Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Olszewski

Michał Olszewski

Siemianowice Śląskie, Polska

Urodzony i wychowany na Śląsku.

Działam na rzecz rozwoju regionu od lat. Uważam, że podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji i kultury narodowej to mój obowiązek. Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych są dla mnie wzorem postaw patriotycznych, ideowości, mądrości i bezkompromisowości w sprawach suwerenności Polski. Współpracuję z różnymi instytucjami i organizacjami. Podejmuje wiele inicjatyw, ponieważ uważam, że o naszą przyszłość należy zadbać już dziś.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5925 PLN z 5000 PLN

82 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.04.2016.

Okręg Śląski Armii Krajowej

RSS

Zrzutka na TOM IV książki "Okręg Śląski Armii Krajowej" Dodano 15.03.2017, godz. 21:32

Sprawa przekazania testamentu Armii Krajowej, następnemu pokoleniu młodych Polaków jest dla nas niezwykle istotna, dlatego już pracujemy nad wydaniem IV tomu książki "Okręg Śląski Armii Krajowej".

Prace nad redakcją i przygotowaniem tak ogromnego materiału nierozerwalnie wiążą się z dużym nakładem finansowym.

Pomóż nam zebrać brakującą kwotę! wejdź na: https://zrzutka.pl/nay76x

List do naszych przyjaciół Dodano 25.01.2017, godz. 22:51

Serdecznie dziękuję za poprzednie wsparcie, którego nam Państwo udzieliliście. To dzięki ludziom takim jak Wy, „Okręg Śląski Armii Krajowej” mógł ukazać się na rynku wydawniczym! Aktualnie pracujemy nad przygotowaniem do druku i drukiem IV tomu tej publikacji!
Cieszę się, że w naszym kraju nie brakuje ideowych ludzi, którzy nas wspierają. W podzięce za to przekazaliśmy wszystkim, którzy przesłali nam swoje dane kontaktowe, komplet książek „Okręg Śląski Armii Krajowej”. Niestety do wielu z Państwa nie możemy dotrzeć, ponieważ do tej pory nie otrzymaliśmy adresu do wysyłki. Przypominamy, że cały czas jest możliwy odbiór nagrody, wystarczy skontaktować się z nami mailowo: sekretariat@sck.edu.pl

Naszą działalność społeczną skrótowo można ująć w trzech słowach: Tradycja, Kultura, Patriotyzm. Obecnie poszukujemy osób, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę, aby jeszcze lepiej pomagać innym i budować patriotyzm społeczny. Głęboko wierzymy, że reprezentują Państwo te same wartości, w które i my wierzymy. Udowodniliście to! Uważamy, że razem można zrobić dużo więcej niż w pojedynkę, dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze raz napisać do Państwa. Wierzymy, że dobro podane dalej zawsze wraca.

Tutaj pojawia się możliwość, że zechcecie pomóc w dalszej realizacji tego projektu. W zależności od tego, jaki cel chcecie pomóc nam osiągnąć, mamy dwie możliwości współpracy wartych uwagi: darowiznę jednorazową http://sck.edu.pl/wesprzyj-nas/ lub darowiznę stałą https://patronite.pl/ŚląskieCentrumKultury

Dzięki okazanej pomocy, będziemy mogli realizować kolejne fantastyczne projekty, a Państwo będziecie mieć świadomość, że powstają one dzięki waszej hojności. Wspierając nas pomagacie kształcić młode pokolenie Polaków na dobrych i mądrych ludzi.

Z poważaniem
Michał Olszewski
michal.olszewski@sck.edu.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.04.2016 12:12