Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Kołaczek

Adam Kołaczek

Czechowice-Dziedzice

Pomimo tego, że piszę artykuły o tematyce zdrowotnej, to rak był dla mnie zawsze tematem trudnym. Wydarzenia, które nastąpiły w moim życiu w 2013 roku zmieniły wszystko, a ich owocem jest realizowany obecnie film Plaga 1- RAK.
Dedykuje go wszystkim cierpiącym z powodu raka, pamięci tych którzy poddali się po usłyszeniu diagnozy, tym którzy zmarli z powodu źle dobranego leczenia i tym których zabił sam rak. Dedykuje go milionom Polaków i ich Rodzinom.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32946 PLN z 29000 PLN

339 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.03.2016.

PLAGA 1 - RAK film o zdrowiu i chorobie

O projekcie

 O czym mówi projekt - film dokumentalny  „Plaga 1 – RAK”

 

Jest to pierwszy polski dokument, który obnaża mechanizmy powodujące, że rak jest coraz częstszą przyczyną zgonów w tzw. świecie zachodnim, do którego należy Polska.

 

Raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) mówi wprost o „nadciągającym tsunami nowotworów”.

 

Cel filmu - coś co nie działa dobrze powinno zostać zmienione!

 

 

Robimy nasz film by edukować i wymuszać zmiany w systemie, który zawodzi 100 tysięcy razy każdego roku.

 

 

W filmie znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań m.in.:

- jakie są przyczyny ”nadciagającego tsunami nowotworów”?


- co sprawia, że pomimo nieograniczonych funduszy na badania nad   rakiem, medycyna ma nadal tak niewiele do zaoferowania?

 

- kto tak naprawdę decyduje o zdrowiu Polaków?


- dlaczego konopie indyjskie stały się w pewnym momencie nielegalne?- czy istnieje  inne leczenie poza ”chemią” i czy jest skuteczne?

Nigdy wcześniej w Polsce, tylu znanych ekspertów medycyny naturalnej nie spotkało się w jednym miejscu!

 

W pierwszym takim polskim dokumencie filmowym w dziedzinie zdrowia wypowiadają się lekarze, naturoterapeuci, dietetycy, wykładowcy, autorzy bestselerów, blogerzy, psycholodzy i ludzie nauki. Na chwilę obecną 40 osób.  

Swoją obecnością zaszczycił nas wielki naukowiec i społecznik

dr. Matthias Rath. Był on bliskim współpracownikiem dwukrotnego laureata Nagrody Nobla - Linusa Paulinga.

W filmie  usłyszymy także osoby dla których rak stał się lekcją życia i odległą historią.

Wszystkich łączy jedno - pasja dzielenia się wiedzą oraz szacunek dla zdrowia i życia.

 

Nigdy wcześniej nikt w Polsce nie podszedł do tego, tak ważnego tematu tak kompleksowo.


Obecnie montowane są 2 pierwsze odcinki.

Odcinek pierwszy - "GENEZA" - planowana premiera marzec/ kwiecień  2016.

Odcinek drugi - "SYSTEM" - planowana premiera maj 2016.

 

Zazwyczaj filmy są oglądane po to, aby oderwać się od rzeczywistości.  Ten film trzeba obejrzeć po to aby ignorancję i niewiedzę  zamienić na   odpowiedzialne i rzeczowe działania chroniące przed chorobami cywilizacyjnymi!

Dlatego dokument ten stanie się dla wielu osób punktem przełomowym w postrzeganiu i rozumieniu wartości zdrowia i życia. 
Przedsmakiem tego wydarzenia filmowego roku 2016  jest zrealizowany końcem  ubiegłego roku  zwiastun! 

W 1,5 miesiąca,  bez żadnej reklamy uzyskał 3000 polubień!

 

 

 

Na co potrzebne są dodatkowe fundusze?


W stosunku do wersji pierwotnej i dobranego do niej budżetu, materiał do filmu rozrósł się kilkukrotnie!

 

Większość materiału, czyli około 80 procent udało się już nakręcić. Gotowy jest także scenariusz.

