Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Halina Fojtuch

Halina Fojtuch

Łódź, Poland

Lubię czytać, lubię pisać, lubię zwierzęta i przyrodę. Interesują mnie dziwne zjawiska paranormalne, ufo i inne ciekawostki. Lubię także gotować, piec i dobrze zjeść. To szczęście, że jestem bardzo szczupła i nie muszę się ograniczać. Poza tym jeszcze trochę maluję a gdy trzeba to naprawiam drobne sprzęty domowe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1161 PLN z 15000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.08.2016.

Morderstwo Honorowe

RSS

Bądź najlepszy na finiszu! Dodano 09.08.2016, godz. 16:19

Zostało już mało czasu, więc jeśli chcesz by książka się ukazała : Obejmij patronat nad moim projektem!

Jakie jest przesłanie książki? Dodano 14.06.2016, godz. 9:16

Chciałabym ostrzec piękne, młode dziewczyny, które nie zdają sobie sprawy z konsekwencji pokochania muzułmanina. Nie traktują poważnie zagrożeń wynikających z ich religii i tradycji. Jeśli trafią na takiego fanatyka to skrzywdzą siebie i swoją rodzinę. Często jest już za późno, aby coś zmienić.
Książka ta jest również hołdem dla ogromnej matczynej miłości. Matka oddała życie, aby jej dzieci były kochane i mogły normalnie żyć. Po wielu latach poniewierki udało jej się znaleźć sposób, aby uciec z dziećmi z pakistańskiego piekła. Chciałabym bardzo wydać moją książkę, żeby moje wnuczki miały pamiątkę po ukochanej mamusi.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.08.2016 14:02