Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Grajewski

Łukasz Grajewski

Warszawa

Łukasz Grajewski - ur. 1985. Socjolog, absolwent Studium Europy Wschodniej UW. Pracuje w administracji publicznej, w wolnych chwilach zaangażowany w międzynarodowe działania edukacyjne i kulturalne. Współtwórca i redaktor portalu Eastbook.eu. Autor książki "Lekcje Niemieckiego. Refleksje i rozmowy o naszych zachodnich sąsiadach" wydanej za pomocą crowdfundingu: lekcjeniemieckiego.eu

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5321 PLN z 5000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013.

Lekcje Niemieckiego

Później, ale lepiej

Dodano 30.01.2014, godz. 12:24

Śpieszę poinformować o aktualnym przebiegu prac nad książką „Lekcje Niemieckiego”. Sama treść wkrótce trafi do korekty. Nad przygotowaniem książki do druku czuwają graficy z Lisy Studio. Najważniejszą nowością jest zawiązanie współpracy z wydawnictwem Niecałe (http://www.niecale.pl), które postanowiło wydać „Lekcje Niemieckiego” na rynku polskim. Z Jackiem Dziedziną, założycielem i szefem Niecałego, ostatnie tygodnie spędziliśmy na dyskusjach wokół wydania mojej książki. Dzięki jego zaufaniu „Lekcje Niemieckiego” trafią do wielu księgarni na terenie całego kraju, co nie ukrywam, niezmiernie mnie cieszy.

Muszę też przekazać gorszą wiadomość, a która tyczy się terminu wydania. Proces wdrożenia książki na rynek i przygotowania profesjonalnej kampanii promocyjnej musi potrwać. Nie zdawałem sobie z tego sprawy, gdyż na poziomie zbiórki na Polak Potrafi zamierzałem sam wydrukować 1000 sztuk książki i całość nakładu powoli sprzedawać przez internet. Jeśli chcemy to z Niecałym zrobić dobrze, to z wydaniem musimy poczekać do maja tego roku. „Lekcje Niemieckiego” w formie elektronicznej będą gotowe już w lutym i w tej postaci od razu trafią do Was wszystkich, co mam nadzieję, zrekompensuje dłuższe czekanie na papierową, pachnącą farbą drukarską wersję książki. Tych, którzy oczekiwali "Lekcji Niemieckiego" początkiem roku bardzo przepraszam, ale i liczę na wasze zrozumienie.

Wkrótce do każdego zamawiającego trafi e-mail z prośbą o przesłanie danych adresowych, na które wyślemy książki zaraz po wydrukowaniu.

Serdecznie pozdrawiam,
Łukasz

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013 18:06