Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja AfricaMed

Fundacja AfricaMed

Lublin

Jesteśmy fundacją założoną w 2017 roku w Lublinie, której fundatorem jest dr n. med. Maria Kondrat – Wróbel, wiceprezesem lek. Kamil Banasik oraz Joanna Janisz. Nasze działania polegają m.in. na wspieraniu placówek medycznych w Afryce przez zakup urządzeń medycznych, leków, środków opatrunkowych, a także przez pracę naszych wolontariuszy w Kenii i Tanzanii. Współpracujemy z domem dla niepełnosprawnych dzieci w Kenii oraz szpitalami misyjnymi w Tanzanii, Kenii oraz Czadzie. Każdy z naszych wolontariuszy należy do jednego z czterech zastępów: projektowego, zbiórek publicznych, sponsoringu i wydarzeń lub marketingowego. W każdą, drugą sobotę miesiąca spotykamy się w Domu Sióstr Misjonarek NMP Królowej Afryki w Lublinie uczestnicząc w Sobotach Misyjnych i spotkaniach organizacyjnych AfricaMed.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17698 PLN z 15000 PLN

242 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.06.2019.

Misja medyczna Mugana 2019

Brak komentarzy do projektu. Bądź pierwszy...

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.06.2019 22:10