GrupaPolak
50 tys.

GRA W OTWARTE SERCE

Kategoria - Społeczność

100%

Postęp

3929 zł

Mamy już

Udany!

Status
28.02.2014
Wiktor Nizio
12.02.2014
Michał Ajszel Połetek
Michał Ajszel Połetek
Wsparł także 420 innych projektów
08.02.2014
Agni Papis
Agni Papis
Wsparł także 1 innych projektów
04.02.2014
dormir
27.01.2014
bozena125
24.01.2014
Michal.lu
22.01.2014
jogajol
jogajol
Wsparł także 1 innych projektów
21.01.2014
DobreWibracje
21.01.2014
rypsyma
20.01.2014
Wiola Ostasiewicz
18.01.2014
Roman Ludwicki
Roman Ludwicki
Wsparł także 20 innych projektów
17.01.2014
Dariusz Krysa
Dariusz Krysa
Wsparł także 2 innych projektów
16.01.2014
Leszek
16.01.2014
Agata Babóstwo Powieki
Agata Babóstwo Powieki
Wsparł także 4 innych projektów

14

Wspierających

3929 zł

Z całkowitej kwoty 3900 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 01.03.2014

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Wpis na listę darczyńców/ sponsorów projektu, umieszczoną na (pod)stronie internetowej GRY.

0 Wspierających
 

Wpłać 5 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY (gwarantowane miejsce) zgodnie z jej regulaminem.

1 Wspierający
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY (gwarantowane miejsce) zgodnie z jej regulaminem. Dodatkowo 1 male serduszko ceramiczne nieużywane w grze- na pamiątkie.

0 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY (gwarantowane miejsce) zgodnie z jej regulaminem. Dodatkowo 1 duże serduszko ceramiczne nieużywane w GRZE- na pamiątkę.

6 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji. Dodatkowe 1 male serduszko, używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę.

4 Wspierających
 

Wpłać 75 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji. Dodatkowe 2 małe serduszka, używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę.

0 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji. Dodatkowe 1 duże serduszko (do wymiany na 3 małe), używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę oraz honorowy tytuł 'Człowieka o Otwartym Sercu' na liście.

1 Wspierający
 

Wpłać 150 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji, 1 duże serduszko (do wymiany na 3 małe), używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę. Dodatkowo honorowy tytuł 'Człowieka o Otwartym Sercu' oraz 'Wielkie Serce Sponsora'- ceramiczne serce nawiązujące stylem i grafiką do używanych w grze, jednak większe i bardziej ozdobne.

0 Wspierających
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji, 1 duże serduszko (do wymiany na 3 małe), używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę. Dodatkowo honorowy tytuł 'Człowieka o Otwartym Sercu' oraz 'Wielkie Serce Sponsora'- ceramiczne serce nawiązujące stylem i grafiką do używanych w grze, jednak większe i bardziej ozdobne- z umieszczoną na nim nazwą GRY.

0 Wspierających
 

Wpłać 300 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji, 1 duże serduszko (do wymiany na 3 małe), używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę. Dodatkowo honorowy tytuł 'Człowieka o Otwartym Sercu' na liście i 'Wielkie Serce Sponsora'- ceramiczne serce nawiązujące stylem i grafiką do używanych w grze, jednak większe i bardziej ozdobne- z umieszczonym na nim imieniem sponsora.

0 Wspierających
 

Wpłać 400 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji, 1 duże serduszko (do wymiany na 3 małe), używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę. Dodatkowo honorowy tytuł 'Człowieka o Otwartym Sercu' na liście i 'Wielkie Serce Sponsora'- ceramiczne serce nawiązujące stylem i grafiką do używanych w grze, jednak większe i bardziej ozdobne- z umieszczonym na nim uzgodnionym napisem.

0 Wspierających
 
Pozostało: 4

Wpłać 500 zł lub więcej!

Wpis na listę sponsorów oraz możliwość przystąpienia do GRY bez deklaracji wstępnej i weryfikacji, 1 duże serduszko (do wymiany na 3 małe), używane w grze- do wykorzystania lub na pamiątkę. Dodatkowo honorowy tytuł 'Człowieka o Otwartym Sercu' na liście i 'Wielkie Serce Sponsora'- ceramiczne serce nawiązujące stylem i grafiką do używanych w grze, jednak większe i bardziej ozdobne- z umieszczonym na nim imieniem sponsora lub innym, uzgodnionym napisem. Dodatkowo tytuł: 'Patrona Gry' i specjalny, ozdobny dyplom z podziękowaniem. Duplikat dyplomu wisiał będzie w siedzibie Stowarzyszenia przez rok. Informacja o Patronach umieszczona zostanie w regulaminie gry, wysyłanym każdemu uczestnikowi GRY.

1 Wspierający

O autorze

W tonacji serca

W tonacji serca

Wrocław

Jesteśmy stowarzyszeniem non-profit skupiającym głównie pasjonatów dźwięku archaicznego (gong, misy tybetańskie, didgeridoo, flety indiańskie, bębny itp). Są wśród nas ludzie w różnym wieku i różnej profesji. Stawiamy na Intuicję i Naturę. Stawiamy na budzenie świadomości, że jesteśmy czymś więcej, niż tylko ciało fizyczne i rozum. Stawiamy na współpracę w myśl zasady:\'Ja jestem innym Ty\'.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.