Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Halina Fojtuch

Halina Fojtuch

Łódź, Poland

Lubię czytać, lubię pisać, lubię zwierzęta i przyrodę. Interesują mnie dziwne zjawiska paranormalne, ufo i inne ciekawostki. Lubię także gotować, piec i dobrze zjeść. To szczęście, że jestem bardzo szczupła i nie muszę się ograniczać. Poza tym jeszcze trochę maluję a gdy trzeba to naprawiam drobne sprzęty domowe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1161 PLN z 15000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.08.2016.

Morderstwo Honorowe

O projekcie

Cel projektu:

Celem projektu jest wydać książkę ukazującą losy dziewczyny, która zakochała się nieszczęśliwie w Pakistańczyku. Książka opowiada też o losach czwórki jej dzieci, które były z nią uwięzione u rodziny ojca. Były tam prześladowane i dręczone przez wiele lat. Matka dowiedziawszy się, że dziewczynki mają być sprzedane opracowała plan ucieczki do Polski, mimo iż wiedziała, że według Koranu będzie musiała przypłacić to śmiercią.

Celem wydania tej książki jest aby choć jedna dziewczyna zastanowiła się nad wyborem ojca dla swoich dzieci, co być może uchroni ją od podobnego losu. Moja córka była młoda, naiwnai omamiona obietnicami. Książka jest także hołdem dla ogromnej, matczynej miłości. Skrzywdziła dzieci, ale żeby to naprawić oddała życie, by one mogły normalnie żyć i aby były przez wszystkich kochane. Wiem, że ta właśnie książka byłaby dla nich skarbem i pamiątką, którą napewno nieraz przytulą do serca.Przedstawienie siebie: 

 Ksiązka jest moim własnym, autorskim projektem. Osierocone dzieci znajdują się pod moją opieką. Chciałam w tej książce pokazać jak silna jest miłość matki, która mimo, że wiedziała, że taki czyn w wierze muzułmańskiej karany jest śmiercią, przywiozła dzieci do lepszego świata.


Budżet projektu:

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na wydanie książki , na nagrody, opłaty, kolorowe zdjęcia i wszystko, co jest związane z książką.

 

Kolejne cele akcji:

Ewentualne nadwyżki przeznaczę na kampanię społeczno-reklamową, na spotkania z czytelnikami i kolejne możliwe wznowienia książki.

 

Dlaczego crowdfunding:

Wybrałam tę formę dlatego, że nie mam inntej alternatywy. Środki, które posiadam nie wystarczą jednocześnie na przeżycie i opłacenie publikacji. Od wielu lat zupełnie sama wychowuję czwórkę moich wnucząt i cały czas borykam się z problemami. 

 

Kontakt:

Chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania pod adresem mailowym: wilczyca0@gmail.com

 

Termin realizacji:

Wszystkim zasłużonym darczyńcom obiecuję dostarczyć ich nagrody kiedy tylko będzie to możliwe. Myślę, że jak wszystko dobrze pójdzie, to ukazałaby się przed świętami Bożego Narodzenia, więc z życzeniami świątecznymi przekażę nagrody wszystkim, którzy wesprzą mó projekt. Zapraszam i z góry serdecznie dziękuję.

Media o Twoim projekcie:

Bolesne wspomnienia matki zabitej Agnieszki

www.fakt.pl | 2016-07-20

Sprawą Agnieszki A. (†31 l.) żyła cała Polska. Piękna, młoda kobieta, mama czwórki dzieci, zaginęła w 2009 roku. Po dziesięciu dniach znaleziono jej zwłoki. Zginęła z ręki własnego męża, Pakistańczyka Naema A. (45 l.), który dokonał na niej – jak twierdził – honorowego mordu. Mama Agnieszki napisała książkę o gehennie swojej córki. Ostrzega w niej dziewczyny przed ślubem z muzułmaninem.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.08.2016 14:02