Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Grajewski

Łukasz Grajewski

Warszawa

Łukasz Grajewski - ur. 1985. Socjolog, absolwent Studium Europy Wschodniej UW. Pracuje w administracji publicznej, w wolnych chwilach zaangażowany w międzynarodowe działania edukacyjne i kulturalne. Współtwórca i redaktor portalu Eastbook.eu. Autor książki "Lekcje Niemieckiego. Refleksje i rozmowy o naszych zachodnich sąsiadach" wydanej za pomocą crowdfundingu: lekcjeniemieckiego.eu

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5321 PLN z 5000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013.

Lekcje Niemieckiego

1 krok dzieli nas od wydania Lekcji Niemieckiego

Dodano 02.12.2013, godz. 18:19

W ostatnim tygodniu zbiórki czeka nas sporo pracy. Mówiąc o mnie, dni spędzę na rozmowach. Od prof. Hausnera dowiem się, dlaczego to Niemcy tworzą innowacje sprzedawane na cały świat, a nie Polacy. Katharina Nocun, sekretarz niemieckiej Partii Piratów opowie, dlaczego życie polityczne w Niemczech jest takie nudne i przewidywalne. A z Tomaszem Kycią, teologiem i dziennikarzem, przyjrzymy się niemieckiej duszy...

Tyle z mojej strony. Was zachęcam do wspólnego wydania "Lekcji Niemieckiego". Do 5 tysięcy zł niezbędnych do wydania książki brakuje już tylko niespełna tysiąc! Tym przysłowiowym "jednym krokiem" jest wpłata nawet drobnej kilkuzłotowej kwoty lub podzielenie się informacją o zbiórce z drugą osobą. Wierzę, że się uda!

Przy okazji chciałem wszystkim podziękować za zaufanie, każdą przelaną złotówkę, rozsyłanie informacji o "Lekcjach Niemieckiego" w świat i wiele ciepłych słów, dzięki którym moja praca nad książka nabiera głębszego sensu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013 18:06