Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Magdalena Schatt

Magdalena Schatt

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13580 PLN z 6200 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

219%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 25.04.2020.

Łysolka i Długowłosy - pomóż wydać książkę dla dzieci

Premiera książki \"ŁysOLka i Długowłosy\"

Dodano 06.12.2020, godz. 23:34

Kochani! 

Udało się! Udało się : zebrać środki na wydanie książkeczki dla dzieci poruszającej temat alopecji, zilustrować ją, poskładać, zredagować, poprawić, wydrukować i JEST! 4. grudnia "ŁysOlka i Długowłosy" opuścili drukarnię i niebawem ruszają w świat. 

Ci, którzy widzieli tę książeczkę, mówią, że jest niezwykła. Niezwykła, bo porusza temat niezwykłej choroby, niezwykła ze względu na cudne ilustracje, ze wgzlędu na klimat. Być może. Dla mnie ona jest niezwykła przede wszytskim dlatego, że jest efektem działania wielu wspaniałych ludzi. Dowodem na to, że wspólnymi siłami można spełniać marzenia, realizować szalone pomysły i doprowadzać do szczęśliwego zakończenia projekty, które na starcie wydają się być skazane na porażkę. 

Dziękuję. Dziękuję Wam za to, że wsparliście tę zbiórkę. Że dopingowaliście mnie, wysyłając pełne ciepłych słów wiadomości. Dzięki tej kampanii poznałam wielu wspaniałych ludzi, często borykających się z tą samą chorobą co ja. Pisaliście, że dałam Wam odwagę i siłę, ale to tak naprawdę Wy mi ją daliście. Dziękuję.

Pandemia opóźniła wydanie książki, ale chyba wcale nie najgorzej się stało, bo chyba nie ma lepszego miesiąca na premierę książki niż grudzień. Tak się cieszę, że ŁysOlka i Długowłosy odwiedzą Was zaraz przed Bożym Narodzeniem i staną się trochę takim magicznym,  gwiazdkowym prezentem. 

Mam nadzieję, że książka Wam się spodoba. Że pokochacie ŁysOlkę i Długowłosego. Że spotkanie z nimi będzie ciekawe i wzruszające. Że znajdziecie tam pociechę, inspirację i duuuużo miłości. 

Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba. Zabieram się za realizację Waszych nagród. Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa. 

Dziękuję Wam za pomoc w spełnieniu mojego wielkiego, książkowego marzenia!

 

Magda

 

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 25.04.2020 22:10