Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył

Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył

Zabrze, Poland

Od kilku lat coraz bardziej intensywnie staram się żyć ekologicznie, zwracać uwagę na to co jem i skąd pochodzi to jedzenie. Po pracy w sprawozdawczości finansowej z radością wracam do domu, do ogrodu pełnego kwiatów i warzyw. Robię własne sery, wędliny, hoduję kury, a od niedawna pszczoły. Biorąc pod uwagę moje zainteresowania chcę przybliżyć innym kontakt z przyrodą, umożliwić uczestnictwo w zajęciach pozwalających na spokojne wyciszenie się i czerpanie satysfakcji z integracji ze środowiskiem.
Pamiętajmy pszczoła to nie osa, ona nie żądli złośliwie, robi to tylko w ostateczności zagrożenia życia rodziny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4200 PLN z 3500 PLN

72 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016.

Pasieka edukacyjna w Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu

Dodano: 17.12.2015, 11:29
Paweł Wybraniec
Paweł Wybraniec
Świetny projekt!
Dodano: 06.12.2015, 0:10
Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył
Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył
Nagroda wartości 150zł oznacza zakup jednego stroju pszczelarskiego i wykonanie na nim Twojej reklamy. Stroje te będą ogólnodostępne, możliwe do wypożyczenia na terenie Miejskiego Ogrodu Botanicznego. Mają dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, aby nie obawiały się z bliska uczestniczyć w pracach przy ulach.
Oznacza to, że każda wpłata 150zł to Twój strój udostępniony dzieciom w zamian za reklamę. Jeśli więc zakupisz 5 takich nagród, wtedy dzieciaki wystąpią w 5 strojach pszczelarskich z Twoją reklamą.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016 12:12