Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arkadiusz Olszewski

Arkadiusz Olszewski

Pabianice

Urodziłem się w lipcu 1987 roku w pabianicach. Jestem rysownikiem, grafikiem oraz producentem gier i filmów animowanych, takich jak "Ludobójstwo", "Obrońcy Głogowa" czy "Semper Fidelis: ta krew to za nasz Lwów". W ostatnich latach udało się - za sprawą zbiórek publicznych - wyprodukować trzy filmy pełnometrażowe oraz dwa krótkie metraże.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16182 PLN z 5500 PLN

301 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

294%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2015.

Ludobójstwo - dokumentalny film animowany

O projekcie

Nowy zwiastun filmu: 

Od lat trwa w najlepsze polityka historyczna przerzucająca winę za zbrodnie nazistowskie z Niemiec na Polskę. Kłamstwo powtórzone milion razy w wielu umysłach zmienia się w prawdę. Wzmianki o "polskich obozach śmierci" pojawiają się już nie tylko w zachodniej prasie, ale padają już też z ust takich ludzi jak Barrack Obama czy szef FBI James Comey. Polska kinematografia dolewa oliwy do ognia - produkując filmy takie jak "Pokłosie" czy "Ida".  

 

Mimo milionów ofiar które przyniósł nam czerwony terror - do dziś nie udało się zdekomunizować Polski, a pomniki wdzięczności armii czerwonej nadal stoją tam, gdzie postawione zostały za sowieckiej okupacji. Dekady kłamstw i prześladowań, fizycznego i psychicznego łamania najlepszych patriotów, do dziś odciska przeraźliwe piętno na stanie ducha Narodu Polskiego.

Zbrodnie zakłamane i zapomniane. Fałszowane i przemilczane. Ofiary - domagające się pamięci, kaci - którzy pozostali bezkarni.  

 

Ludobójstwo - dokumentalny film animowany przedstawiający najbardziej dramatyczne z wydarzeń jakie dotknęły Naród Polski w okresie II wojny światowej. Film ma za zadanie przypomnieć i odkłamać wiedzę o gehennie jaką przeżyli nasi rodzice i dziadkowie.

Film będzie trwać ok. 40 minut - i jest już w 1/4 gotowy. Nie ma charakteru komercyjnego - w dniu premiery będzie dostępny dla wszystkich za darmo na Youtube - w możliwie największej ilości wersji językowych.

Budżet potrzebny na produkcję filmu wydaje się niewielki, jednak poruszając się w tematyce historycznej - nie możemy liczyć na Państwowy Instytut Sztuki Filmowej. Zależy nam na prawdzie - nie na poprawności politycznej - dlatego proszę Was o wsparcie.  

5500 zł -  ta kwota pozwoli ukończyć produkcję filmu ze specjalnie skomponowaną na jego cel muzyką, oraz z profesjonalnym lektorem.

6500 zł -  umożliwi przetłumaczenie filmu na przynajmniej trzy języki - angielski, niemiecki i rosyjski.

7500 zł - pozwoli również wydać film w pełnej angielskiej wersji językówej - z angielskim lektorem i przetłumaczonymi napisami wewnątrz filmu.

10 000 zł -  umożliwi zatrudnienie dodatkowych grafików - by urozmaicić stronę wizualną.

12 000 zł -  film zawierać będzie dodatkowe sceny o powojennym losie Polaków.

15 000 zł i więcej - szeroko pojęte uprofesjonalnianie filmu - profesjonalne udźwiękowanie, obróbka obrazu - i więcej rąk do pracy. Wszelkie nadwyżki przeznaczone będą na rozreklamowanie filmu - tak, by mogło zobaczyć go jak najwięcej osób.

 

Przykładowe tapety na pulpit:

Do wyboru z ponad 30 wzorów

Przykładowe plakaty w formacie A2: 

Do wyboru z ponad 30 wzorów

Płyta DVD z filmami "Ludobójstwo", "Bitwa pod Połonką" i tapetami na pulpit:

 Nagrody wysyłane będą po zakończeniu produkcji filmu.

 

Film dostępny będzie na Youtube - najprawdopodobniej w okolicach grudnia 2015 roku. Względy budżetowe i finalny kształt scenariusza mogą przyspieszyć lub wydłużyć czas produkcji o 30 do 60 dni.


   

Nazywam się Arkadiusz Olszewski, urodziłem się w lipcu 1987 roku - jestem rysownikiem, grafikiem oraz producentem gier komputerowych i filmów animowanych. Od jakiegoś czasu skupiam się przede wszystkim na pracach związanych z polską historią. Oprócz "Ludobójstwa" produkuję również krótki film animowany o Żołnierzach Wyklętych.

Kilka moich grafik dotyczących historii Polski:

 

 

Oraz pierwszy ukończony film animowany mojej produkcji "Bitwa pod Połonką" : 

ArkadiuszOlszewski-filmy@wp.pl

Nie zapomnij też odwiedzić mnie na Facebook-u :

www.facebook.com/arkadiusz.olszewski.art

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2015 18:06