Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konto usunięte

Konto usunięte

Napisz wiadomość do Projektodawcy

337 PLN z 5500 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.02.2016.

Wydanie książki Oddech Śmierci

O projekcie

Publikacja własnej powieści od dawna chodzi mi po głowie. Powieść została już napisana, rozesłana do wydawnictw, ale brak mi funduszy, aby ją wydać.

Moją powieść kryminalną chciałabym opublikować, by dzielić się kreatywnością i wyobraźnią. Lubię tworzyć historie, postaci oraz nieoczekiwane zwroty akcji. Chciałabym poruszać czytelników i sprawiać, aby zatracali się w akcji powieści, tak jak ja zatracam się w książkach znanych i cenionych autorów :)

Kim jestem? Osobą, która ciągle musi coś tworzyć i nie lubi się poddawać. Chciałabym mieć możliwość realizacji wszystkich swoich pomysłów samodzielnie, ale niestety czasami potrzebne jest czyjeś wsparcie. Na etapie twórczego tworzenia wspierał mnie mój Bartek i siostra Ania, którzy przebrnęli przez całą powieść, wytknęli mi błędy, ale i pochwalili za konstrukcję fabuły. Na nich zawsze mogę liczyć!

Pozyskane pieniądze przeznaczę na pokrycie kosztów wydania książki. Wydawnictwo zaproponowało mi umowę z pokryciem części wydatów związanych z wydaniem powieści. Koszty wydania będą obejmowały m.in.: koretkę i skład, druk egzemplarzy, promocję, koszty dystrybucji. Książka będzie liczyła ok. 370 stron.

Jeśli uda mi się pozyskać dodatkowe środki finansowe, to przeznaczę je na dodatkowe egzemplarze książkowe, przeznaczone dla darczyńców.

Zdecydowałam się na crowdfunding, ponieważ myślę, że jest to dobry sposób na uzyskanie wsparcia finansowego. Ja mam szansę pozyskać potrzebne pieniądze, a w zamian mogę odwdzięczyć się darczyńcom w przeróżny sposób - egzemplarzem książki, e-booka, indywidualną dedykacją czy sentencją.

Termin realizacji: zależy od wydawnictwa, dlatego nie jestem w stanie określić, kiedy mogłabym przesłać egzemplarze książkowe (do ok. 6 mies.), pozostałe nagrody jestem w stanie przesłać do 3 tyg. od zakończenia zbiórki.

Co już do tej pory napisałam? Współpracowałam z internetowymi portalami i tworzyłam teksty głównie o tematyce biznesowej. Moją twórczość można znaleźć na portalu educover.pl (http://educover.pl/czasopismo/work-life-balance-czyli-balansowanie-miedzy-praca-zyciem-osobistym/) czy addwork24.com (http://www.addwork24.com/klikanie-lajkow-sposob-na-biznes-prace-dodatkowa/). Na postawie mojej pracy magiterskiej powstał artykuł naukowy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.02.2016 11:11