Dołącz do naszej społeczności!

W tonacji serca

W tonacji serca

Wrocław

Jesteśmy stowarzyszeniem non-profit skupiającym głównie pasjonatów dźwięku archaicznego (gong, misy tybetańskie, didgeridoo, flety indiańskie, bębny itp). Są wśród nas ludzie w różnym wieku i różnej profesji. Stawiamy na Intuicję i Naturę. Stawiamy na budzenie świadomości, że jesteśmy czymś więcej, niż tylko ciało fizyczne i rozum. Stawiamy na współpracę w myśl zasady:'Ja jestem innym Ty'.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

GRA W OTWARTE SERCE

Wsparł zobacz wszystkie

Azja Bez Granic Sześć lat życia poza cywilizacją polski kickstarter

Azja Bez Granic Sześć lat życia poza cywilizacją

Azja, Asia

Sześcioletnia podróż osiemnastoletniego marzyciela, który marzenia w czyn przemienia. Azja Bez Granic to wielka wędrówka z dala od cywilizacji po najpiękniejszych zakątkach Azji.

2% Postęp

254 PLN z 9000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

W tonacji serca

aktualizacja projektu

Pozostało jeszcze 16 dni do końca naszego projektu! W podziękowaniu za dotychczasowe wpłaty, przesyłamy film nagrany przez naszą grupę! :-)

13.02.2014
GRA W OTWARTE SERCE

GRA W OTWARTE SERCE

W tonacji serca

aktualizacja projektu

Dodalismy projekt na strone internetowa. Aby nie pozostawiac wrazenia, ze nasze pasje dotycza tylko tematow muzycznych, zdecydowalismy spontanicznie na wczorajszych spiewankach o stworzeniu nowego, krotkiego filmiku, ktory w sposob sympatyczny pokazywal by rozne mozliwosci dzialan i dzielenia sie. W naszej grupie objawil sie kolejny talent i osoba o otwartym sercu, wiec realizacja powinna przebiec w miare szybko i sprawnie.

17.01.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty