Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja AfricaMed

Fundacja AfricaMed

Lublin

Jesteśmy fundacją założoną w 2017 roku w Lublinie, której fundatorem jest dr n. med. Maria Kondrat – Wróbel, wiceprezesem lek. Kamil Banasik oraz Joanna Janisz. Nasze działania polegają m.in. na wspieraniu placówek medycznych w Afryce przez zakup urządzeń medycznych, leków, środków opatrunkowych, a także przez pracę naszych wolontariuszy w Kenii i Tanzanii. Współpracujemy z domem dla niepełnosprawnych dzieci w Kenii oraz szpitalami misyjnymi w Tanzanii, Kenii oraz Czadzie. Każdy z naszych wolontariuszy należy do jednego z czterech zastępów: projektowego, zbiórek publicznych, sponsoringu i wydarzeń lub marketingowego. W każdą, drugą sobotę miesiąca spotykamy się w Domu Sióstr Misjonarek NMP Królowej Afryki w Lublinie uczestnicząc w Sobotach Misyjnych i spotkaniach organizacyjnych AfricaMed.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17698 PLN z 15000 PLN

242 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.06.2019.

Misja medyczna Mugana 2019

RSS

Brak wpisów!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.06.2019 22:10