Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkadiusz Olszewski

Arkadiusz Olszewski

Pabianice

Urodziłem się w lipcu 1987 roku w pabianicach. Jestem rysownikiem, grafikiem oraz producentem gier i filmów animowanych, od pewnego czasu skupionym na tematyce historii Polski.
Mój pierwszy film animowany "Bitwa pod Połonką" można obejrzeć na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=AKcRlzbmB_I
aktualnie pracuję nad animowanym filmem dokumentalnym "Ludobójstwo" oraz nad krótkometrażowym filmem o żołnierzach wyklętych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16182 PLN z 5500 PLN

301 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

294%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2015.

Ludobójstwo - dokumentalny film animowany

Najnowszy zwiastun i date premiery

Dodano 01.12.2015, godz. 22:53

https://www.youtube.com/watch?v=DKT_QXAo1m4
Na początku chciałem przeprosić że premiera nie odbędzie się w grudniu. Ostatnie dni tego miesiąca słusznie zdominowane powinny być przez radość wypływającą ze świąt i rodzinnej atmosfery - i wręcz nie wypada nam niweczyć jej tak drastycznym filmem. Inna sprawa że sam film pod względem i treści i objętości, wyrósł daleko ponad to znajdowało się początkowo w planach - dlatego wykorzystamy każdy dzień na dopracowanie i zapięcie wszystkiego na ostatni guzik.
Tak więc Polska premiera w internecie odbędzie się 17 stycznia 2016 roku, kolejne wersje językowe ukazywać się będą w kolejnych dniach i tygodniach. Na tym profilu: https://www.facebook.com/arkadiusz.olszewski.art/?ref=hl informować będę również gdzie i kiedy obejrzeć będzie można film na dużym ekranie..

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2015 18:06