Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Terra Incognita

Terra Incognita

Kraków, Poland

Terra Incognita to nazwa projektu zakładającego eksploracje długodystansowych szlaków wysokogórskich na Świecie. Projekt powstał w roku 2016 a jego pierwszym założeniem było przejście szlaku o nazwie Pacific Crest Trail w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wyprawa ta zakończyła się sukcesem mobilizując nas jeszcze bardziej do odkrywania kolejnych długodystansowych szlaków na górskiej mapie Globu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17202 PLN z 17000 PLN

75 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.03.2016.

Pacific Crest Trail 2016 - polski trekking w USA

RSS

Dziękujemy i prosimy o adresy do wysyłki Dodano 07.03.2017, godz. 13:42

Dziękujemy za wsparcie naszego projektu zakładającego przejście szlaku Pacific Crest Trail. Dzięki Wam udało nam się spełnić nasze marzenie :) Razem pokazaliśmy, że Polak Potrafi!!!

Jeżeli Twoje wsparcie wiązało się z otrzymaniem nagrody bardzo prosimy o przesłanie danych do wysyłki.

Prosimy także o wparcie naszego projektu w wyścigu o laur Travelera czyli nagrody przyznawanej przez National Geographic Traveler. Głosować można raz dziennie:)
Dziękujemy :)
LINK do głosowania: http://travelery.national-geographic.pl/

Zapraszamy na naszego facebooka: https://www.facebook.com/PCT16/

Do zobaczenia na szlaku

Grzesiek i Maciek

Milo sponsorem technicznym wyprawy Dodano 02.03.2016, godz. 12:47

Polska firma produkująca odzież turystyczną zdecydowała się zostać sponsorem technicznym naszej wyprawy. Wyposażyła nas w kurtki puchowe, techniczne kurtki przeciwdeszczowe, spodnie i śpiwory. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do zakupów produktów Milo :)

Paracord Projekt Partnerem wyprawy Dodano 29.02.2016, godz. 22:16

Firma Paracord Projekt z Częstochowy, produkująca unikatowe bransoletki o wszechstronnym zastosowaniu została Patronem naszej wyprawy :) Dzięki uprzejmości właścicieli otrzymamy oryginalne bransoletki z logo naszego projektu.

Zapraszamy na stronę internetową Partnera, Facebooka i do wyboru bransoletki dla Was :)

Patronat medialny Dodano 19.02.2016, godz. 14:09

Mamy przyjemność poinformować, iż miesięcznik National Geographic Traveler objął patronat nad naszym projektem. DZIĘKUJEMY :)

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej, a także do zakupu wersji papierowej czasopisma, gdzie wkrótce ukaże się wzmianka o naszym projekcie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.03.2016 23:11