Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Piotr Kuryło

Piotr Kuryło

Augustów

Piotr Kuryło (ur. 24 lipca 1972 w Prusce) – polski maratończyk i ultramaratończyk. Laureat Kolosa 2011 za „wyczyn roku” – przebiegnięcie wokół kuli ziemskiej (przez Europę, Stany Zjednoczone, Rosję, łącznie ok. 20 tys. km).

5

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Przez Watykan do Sparty - 'Biegacz z Żelaza' wraca!

Wsparł zobacz wszystkie

Jak podróżować za darmo crowdfunding

Jak podróżować za darmo

Polska, Warszawa

Książka Władysława Labudy, który zakończył ponad 2 letnią podróż dookoła świata nie wydając centa na noclegi. JAK PODRÓŻOWAĆ ZA DARMO to również kilkadziesiąt sposobów jak możesz udać się w przygodę życia bez pieniędzy.

146% Postęp

13444 PLN z 9200 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Pomóż zostać Mistrzem Świata ciekawe pomysły

Pomóż zostać Mistrzem Świata

Warszawa

Nazywam się Karol Serwin, mam 26 lat i od 18 lat uprawiam trial rowerowy. Jestem 2-krotnym Wicemistrzem Świata oraz 11-krotnym Mistrzem Polski. Pomóż mi zostać najlepszym na świecie.

103% Postęp

22855 PLN z 22000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wsparcie dla masajskiej szkoły :) ciekawe projekty

Wsparcie dla masajskiej szkoły :)

Bydgoszcz

Wspaniała szkoła w afrykańskim buszu, prowadzona z ogromnym sercem i wspomagana przez masajską społeczność. Pomóż szkole, daj szansę dzieciom. Ciesz się z niespotykanie oryginalnych podarunków i uśmiechaj razem z nami :)

593% Postęp

19586 PLN z 3300 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Balkan Winter Expedition 2014 crowdsourcing

Balkan Winter Expedition 2014

Wrocław

Projekt Balkan Winter Expedition 2014 zakłada zdobycie w zimie najwyższych szczytów ośmiu państw bałkańskich - Kosowa, Czarnogóry, Serbii, Macedonii, Albanii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii.

102% Postęp

2051 PLN z 2000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Być położną w podróży przez Azję crowdsourcing

Być położną w podróży przez Azję

Warszawa

Podróż położnej samochodem przez 10 krajów Azji Południowo-Wschodniej i Środkowej w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące macierzyństwa i położnictwa w różnych kulturach.

114% Postęp

6190 PLN z 5400 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Przez Watykan do Sparty - 'Biegacz z Żelaza' wraca!

Przez Watykan do Sparty - 'Biegacz z Żelaza' wraca!

Piotr Kuryło

aktualizacja projektu

Moi Drodzy,

Na początku ubiegłego roku prosiłem Was o wsparcie mojego startu w Spartathlonie. Dzięki Wam mogłem pojechać do Grecji i godnie reprezentować nasz kraj. Dziękuję!

Dzisiaj zwracam się do Was ponownie. Zakwalifikowałem się do jednego z najtrudniejszych ultragbiegów na świecie - Badwater w Dolinie Śmierci w USA. W tym biegu startuje tylko stu najlepszych biegaczy z całego globu. Aby wystartować potrzebuję Waszej pomocy!

Link do projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/dolina-smierci

Nie mogę zagwarantować w 100%, że wygram, ale możecie mieć pewność, że już od dawna poświęcam mnóstwo czasu na morderczy trening, który już teraz daje mi mocne poczucie pewności siebie w tym biegu. Znacie też moje wcześniejsze dokonania i wiecie, że bieganie to moje życie, pasja której poświęciłem się bez reszty, dzięki czemu udało mi się już tyle w tej dyscyplinie osiągnąć. Teraz również Wy możecie być współodpowiedzialni za historyczny sukces w najtrudniejszym utramaratonie na Świecie.

Oczywiście za każde wsparcie jest przewidziana nagroda!
Wszystkie szczegóły oraz możliwość wsparcia tutaj - https://polakpotrafi.pl/projekt/dolina-smierci

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr

PS Nie tylko wpłatami możecie mi pomóc. Również udostępnienie tego linku z odpowiednim komentarzem na swoim facebook'u (https://polakpotrafi.pl/projekt/dolina-smierci) jest Waszym dużym wkładem w realizację projektu :)

25.03.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty