Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
W tonacji serca

W tonacji serca

Wrocław

Jesteśmy stowarzyszeniem non-profit skupiającym głównie pasjonatów dźwięku archaicznego (gong, misy tybetańskie, didgeridoo, flety indiańskie, bębny itp). Są wśród nas ludzie w różnym wieku i różnej profesji. Stawiamy na Intuicję i Naturę. Stawiamy na budzenie świadomości, że jesteśmy czymś więcej, niż tylko ciało fizyczne i rozum. Stawiamy na współpracę w myśl zasady:'Ja jestem innym Ty'.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

GRA W OTWARTE SERCE

Wsparł zobacz wszystkie

Azja Bez Granic Sześć lat życia poza cywilizacją crowdfunding

Azja Bez Granic Sześć lat życia poza cywilizacją

Azja, Asia

Sześcioletnia podróż osiemnastoletniego marzyciela, który marzenia w czyn przemienia. Azja Bez Granic to wielka wędrówka z dala od cywilizacji po najpiękniejszych zakątkach Azji.

2% Postęp

254 PLN z 9000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

W tonacji serca

aktualizacja projektu

Pozostało jeszcze 16 dni do końca naszego projektu! W podziękowaniu za dotychczasowe wpłaty, przesyłamy film nagrany przez naszą grupę! :-)

13.02.2014
GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

W tonacji serca

aktualizacja projektu

Dodalismy projekt na strone internetowa. Aby nie pozostawiac wrazenia, ze nasze pasje dotycza tylko tematow muzycznych, zdecydowalismy spontanicznie na wczorajszych spiewankach o stworzeniu nowego, krotkiego filmiku, ktory w sposob sympatyczny pokazywal by rozne mozliwosci dzialan i dzielenia sie. W naszej grupie objawil sie kolejny talent i osoba o otwartym sercu, wiec realizacja powinna przebiec w miare szybko i sprawnie.

17.01.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty