Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Grajewski

Łukasz Grajewski

Warszawa

Łukasz Grajewski - ur. 1985. Socjolog, absolwent Studium Europy Wschodniej UW. Pracuje w administracji publicznej, w wolnych chwilach zaangażowany w międzynarodowe działania edukacyjne i kulturalne. Współtwórca i redaktor portalu Eastbook.eu. Autor książki "Lekcje Niemieckiego. Refleksje i rozmowy o naszych zachodnich sąsiadach" wydanej za pomocą crowdfundingu: lekcjeniemieckiego.eu

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5321 PLN z 5000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013.

Lekcje Niemieckiego

Nagle - gwizd! Nagle - świst! Para - buch! Koła - w ruch!

Dodano 26.11.2013, godz. 10:22

Czas szybko ucieka. Z 45 dni przeznaczonych na zbiórkę funduszy pozostało tylko 13. Żeby akcja zakończyła się sukcesem, potrzebne jest jeszcze nieco ponad 2 tys. zł. To dużo i mało zarazem.

Biorąc pod uwagę, że 71 osób zdecydowało się już na wsparcie, wystarczy zmobilizować podobną liczbę osób, żeby zbiórka zakończyła się sukcesem. Dlatego mam prośbę do osób, które wpłaciły, abyście przekazali informację o książce jednej napotkanej dziś osobie. Jeśli przynajmniej połowa z poinformowanych zadecyduje się wesprzeć Lekcje Niemieckiego symboliczną kwotą 5 lub 10 zł, to będziemy znacznie bliżej mety, niż w momencie, gdy piszę te słowa.

Wkładam w przygotowanie książki całe swoje serce i umiejętności. Wierzę, że z waszą pomocą, Lekcje Niemieckiego wyjdą na papierze, trafią do wielu osób i wzbudzą w czytelniku refleksję nad tematami polsko-niemieckimi.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2013 18:06