Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Antosia Fis

Antosia Fis

Siemianowice Śląskie

Antosia sześciomiesięczna mała turystka, na swoim koncie ma na razie Luboń Wielki, Maciejową, Dolinę Chochołowską oraz Pieniny. Tysiąc spacerów no i wyprawę na Syberię (kiedy była jeszcze w brzuszku mamy). Jej mama Karolina jest farmaceutką, tata Dawid grafikiem-geografem. Razem planują zdobyć Koronę Gór Polski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3131 PLN z 2000 PLN

32 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

156%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.09.2014.

Najmłodszy Zdobywca Korony Gór Polski

Dodano: 30.08.2014, 20:35
  kahin
kahin
Hej podróżnicy!!!
Nie mogę nie napisać kilku słów w odpowiedzi dla Pana Ryszarda... Z całym szacunkiem dla wielkiej troski o dobro i bezpieczeństwo naszych "górali"... pytanie jak często bywa Pan na szlakach, bo wynika, że niewiele... Dawid i Karolina robią to praktycznie od zawsze... Przeszli kilometry nie tylko górskich tras, robili to również zimą (Tatry) pod okiem TOPR-owców i wykwalifikowanych alpinistów. Dawid czynnie się wspina i ma na swoim koncie min. Francuskie Alpy nie mówiąc o naszych skałach, w które wraz ze swoją żoną Karoliną (również wpinającą się) jeżdżą w każdą wolną chwilę... Marzenie zdobywania szczytów wraz ze swoją ukochaną córeczką, to najpiękniejsze co można dać dziecku. Obcowanie z naturą, pięknem czując nieustanną bliskość ukochanego rodzica to naprawdę szczyt marzeń małego człowieka... Wiem o czym mówię, bo sama jestem mamą dwójki maluchów i realizuję wraz z mężem swoją pasję jaką jest żeglarstwo. Byłoby cudownie, gdyby wszelkie wątpliwości rozwiewać w bezpośrednim kontakcie z zainteresowanymi a nie komentować w tak jak dla mnie wulgarny sposób i oceniać coś o czym się nie ma kompletnie pojęcia... Kochani... Każda wielka rzecz wymaga dużego wysiłku, chodzenia pod wiatr i "fale"... Wiedzcie, że jesteście wielcy, bo działacie i podejmujecie wyzwanie bez względu na końcowy efekt... Jesteście już dużo, dużo dalej niż większość z nas... zwykłych zjadaczy chleba... Dzięki za Wasze marzenia... REALIZUJCIE JE!!!
Dodano: 30.08.2014, 0:05
  ratsilves
ratsilves
Wierzę, że nawet młodzi rodzice potrafią być ludźmi odpowiedzialnymi i wnioskując po treści ostatniej aktualizacji - Ci tutaj takimi właśnie są! Bardzo serdecznie życzę Wam, żeby Wasze marzenia się spełniły - dajcie czadu :)
Dodano: 29.08.2014, 23:37
Antosia Fis
Antosia Fis
O bezpieczeństwie przeczytaj w treści projektu...
Dodano: 28.08.2014, 18:31
ryszardkaczka
ryszardkaczka
co za idiotyzm! ciekawe kiedy będziecie musieli wzywać gopr/topr. narażać dziecko dla lansu - wstyd i obsuwa!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.09.2014 18:06