Dołącz do naszej społeczności!

Adam Kołaczek

Czechowice-Dziedzice

Pomimo tego, że piszę artykuły o tematyce zdrowotnej, to rak był dla mnie zawsze tematem trudnym. Wydarzenia, które nastąpiły w moim życiu w 2013 roku zmieniły wszystko, a ich owocem jest realizowany obecnie film Plaga 1- RAK. Dedykuje go wszystkim cierpiącym z powodu raka, pamięci tych którzy poddali się po usłyszeniu diagnozy, tym którzy zmarli z powodu źle dobranego leczenia i tym których zabił sam rak. Dedykuje go milionom Polaków i ich Rodzinom.

skomentował projekt
Witam ponownie wszystkich wspierających!
Jak większość z Was już prawdopodobnie wie, 1 odcinek serii został opublikowany na YouTube (zwykłe HD). Jest to nieco inna kolejność od tej zamierzonej. To Wy powinniście dostać linki(Full HD) płyty i pendrivy z wersją rozszerzoną w pierwszej kolejności, a po kilku dniach wersja podstawowa powinna zostać opublikowana wszystkim pozostałym. Tak będzie już od 2 odcinka, w 1 odc. presja czasu była zbyt duża. Należne nagrody wkrótce do Was dotrą. Przepraszam za tą przestawioną kolejność w 1 odcinku i pozdrawiam. AK
skomentował projekt
Witam wszystkich!
Prace nad 1 odcinkiem zostały ukończone. Nie będą już dokonywane żadne zmiany. Ostatni etap to podkład muzyczny. Wbrew pozorom jest to istotna część każdego filmu, również dokumentu. Wykonuje to zaprzyjaźniona, wyspecjalizowana firma z W-wy. Ja pracuję już nad 2 odcinkiem. Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za opóźnienia. AK
aktualizacja projektu

pracujemy!!!

Witajcie Drodzy!
Nawał pracy związanej z filmem spowodował, że przez dłuższy czas nie wstawiałem żadnych postów informacyjnych .
Chcę Was również przeprosić za to, że mamy małe opóźnienie. Związane jest to głównie z tym, że nie stać nas na błędy i chcemy dopracować każdy szczegół. 1 odcinek (najtrudniejszy) jest ukończony w ok. 90% i obecnie zajmujemy się tzw. postprodukcją. W odcinku tym mamy takich prelegentów jak panie dr, Niedzwiecki i dr. Staszewska, pana Jerzego Ziębę, dr. Marka Rolanda , Dr. Matthiasa Ratha, dr. Piotra Kardasza , farmaceutę Macieja Jamroza, dr.Rożnowskiego, naszych kolegów wypowiadających się w imieniu ProfilaktykaZdrowotna.pl oraz wspaniałą parę młodych rodziców, którzy przeszli przez wielomiesięczne piekło choroby swojej 8 letniej córeczki. W materiałach dodatkowych przedstawimy wam relację z ośrodka medycyny naturalnej znajdującego się na południu Polski, a płyta taka zostanie wysłana w 1 kolejności osobom które wyraziły chęć jej posiadania na PolakPotrafi.pl. Już wkrótce wersja robocza filmu będzie dostępna także na YouTube.
Proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości. Kolejne odcinki będą już dla nas o wiele łatwiejsze. Pozdrawiam.

aktualizacja projektu

Sukces!

Dziękuje wszystkim 339 osobom. Dziękuje za setki maili i wyrazy poparcia. Ja i wszystkie osoby pracujące nad filmem czujemy teraz jak bardzo potrzebny jest ten dokument. Włożymy w niego serce i dołożymy wszelkich starań aby nikt nie poczuł się zawiedziony!

aktualizacja projektu

Zakładany próg osiągnięty!

Dziękuję Wszystkim którzy postanowili uczestniczyć w projekcie Plaga 1 -RAK. Na chwilę obecną to 312 osób! Prawdopodobnie magiczne 7 dni, które pozostały do zakończenia projektu na Polakpotrafi.pl sprawią, że nasza społeczność rozrośnie się jeszcze bardziej. W waszych mailach piszecie o powtarzającym się schemacie, gdzie osobie z wykrytym nowotworem proponuje się \"innowacyjną chemię\" najczęściej zaprzyjaźnionej firmy niemieckiej. Pan/i Profesor zachęca zazwyczaj do podpisania zgody na jej użycie, zapewniając o jej niezwykłej skuteczności, która jest jednak dopiero w fazie badań klinicznych. Po miesiącu rak powraca a choremu proponuje się \"mocniejszą chemię\". Kiedy po 2 \"mocniejszej\" chemii nie ma już nadziei Pan/i Profesor ujawnia \"mały\" sekret mówiąc \"mamy jeszcze jedną chemię która niemal na pewno pomoże, ale trzeba ją sobie kupić, kosztuje 300 - 400 tysięcy\"!
O tym również opowiemy w Plaga1-RAK. Zrobimy to, bo taki teraz mamy wobec Was obowiązek!