Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Grajewski

Łukasz Grajewski

Warszawa

Łukasz Grajewski - ur. 1985. Socjolog, absolwent Studium Europy Wschodniej UW. Pracuje w administracji publicznej, w wolnych chwilach zaangażowany w międzynarodowe działania edukacyjne i kulturalne. Współtwórca i redaktor portalu Eastbook.eu. Autor książki "Lekcje Niemieckiego. Refleksje i rozmowy o naszych zachodnich sąsiadach" wydanej za pomocą crowdfundingu: lekcjeniemieckiego.eu

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5321 PLN z 5000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013.

Lekcje Niemieckiego

lekcjeniemieckiego.eu

Dodano 19.01.2015, godz. 14:32

W rok po udanej zbiórce na Polak Potrafi i ponad pół roku po wydaniu Lekcji Niemieckiego powstała prosta strona www, na której umieściłem podstawowe informacje o książce. Za pomocą lekcjeniemieckiego.eu można także zamówić papierowy egzemplarz książki lub ściągnąć wersję e-bookową.

Wraz z Fundacją Wspólna Europa, wydawcą książki, postanowiliśmy sprzedawać egzemplarze, które pozostały z pierwszego nakładu. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na działalność fundacji. Wspólna Europa tylko w 2014 roku organizowała zbiórkę ubrań dla Ukraińców z terenów ogarniętych konfliktem, spotkania młodzieży z Izraela, Niemiec, Polski i Ukrainy, upamiętniła Jana Karskiego malując mural na warszawskiej Pradze oraz prowadziła Portal o Partnerstwie Wschodnim - Eastbook.eu.

Przekazanie pieniędzy ze sprzedaży książki na cele fundacji przyczyni się do dalszego budowania mostów pomiędzy ludźmi oraz do końca utrzyma niekomercyjny charakter przedsięwzięcia pod tytułem "Lekcje Niemieckiego". Jeśli ktokolwiek zapyta Was jak dostać własny egzemplarz, proszę skierujcie go pod adres http://lekcjeniemieckiego.eu.

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy już po wydaniu podzielili się ze mną swoimi opiniami na temat książki. Patrząc z pewnym dystansem stwierdzam, że tworzenie książki, zbiórka pieniędzy, jak i jej wydanie przysporzyło mi masę nowych doświadczeń i radości, za które jeszcze raz dziękuję!

Łukasz

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013 18:06