Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja i Andrzej Przełuccy

Patrycja i Andrzej Przełuccy

Tychy, Polska

Odkąd pamiętam, tata starał się zarazić mnie swoją pasją do nurkowania i łowiectwa podwodnego. Kocham pływać i uwielbiam zgłębiać tajemnice świata przyrody, jednak stworzona bardziej do życia wśród książek niż sportów ekstremalnych, nie podłapałam tej iskry. Marzenie taty o wspólnym nurkowaniu z córką nie spełniło się. Po 17 latach nieudanych podejść do nurkowania, postanowiłam zrobić dla taty coś, co umiem najlepiej – napisać razem z nim książkę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3555 PLN z 3500 PLN

45 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2016.

Pierwszy polski praktyczny przewodnik po spearfishingu

RSS

STATUS REALIZACJI KSIĄŻKI Dodano 01.11.2016, godz. 22:04

Drukarnia dziełowa Totem wyznaczyła termin wykonania książki na 27-28 października. Czekamy teraz na przekazanie książki do doręczenia oraz samo doręczenie. Niestety nie mamy wpływu na szybkość realizacji zamówienia ze strony drukarni. Gdy tylko otrzymamy książki, jak najszybciej wyślemy do Państwa zamówione egzemplarze. Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Opóźnienie wysyłki ze strony drukarni z pewnością ma miejsce ze względu na długi weekend. Jutro będziemy sie kontaktować ponownie z drukarnią i przekażemy Państwu najświeższe wiadomości.

Oficjalna strona książki Dodano 04.10.2016, godz. 8:57

Powstała oficjalna strona książki. Jest wciąż w rozbudowie, ale już możecie znaleźć ją pod adresem: http://przygoda-ktora-zapiera-dech.jigsy.com . Strona podzielona jest na dwie sekcje: w pierwszej znajdziecie opis książki, notkę o autorze oraz opcje kontaktowe, w drugiej znajdziecie listę wszystkich naszych wspierających, którym raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

Trwa realizacja nagród! Dodano 30.09.2016, godz. 23:49

Dokładamy wszelkich starań, by wykonanie każdej nagrody stało na najwyższym poziomie, dlatego też wszystkich wspierających prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i zapewniamy, że prace nad realizacją nagród trwają pełną parą. O postępach będziemy informować Was na bieżąco. W najbliższych dniach skontaktujemy się ze wspierającymi, którzy wybrali nagrody dostępne w kilku wersjach (koszulka, przypinka) w celu skonsultowania wybranego wzoru. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Dodano 14.09.2016, godz. 13:31

Dzięki Wam, drodzy wspierający, nasz projekt zakończył się sukcesem. Uzbieraliśmy 101% zakładanej przez nas sumy. Teraz projekt jest w fazie rozliczania przez portal PolakPotrafi. Gdy tylko rozliczanie się zakończy i pieniądze wpłyną na nasze konto, przystąpimy do drukowania książki i rozsyłania nagród. O postępach będziemy informować Was na bieżąco. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

Patronat "Łowiectwo podwodne - w zgodzie z przepisami" Dodano 25.08.2016, godz. 8:40

Nasz projekt został wsparty przez autora kanału Youtube "Łowiectwo podwodne - w zgodzie z przepisami". Na kanale powstają materiały na temat spearfishingu, freedivingu, open water freedivingu, ekologii i walki z kłusownictwem oraz filmy przyrodnicze o rybach i podwodnym świecie. Kanał dostępny jest pod następującym adresem: http://www.youtube.com/user/PGRbruner .

Oficjalny spis treści książki Dodano 23.08.2016, godz. 0:00

Podajemy oficjalny spis treści książki:

1. Przedmowa
2. Wstęp
3. Techniki Polowań

Aspetto
Glide
Polowanie indiańskie
Polowanie w falach przyboju
Polowanie w grotach i rozpadlinach
Blue Water Hunting

4. Bezpieczeństwo
5. Przegląd sprzętu - KUSZE

Kusze z naciągiem gumowym
Kusze pneumatyczne
Kusze drewniane
Kusze na CO2

6. Przegląd sprzętu - MASKA I FAJKA
7. Przegląd sprzętu - PŁETWY
8. Przegląd sprzętu - BALAST
9. Przegląd sprzętu - NÓŻ I STINGER
10. Przegląd sprzętu - KAJAK

Patronat Achilles Spearfishing Dodano 13.08.2016, godz. 11:31

Nad naszym projektem patronat objął Achilles Spearfishing,słoweńska firma specjalizująca się w produkcji kusz drewnianych!

