Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Kuryło

Piotr Kuryło

Augustów

Piotr Kuryło (ur. 24 lipca 1972 w Prusce) – polski maratończyk i ultramaratończyk. Laureat Kolosa 2011 za „wyczyn roku” – przebiegnięcie wokół kuli ziemskiej (przez Europę, Stany Zjednoczone, Rosję, łącznie ok. 20 tys. km).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

29945 PLN z 29000 PLN

515 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.02.2014.

Przez Watykan do Sparty - 'Biegacz z Żelaza' wraca!

RSS

Bieg w Dolinie Śmierci - Badwater 2015 Dodano 25.03.2015, godz. 11:40

Moi Drodzy,

Na początku ubiegłego roku prosiłem Was o wsparcie mojego startu w Spartathlonie. Dzięki Wam mogłem pojechać do Grecji i godnie reprezentować nasz kraj. Dziękuję!

Dzisiaj zwracam się do Was ponownie. Zakwalifikowałem się do jednego z najtrudniejszych ultragbiegów na świecie - Badwater w Dolinie Śmierci w USA. W tym biegu startuje tylko stu najlepszych biegaczy z całego globu. Aby wystartować potrzebuję Waszej pomocy!

Link do projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/dolina-smierci

Nie mogę zagwarantować w 100%, że wygram, ale możecie mieć pewność, że już od dawna poświęcam mnóstwo czasu na morderczy trening, który już teraz daje mi mocne poczucie pewności siebie w tym biegu. Znacie też moje wcześniejsze dokonania i wiecie, że bieganie to moje życie, pasja której poświęciłem się bez reszty, dzięki czemu udało mi się już tyle w tej dyscyplinie osiągnąć. Teraz również Wy możecie być współodpowiedzialni za historyczny sukces w najtrudniejszym utramaratonie na Świecie.

Oczywiście za każde wsparcie jest przewidziana nagroda!
Wszystkie szczegóły oraz możliwość wsparcia tutaj - https://polakpotrafi.pl/projekt/dolina-smierci

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr

PS Nie tylko wpłatami możecie mi pomóc. Również udostępnienie tego linku z odpowiednim komentarzem na swoim facebook'u (https://polakpotrafi.pl/projekt/dolina-smierci) jest Waszym dużym wkładem w realizację projektu :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.02.2014 18:06