Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Magdalena Schatt

Magdalena Schatt

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13580 PLN z 6200 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

219%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 25.04.2020.

Łysolka i Długowłosy - pomóż wydać książkę dla dzieci

Pierwszy dzień zbiórki

Dodano 05.02.2020, godz. 19:35

To co się tu dziś wydarzyło, jest absolutnie niesamowite!

Wy jesteście absolutnie niesamowici!

Z emocji nie zaglądałam tutaj wcale. Mąż raportował. Ja się na zmianę łapałam za głowę, ryczałam ze wzruszenia, skakałam pod sufit. Odebrałam dziś mnóstwo niezwykle wzruszającyh wiadomości, telefonów ze słowami uznania... Nie spodziewałam się takiego odzewu, takiego wsparcia, zaangażowania. Trwam w szoku. Dziekuję Wam za ten dzień pełen cudów. Dziękuję w imieniu swoim i maluchów, dla których wydajecie tę książeczkę :) 

I choć przyjdzie jeszcze czas na oficjale podziękowania, już teraz chcę powiedzieć DZIĘKUJĘ osobom, bez których ten projekt, by nie wystartował. Dziękuję, Ewelina Kędzia i Michał Urbanowicz - dzięki Wam tu jest tak ładnie. Dziękuję, Agata Bura - to Ty mnie zmotywowałaś do działania. Dziękuję Mężu, Siostro, Dzieciaki - bez Was nie napisałabym tej książeczki. Dziękuję, nieformalna grupo wsparcia (Ewa, Paulina, Basia) - za wszystko.

Jestem dziś taka wruszona... 

"Łysolka i Długowłosy" szykują się w świat...

 

 

 

Dodano: 05.02.2020, 20:11
  Piotr Strychalski
Piotr Strychalski
Wiele osób rozpowszechnia tą informację więc będzie dobrze :-)

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 25.04.2020 22:10