Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

iza.antosiewicz

iza.antosiewicz

Warszawa

Żona z ponad 25-letnim stażem, matka trójki dorosłych dzieci, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach i metody „zielonego ołówka”, przewodniczka rodziców po drodze do szczęśliwej dorosłości ich dzieci. Jestem energetyzującym mówcą, więc spotkacie mnie na scenie, w radiu i w sieci, nie tylko podczas indywidualnych sesji coachingowych czy mentoringowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16810 PLN z 16500 PLN

255 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.06.2020.

Nakarm, naucz i puść wolno. Druk książki.

RSS

Premiera audiobooka i konkurs dla Czytelników Dodano 04.12.2021, godz. 19:43

Podczas spotkania z czytelnikami w Gdańsku podeszła do mnie mama piątki dzieci i zapytała o audiobooka. 
- Podobnie jak ty, zasypiam po kilku linijkach książki - powiedziała. Audiobooka mogłabym słuchać przy domowych czynnościach - dodała. 
Owa mama kupiła książkę ode mnie, ale pewnie jeszcze do niej nie zajrzała. 
Kiedy wsiadłam do samochodu, opowiedziałam całą historię mężowi. 
- Nareszcie mamy naprawdę ważny powód, żeby to zrobić. 
Niecałe dwa miesiące później, spędziłam w studio nagraniowym osiem godzin i książka jest w wersji audio. 
Ponieważ niezwykle cenię sobie każdą osobę, która zaufa mi i kupuje moją książkę, postanowiłam zrobić z audiobooka niezwykły prezent dla każdej Czytelniczki i Czytelnika. 
Oto szczegóły konkursu i proste warunki, jak mieć swoją audio książkę - BEZPŁATNIE!
A jak już posłuchasz - podziel się ze mną wrażeniami. Dla twórcy to najpiękniejsze bukiety kwiatów.
Możesz się ze mną skontaktować przez www.przytulam.pl
Przytulam mocno
Iza Antosiewicz

 

Co u Izy w ostatnim roku? Dodano 14.06.2021, godz. 10:58

Cześć, 

minął rok od zamknięcia projektu. Wracam do Ciebie z ogromną wdzięcznością, bo dzięki Twojemu zaufaniu moje życie nabrało nie tylko żywszych kolorów, ale także rozpędu! 

Książka, którą kupiłeś, sprzedała się w ponad 2 tys. egzemplarzy! Kolejne dwa tysiące czekają na następnych czytelników. Zrobiłam wszystko, żeby była dostępna w każdej księgarni w Polsce, a zawędrowała nawet do polskiej księgarni w NYC.

Książka w NYC

Przez ten czas, wokół hasła "przytulam" powstała społeczność ponad 5 tysięcy rodziców. Nagrałam dla nich kilkadziesiąt godzin livów, zaprosiłam do studia przytulam.pl kilkunastu ekspertów wsoierających rodziny, m. in. Tomka Zielińskiego (Usłyszeć na czas), Rachelę Nowak (seksuolog), Agnieszkę Flisikowską (psychotraumatolog), Izę Dmitrowicz (terapeutę uzależnień), Zosię Grabowską - Sznajder (psychodietetyka), a w najbliższy poniedziałek gościem będzie Mikołaj Foks (zawód ojciec). 

Poznaj społeczność przytulam.pl

Marzyłam o tym, żeby stworzyć miejsce w sieci podobne do książki - przytulne, bez gotowych rad, normalne, a nie perfekcyjne... a ponieważ produkuję niebotyczną ilość treści, to na mojej stronie www zebrałam to, co ja uslyszałam od świata i świat ode mnie.

Po drodze spotkałam wielu ludzi, usłyszałam wiele pytań i odpowiadając na nie wydałam elektronicznie workbooka - czyli Ćwiczenia, które pomagają wdrożyć treści z książki do codziennego życia tu możesz obejrzeć moją ofertę

To wszystko nigdy by się nie wydarzyło, gdyby nie Twoje kliknięcie przycisku "Wspieram" w tej akcji. 

Dziś piszę, żeby podzielić się moją radością i zapytać - "O co powinnam zadbać, żebyś Ty także mógł być radosny?"

Przytulam mocno

Iza

tel. 530503050

mail: iza.antosiewicz@przytulam.pl

Dodano: 15.06.2021, 15:23
  katarzyna.szulim
katarzyna.szulim
Izo,
cieszę się Twoją radością i od wczoraj "chodzi" za mną Twoje pytanie.... i na razie nie umiem na nie odpowiedzieć.... a wręcz przychodzi mi na myśl, że to ja muszę/powinnam dbać o swoją radość :) Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna

Wada techniczna książki Dodano 15.10.2020, godz. 17:43

Drodzy Sponsorzy, 

już po wysyłce odkryłam, że część z pierwszej partii książki miała wadę techniczną. Ci, którzy dostali wadliwy egzemplarz więdzą o czym mówię. 

Od dziś mamy książkę w wersji elektronicznej. 

Osoby, które są zainteresowane rekompensatą za wadliwy egzeplarz papierowy proszę o maila ze zdjęciem problemu, w odpowiedzi dostaniecie wybrany przez siebie plik epub lub mobi (proszę w mailu od razu wybrać preferowaną wersję ebooka).

Reklamacje proszę kierować na adres: biuro@przytulam.pl 

Przepraszam za kłopot.

Iza

Pilna prośba!!! Dodano 14.07.2020, godz. 9:06

Cześć, 

mam pilną prośbę do osób, które logując się do systemu używały konta FB z dawno nieaktualizowanym mailem. Nie mam do Was żadnego konktatu, proszę odezwijcie się do mnie bezpośrednio: iza.antosiewicz@przytulam.pl podając aktualny adres email, numer telefonu i numer paczkomatu na który mam wysłać wybrany prezent za wsparcie.

Iza

Nowy filmik w opisie projektu Dodano 13.05.2020, godz. 22:37

Cześć, 

za namową znajomych nagrałam filmik o przesłaniu książki, okraszony oczywiście opowieściami z naszej rodziny :-) Dołączyłam go do treści opisu projketu. 

Zapraszam.

Iza

Pierwszy dzień zbiórki Dodano 06.05.2020, godz. 23:38

To niesamowite ile dobra i ciepła popłynęło z wielu serc w kierunku rodzin w Polsce. Po 12 godzinach od zamieszczenia 1 postu na FB, na moim prywatnym profilu, na koncie zbiórki pojawiło się ponad 3 tys. Dla mnie to jakiś kosmos!!! Posyłam Wam zdjęcie tego kosmosu i idę spać. 

Dziękuję jeszcze raz. Zrobiliście mi dzień. 

Jeśli w ramach oczekiwania na nagrodę chcecie mi pomóc, to pogadajcie jutro z jedną osobą o tym, co zrobiliście dziś, może ona też się skusi? Wtedy jutro wieczorem będzie 6 tys.

Cudownego czwartku

Iza

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.06.2020 22:10