Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bruno Ciechowski

Bruno Ciechowski

Warszawa, Polska

Studiuję na kierunku zarządzanie, właśnie rozpoczynam ścieżkę zawodową jako project manager. Należę do organizacji studenckich i aktywnie w nich działam.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27571 PLN z 22000 PLN

219 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

125%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2020.

Wydanie filmu ''Obywatel Miłość'' na DVD

RSS

Ważna informacja dla mecenasów projektu Obywatel Miłość na DVD Dodano 09.05.2020, godz. 9:19

Cześć,

w tym tygodniu wszyscy wspierający, którzy wybrali nagrodę wymagającą wysyłki, otrzymali od nas wiadomość e-mail, z formularzem do wypełnienia. 

Mamy do was kilka próśb:

Prośba nr.1 - Prosimy o sprawne wypełnienie formularza - im szybciej dostaniemy od was feedback, tym szybciej będziemy mogli przystąpić do finalizacji projektu.

Prośba nr. 2 - Do wszystkich Mecenasów Projektu, Jeśli wybrałeś nagrodę za 80 zł lub droższą, mamy wielką prośbę. W polu formularza "UWAGI DODATKOWE" wpisz imie i naziwsko, które ma się znaleźć w książeczce dodawanej do DVD. Bez tego nie możemy ruszyć z produkcją - czekamy więc na wasze formularze. Jeśli wypełniłeś już formularz, a chcesz żeby imię i nazwisko w książeczce różniło się od tego, które wpisałeś w danych adresowych, prosimy o e-mail na bruno@varsovialab.pl

 Z góry dziękujemy za sprawne działania!

Pozdrawiamy,
Bruno & Wojtek

Dodano: 11.05.2020, 15:47
  Michał Gorzelak
Michał Gorzelak
Wypełniłem formularz :)
Dodano: 09.05.2020, 14:40
  Piotr Włodarek
Piotr Włodarek
Wypełniłem i wysłałem formularz, zanim nadeszła ta wiadomość. Czy istnieje możliwość edycji/korekty przesłanego formularza?
Dodano: 09.05.2020, 11:06
  tboczar
tboczar
Tomek Boczar

Wracamy po przerwie! Akcja potrwa kolejne 7 dni. Dodano 26.04.2020, godz. 11:50

Kochani,

w związku z globalną sytuacją spowodowaną pandemią, projekt Obywatel Miłość na DVD został wstrzymany. Na szczęście już za pare minut wracamy z akcją, która potrwa przez kolejne 7 dni.

Jeśli ktoś z Waszych bliskich, rodziny lub znajomych, nadal chciałby wesprzeć zbiórkę i wspólnie z nami wydać film Obywatel Miłość na DVD, to jest to ostatni moment.

Zapraszamy,

Bruno Ciechowski & Wojciech Skrobiszewski

 

Sukces! DVD zostanie wydane! Dodano 02.03.2020, godz. 21:39

Kochani, 

 

udało się! Drugi raz tworzymy razem piękną rzecz! DVD "Obywatel Miłość" - film o Grzegorzu Ciechowskim zostanie wydany! Tak jak w poprzedniej akcji, dołożymy wszelkich starań, aby produkt był jak najlepszej jakości. 

 

Weszliśmy w kolejny etap projektu - liczymy, że w najbliższych dniach dołączy do akcji więcej osób, dzięki którym zrealizujemy następny cel - pokaz filmu w Toruniu. Kto wie, może też kolejny w Warszawie. Trzymajcie kciuki! Możliwe, że spotkamy się na seansach! 

 

Dziękujemy! 

Bruno Ciechowski & Wojciech Skrobiszewski

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2020 22:10