Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maria Różycka

Maria Różycka

Olsztyn

Od 24.02.2015 „zmuszona” jestem pisać o sobie, jako o czterdziestolatce. Jeśli pamiętacie Madzię Karwowską z serialu „Czterdziestolatek”, to uważam się za jej przeciwieństwo. Łączy nas posiadanie dzieci, tak jak ona, mam dwoje - syna i córkę,
i mężczyzny o technicznym umyśle, z tym, że mój jest przystojniejszy. Jestem dynamiczną absolwentką administracji i germanistyki. Moje zawodowe życie związane jest z realizacją projektów, a prywatne toczy się wokół rodziny i przyjaciół. Otacza mnie grono niezwykłych osobowości. Piszę odkąd pamiętam, bo od zawsze znajduję w tym radość. Na początku były wierszyki, ale to z epoki „dawno dawno temu na Warmii i Mazurach”- od zawsze związana jestem z tym regionem. Napisałam zbiór historyjek inspirowanych dziecięcą kreatywnością i pragnę je wydać. Reszta w Waszych rękach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18520 PLN z 18500 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.05.2015.

Paczłorkowe Opowiastki inspirują do rozmów z dziećmi

RSS

Optymizm?;) Dodano 06.05.2015, godz. 12:17

Choć sporo brakuje " w kasie " projektu to z niesłabnącym optymizmem nie ustaję w planowaniu przedsięwzięcia. Może jest to działanie z serii " nie masz kasy na ciuchy, to kup większą szafę", ale wychodzę z założenia, że wiara czyni cuda. W ramach niewielkiego przeformatowania projektu szukam wydawnictwa, które wyda większy nakład "Paczłorkowych opowiastek" niż ten założony na wstępie i to w ramach przewidzianych funduszy, i oczywiście nie kosztem Waszych nagród.

Kolorowe ilustracje Dodano 19.04.2015, godz. 16:40

Od dzisiaj "Paczłorkowe opowiastki" mają kolorowe ilustracje. Mam nadzieję, że przypadną one do gustu także dorosłym. Opina dzieci była jednoznaczna - szkoda, że ilustracje nie są kolorowe - mówiły. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom NAJWAŻNIEJSZYCH RECENZENTÓW kolorowe ilustracje już są ! Czarno-białe zostaną wykorzystane jako kolorowanki. Dzieciaki będą mogły ćwiczyć precyzję i dobierać kolory. A kto wie, może będą ładniejsze niż pierwowzór.

Kurier Iławski nowym patronem projektu Dodano 07.04.2015, godz. 13:04

W ślad za artykułem w Kurierze Iławskim pojawił się patronat tejże gazety, która kibicuje "Paczłorkowym opowiastkom"-miło prawda?:)

Kurier Iławski Dodano 02.04.2015, godz. 12:00

We wczorajszym wydaniu "Kuriera Iławskiego" ukazał się artykuł o "Paczłorkowych opowiastkach" :) Efekt - przemiłe telefony z gratulacjami. Bardzo dziękuję za wszystkie miłę słowa, no i trzymane kciuki.

Nowy Patronat :) Dodano 30.03.2015, godz. 12:25

Dzisiaj patronatem "Paczłorkowe opowiastki" objęła WARMIOLANDIA - pełne możliwości miejsce zabaw dla dzieci.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.05.2015 13:01