Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył

Pasieka Edukacyjna - Agnieszka Przybył

Zabrze, Poland

Od kilku lat coraz bardziej intensywnie staram się żyć ekologicznie, zwracać uwagę na to co jem i skąd pochodzi to jedzenie. Po pracy w sprawozdawczości finansowej z radością wracam do domu, do ogrodu pełnego kwiatów i warzyw. Robię własne sery, wędliny, hoduję kury, a od niedawna pszczoły. Biorąc pod uwagę moje zainteresowania chcę przybliżyć innym kontakt z przyrodą, umożliwić uczestnictwo w zajęciach pozwalających na spokojne wyciszenie się i czerpanie satysfakcji z integracji ze środowiskiem.
Pamiętajmy pszczoła to nie osa, ona nie żądli złośliwie, robi to tylko w ostateczności zagrożenia życia rodziny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4200 PLN z 3500 PLN

72 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016.

Pasieka edukacyjna w Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu

Współpraca z fundacją Prodeste

Dodano 06.12.2015, godz. 21:52

Fundacja Prodeste - w ramach kontynuacji projektu "Muzeum Przyjazne Osobie z Autyzmem" Fundacja Prodeste zdecydowała się na wsparcie projektu "Pasieka edukacyjna" i pomoc w dostosowaniu projektowanej przestrzeni do potrzeb osób niepełnosprawnych.
"Uważamy, że taka inicjatywa jest dla naszych podopiecznych niesamowitą okazją do nauki w miejscu, które od początku miało na celu także zapewnienie im komfortowych warunków edukacyjnych."

Po cichu liczyliśmy na zainteresowanie osób, które będą zainteresowane dostosowaniem naszego projektu pod wymagania osób niepełnosprawnych. Nie sądziliśmy, że pomoc nadejdzie tak szybko.

Serdeczne podziękowania!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016 12:12