Drugi próg finansowania - SZCZEGÓŁY Dodano 08.08.2016, godz. 14:11

15. dzień projektu

Minęły dwa tygodnie. Dzięki Wam uzbieraliśmy już 45% pierwszego progu finansowanie. Czas więc na dookreślenie progu drugiego! Jeśli osiągniemy co najmniej 4000zł, pierwsze wydanie książki zostanie wzbogacone o dodatkowych 20 stron! A w nich:

- rozszerzenie sekcji "Przegląd sprzętu" o opis pianek i kołowrotków

- dodanie sekcji "Przepisy prawne" regulujące łowiectwo podwodne we Włoszech, Grecji, Francji, Chorwacji, Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Izraelu, na Malcie oraz oczywiście w Polsce

- dodanie sekcji "Najlepsze tereny do łowiectwa podwodnego"

Kolejny próg Dodano 07.08.2016, godz. 17:33

Przypominamy, że jeśli uzbieramy więcej pieniędzy niż początkowo zakładana suma 3500zł i osiągnięmy co najmniej 4000zł rozbudujemy książkę o kolejne rozdziały m.in. o przepisy prawne regulujące spearfishing w różnych krajach oraz o opis lokalizacji najlepszych łowisk.

Piszą o nas! NurkowaPolska.pl Dodano 02.08.2016, godz. 23:09

W dziewiątym dniu trwania projektu, artykuł o nas pojawił się na portalu Nurkowa Polska! http://nurkowapolska.pl/416,Pierwszy-w-Polsce-praktyczny-przewodnik.html

Zamów dedykację Dodano 01.08.2016, godz. 22:16

Wszystkich, którzy sięgnęli po egzemplarz książki z autografem autora, zachęcamy do zamówienia, co dokładnie ma być napisane w dedykacji! :) W tym celu skontaktujcie się z nami poprzez wiadomość prywatną lub poczekajcie aż skontaktujemy się z Wami mailowo po zakończonym finansowaniu!

Napisało o nas Stowarzyszenie Spearfishing Poland Dodano 28.07.2016, godz. 9:01

Na oficjalnym facebooku Stowarzyszenia Spearfishing Poland pojawił się post promujący naszą książkę: https://www.facebook.com/sspoland/?fref=ts Niedługo pojawi się tam również mikrowywiad z autorem książki!

Jak kupić książkę? Dodano 27.07.2016, godz. 0:52

Odpowiadając na liczne pytania dotyczące możliwości kupna książki, informujemy, że aktualnie książkę można zakupić tylko tutaj, przez stronę projektu: w tym celu należy wybrać z menu nagród po prawej nagrodę za 50zł, która oferuje imienne podziękowania na oficjalnej stronie książki oraz książkę "Spearfishing. Przygoda, która zapiera dech w piersiach. Dosłownie". Można również wybrać nagrodę za 55zł, która również oferuje książkę, lecz z autografem autora. Przypominamy, że zgodnie z ideą kampanii crowd-fundingowej książki zostaną wysłane dopiero po uzbieraniu przez nas wyznaczonego progu finansowego. Im szybciej uzbieramy potrzebne nam 3500zł, tym szybciej wyślemy książki oraz gadżety do zainteresowanych.

Informacja do wszystkich wspierających i zainteresowanych, pamiętajcie, projekt trwa 50 dni, lecz jeśli pierwszy próg osiągnięmy znacznie wcześniej, to nagrody za wsparcie również trafią do Was znacznie wcześniej.

Jeśli projekt zostanie ufundowany, czyli jeśli uzbieramy zaplanowaną przez nas sumę, książka pojawi się w regularnej sprzedaży i będzie można ją zamówić przez oficjalną stronę internetową, którą stworzymy dzięki uzbieranym środkom.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2016 12:12