Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył

Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył

Zabrze, Poland

Od kilku lat coraz bardziej intensywnie staram się żyć ekologicznie, zwracać uwagę na to co jem i skąd pochodzi to jedzenie. Po pracy w sprawozdawczości finansowej z radością wracam do domu, do ogrodu pełnego kwiatów i warzyw. Robię własne sery, wędliny, hoduję kury, a od niedawna pszczoły. Biorąc pod uwagę moje zainteresowania chcę przybliżyć innym kontakt z przyrodą, umożliwić uczestnictwo w zajęciach pozwalających na spokojne wyciszenie się i czerpanie satysfakcji z integracji ze środowiskiem.
Pamiętajmy pszczoła to nie osa, ona nie żądli złośliwie, robi to tylko w ostateczności zagrożenia życia rodziny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4200 PLN z 3500 PLN

72 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016.

Pasieka edukacyjna w Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu

8 dni do końca

Dodano 07.01.2016, godz. 10:36

Do końca projektu zostało 8 dni. Od sukcesu dzieli nas tylko 213zł!
Zachęcamy do zmobilizowania znajmowych i zakupu pozostałych kilku słoiczków miodu...

TEGO MIODU NIE KUPICIE W SKLEPIE... ani nigdzie indziej. Tylko teraz mamy dostępnych kilka nagród dla Was!
A nie jest to zwyczajny miód... ekologiczny, pochodzący z wielu unikalnych roślin z całego świata. Miód nie będzie dostępny w sprzedaży. Jedyną możliwością spróbowania będzie udział w warsztatach w Pasiece Edukacyjnej lub nabycie go w ramach akcji na PolakPotrafi.pl.
Teren na jakim nasze pszczoły będą pozyskiwały nektar jest pozbawiony rolnictwa i pestycydów. Ogród posiada w części parkowej ok. 5000 okazów drzew i krzewów z różnych stref klimatycznych całego świata, takich jak np. ok. 260 taksonów drzew i krzewów, m.in. berberys, dereń, irga, krzewuszka, kasztan jadalny, korkowiec amurski, kuningamia chińska, amorfa krzewiasta, kielichowiec wonny, surmia, tulipanowiec, glediczja, cypryśnik błotny i choina kanadyjska. Do tego wiele gatunków drzew, krzewów i kwiatów objętych w Polsce ochroną prawną.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016 12:12