Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

iza.antosiewicz

iza.antosiewicz

Warszawa

Żona z ponad 25-letnim stażem, matka trójki dorosłych dzieci, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach i metody „zielonego ołówka”, przewodniczka rodziców po drodze do szczęśliwej dorosłości ich dzieci. Jestem energetyzującym mówcą, więc spotkacie mnie na scenie, w radiu i w sieci, nie tylko podczas indywidualnych sesji coachingowych czy mentoringowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16810 PLN z 16500 PLN

255 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.06.2020.

Nakarm, naucz i puść wolno. Druk książki.

RSS

Nowy filmik w opisie projektu Dodano 13.05.2020, godz. 22:37

Cześć, 

za namową znajomych nagrałam filmik o przesłaniu książki, okraszony oczywiście opowieściami z naszej rodziny :-) Dołączyłam go do treści opisu projketu. 

Zapraszam.

Iza

Pierwszy dzień zbiórki Dodano 06.05.2020, godz. 23:38

To niesamowite ile dobra i ciepła popłynęło z wielu serc w kierunku rodzin w Polsce. Po 12 godzinach od zamieszczenia 1 postu na FB, na moim prywatnym profilu, na koncie zbiórki pojawiło się ponad 3 tys. Dla mnie to jakiś kosmos!!! Posyłam Wam zdjęcie tego kosmosu i idę spać. 

Dziękuję jeszcze raz. Zrobiliście mi dzień. 

Jeśli w ramach oczekiwania na nagrodę chcecie mi pomóc, to pogadajcie jutro z jedną osobą o tym, co zrobiliście dziś, może ona też się skusi? Wtedy jutro wieczorem będzie 6 tys.

Cudownego czwartku

Iza

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 11.06.2020 22:10