Dodatkowo, film będzie zawierał materiały nakręcone w klinikach zagranicznych, gdzie pacjentom onkologicznym oferuje się „nieco” więcej niż w Polsce. Film musi przedstawić lekarzy i kliniki stosujące metody likwidowania raka opisane w filmie, dlatego niezbędne są szczególnie kosztowne wyjazdy zagraniczne.

Pamiętajcie, że moim celem jest przedstawienie konkretnych rozwiązań nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Przekroczenie zakładanego progu pomocy finansowej umożliwi zlecenie wykonania profesjonalnej oprawy dźwiękowej i graficznej, w tym animacji firmom specjalistycznym.

W działaniach długofalowych pomoże to także w uruchomieniu fundacji pomagającej finansować leczenie za granicą.

 

 

Dlaczego  finansowanie społecznościowe?


Odpowiedź na to pytanie w tej konkretnej sytuacji jest wyjątkowo oczywista.

Oczekujecie materiału obiektywnego i mówiącego prawdę.

Zróżnicowanie i duża ilość  osób chcących dołożyć swoją „cegiełkę” pozwala na relatywnie szybką zbiórkę funduszy oraz zrealizowanie materiału bez jakichkolwiek niepożądanych sugestii zewnętrznych ingerujących w przesłanie filmu. 

Nagrody

 

7zł i więcej  -  nasz wirtualny młot do rozbijania muru niewiedzy i milczącej akceptacji wokół sytuacji, która powoduje narastającą epidemię raka.  Będzie on nadany poprzez imienne podziękowanie na stronie 7plag.info na facebooku.

 

27zł i więcej – nasz ”wirtualny młot” w formie podziękowania + DVD pierwszego odcinka serii rozszerzonego o nigdzie nie publikowane materiały dodatkowe.

 

 

57zł i więcej –  DVD pierwszego odcinka rozszerzonego o nigdzie nie publikowane materiały dodatkowe + link do ściągnięcia  drugiego odcinka+ podziękowanie imienne wysłane na maila.

 

 

97 zł i więcej -  DVD 1go i 2go odcinka rozszerzone o nigdzie nie publikowane materiały dodatkowe + linki do ściągnięcia kolejnych 2 odcinków serii + podziękowanie imienne wysłane na maila.

 

 

127 zł i więcej – DVD lub firmowe pendrivy  przesłane pocztą  z nagraniem 1go i później 2go odcinka zawierającego nigdzie nie publikowane materiały dodatkowe + linki do wszystkich kolejnych odcinków serii o raku  przed premierą + podziękowanie imienne wysłane na maila.

 

177zł i więcej –  DVD lub bluray  wszystkich odcinków filmu „Plaga 1 - rak”  dosyłane przed premierą  wraz z etapami produkcji – nakład ograniczony, wersja kolekcjonerska zawierająca nigdzie nie publikowane materiały dodatkowe + podziękowanie na maila ze zdjęciami z planu filmowego.

 

 

777 zł i więcej wszystkie odcinki na DVD lub bluray  wraz z nigdzie nie publikowanymi materiałami dodatkowymi i podziękowaniami +  umieszczenie imienia i nazwiska w napisach końcowych każdego odcinka  +  możliwość śledzenia produkcji  każdego odcinka na bieżąco na prywatnym kanale YOUTUBE.

 

7777zł i więcej – wyróżnione imię i nazwisko lub (logo firmy)  na napisach końcowych filmu  każdego odcinka + możliwość śledzenia produkcji  każdego odcinka na bieżąco na prywatnym kanale YOUTUBE  +  prawa  do pokazów grupowych (seminaria, szkolenia itp.)* + wszystkie odcinki na DVD lub bluray lub firmowym pendrive wraz z nigdzie nie publikowanymi materiałami dodatkowymi i podziękowaniami.   

 Masz pytania, ciekawe informacje, chcesz się spotkać i porozmawiać?


Napisz na moją skrzynkę mailową

kontakt@7plag.info

lub skontaktuj się poprzez profile na Facebooku, czy PolakPotrafi.

Pozdrawiam,

Adam Kołaczek

 

 

Patroni medialni:

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.03.2016 18:06