Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Kozaczko

Michał Kozaczko

Bielsko-Biala, Poland

Profesor capoeira i fizjoterapeuta, zafascynowany ruchem i możliwościami rozbudzania w ciele ukrytych zdolności. Autor tomiku wierszy: „To co zostało po krzyku”. Z fantastyką zetknął się za młodu przy grach fabularnych, karcianych i planszowych. Porwany przez twórczość Terrego Pratchetta i jego humorystyczne podejście do tematu, czego wyrazem jest powieść: „Pocięte opowieści”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15490 PLN z 10000 PLN

229 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

154%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2018.

Pocięte opowieści - humoreska fantasy

Dodano: 26.10.2018, 14:16
  Marcin Koczur
Marcin Koczur
Gratuluję zebrania wymagającej kwoty! Cieszę się, że projekt osiągnął sukces! Oby monet do sakiewki projektu wpadło jak najwięcej, co byśmy mieli ekstra dodatki!:)

GRATULACJE!

Puszczaj już tą książkę do druku, aby pod choinkę była!:)
Dodano: 01.10.2018, 12:20
  Wierszowanki
Wierszowanki
Widać, że cały projekt jest przemyślany i dopieszczony.
Czekam na własny egzemplarz tej książki i oczywiście trzymam kciuki.
Dodano: 28.09.2018, 12:05
  k.solich
k.solich
Michał w jednym z wywiadów opisywał swoje historie z wypracowaniami z j.polskiego. Miałem to szczęście być tam. Oboje byliśmy pożeraczami książek, ale jego wypracowania były niejednokrotnie ciekawsze niż niejedna z nich. Jestem pewien, że dzieło, które popełnił człowiek z taką wyobraźnią po prostu porwie. Czekam z niecierpliwością .
Dodano: 24.09.2018, 23:38
  monolit66
monolit66
Miałem przyjemność recenzować debiutancki tomik poezji Michała. Byłem pod dużym wrażeniem warsztatu pisarskiego autora. Z niecierpliwością czekam na jego debiutancką powieść. Zazdroszczę i gratuluję odwagi i determinacji w spełnianiu marzeń.
Dodano: 20.09.2018, 18:32
  Marcin Koczur
Marcin Koczur
Słyszę o tej książce od długich, długich lat! Z niecierpliwością oczekuję momentu aż wpadnie w moje ręce i będę mógł się w niej dogłębnie zatopić! Bez bicia się przyznam, że z premedytacją nie zerknąłem nawet na najmniejszy fragment tekstów zamieszczanych wcześniej - pełna niespodzianka!:)

Oczywiście ów książka z dumą wyląduje na reprezentacyjnej półce wśród naszych pozostałych Polskich sław takich jak Sapkowski / Ziemiański / Grzędowicz.

Jakie to super uczucie znać kogoś, kto nie dość, że napisał własną książkę, to jeszcze ją wydał!:)
I jakaż to egoistyczna duma, że można dorzucić swoje "trzy grosze" wspierając ten projekt!;P

Czekamy!!!:)
Dodano: 20.09.2018, 7:34
  Mikołaj Żywczok
Mikołaj Żywczok
Dane mi było poznać fragmenty książki i spędzić trochę czasu z jej autorem. Michał jest osobą, która naprawdę zyje wszystkim za co się zabierze, przelewa na to całą swoją pasję i energię. Nie spotkałem nigdy drugiej osoby, która w podobny sposób potrafiłaby przekazywać emocje. Pomimo, że ostatecznej wersji książki nie trzymałem jeszcze w rękach to wiem, że przeżyje z nią przygodę, do której będę wracać niejeden raz! :)
Dodano: 17.09.2018, 11:23
  dariazuber
dariazuber
Mając przyjemność znania autora osobiście, jestem pewna że zaskoczy czytelników niezwykle pozytywnie:) Zaangażowanie i pasja, jaką wkłada w każdą czynność, która daje mu satysfakcje, z pewnością jest gwarancją, że książka będzie niepowtarzalna!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.11.2018 22:10