Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

paukot

paukot

Łódź

Nazywam się Paulina Koterba, od urodzenia jestem mieszkanką Łodzi. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku informatyka.Obecnie jestem operatorem wprowadzania danych w prywatnej firmie.Moją prawdziwą pasją jest jednak zamiłowanie do zwierząt, które nie pozwala mi przejść obojętnie wobec coraz częstszych przypadków okrucieństwa, jakiego stają się ofiarami.Dlatego od jakiegoś czasu wciąż szukam sposobów jak im pomóc.Może projekt na tym portalu będzie takim sposobem?

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57 PLN z 8263 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2015.

NOAH - pomocnik zwierząt i nie tylko

RSS

Finał Dodano 16.06.2015, godz. 18:46

No cóż, nie udało się zebrać potrzebnej kwoty ale chciałam zapewnić wszystkich miłośników zwierząt,że mój blog nadal będzie prowadzony a ja nadal będę się starała pomagać naszym ulubieńcom.
Dziękuję wszystkim wspierającym i pozdrawiam.

Odpowiedź z Urzędu Miasta Dodano 28.05.2015, godz. 5:43

Wczoraj dostałam odpowiedź z Urzędu Miasta Łodzi i niestety projekt nie otrzymał jego honorowego patronatu (cytuję fragment: honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi nie są obejmowane przedsięwziecia o charakterze marketingowym i komercyjnym).
To niezbyt dobra wiadomość ale i takimi nieraz trzeba się dzielić.
W każdym razie nie poddajemy się i próbujemy dalej, pozdrawiam.

Podziękowania i wyjaśnienie Dodano 20.05.2015, godz. 20:04

Dziękuję wszystkim, którzy dotąd wsparli projekt.
Jeśli chodzi o odpowiedź z Urzędu Miasta to niestety na razie jej nie ma ale mam nadzieję,że tutaj też obowiązuje termin urzędowych 30 dni. Oczywiście dam znać jak tylko coś się okaże.

Patronat Urzędu Miasta Łodzi Dodano 28.04.2015, godz. 12:12

Dzisiaj wysłałam wniosek o objęcie projektu honorowym patronatem UM Łodzi. Mimo,że taki wniosek wysyła się co najmniej 30 dni, nie mogłam tego zrobić dopóki projekt nie został faktycznie uruchomiony.Mam nadzieję,że Urząd uwzględni ten specyficzny charakter inicjatywy i jak najszybciej da odpowiedź.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2015 19:07