Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

justyna.kierat

justyna.kierat

Lubliniec, Polska

Biolog z wykształcenia - obecnie z zawodu mellitolog (czyli człowiek od pszczół), a z zamiłowania ornitolog (czyli człowiek od ptaków). Poza tym od zawsze, niezmiennie - rysownik.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4991 PLN z 1000 PLN

96 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

499%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.09.2016.

Ptasia edukolorowanka

O projekcie

Żeby obserwować ptaki, nie trzeba chodzić daleko – wystarczy wyjść do parku, albo nawet tylko wyjrzeć przez okno. I - chociaż niektórzy tak twierdzą - to nie wszystkie ptaki z naszego najbliższego otoczenia to gołębie i wróbelki.  Ta kolorowanka pomoże odrobinę lepiej poznać naszych ptasich sąsiadów, tych najbliższych i tych nieco dalszych.

 

Dla kogo jest ta książeczka?

  • dla dzieci lubiących przyrodę, zagadki i kolorowanie
  • dla dorosłych, którzy chcieliby się dowiedzieć, kto fruwa po ich ogrodzie, albo jak rozróżnić bociana od czapli i co to właściwie jest jerzyk
  • dla miłośników kolorowania w każdym wieku

 

Ta książka to nie tylko kolorowanki, ale też zadania i łamigłówki, i krótkie opisy ptaków. Zresztą, po co pisać – oto kilka przykładowych stron:

***

***

***

Jakie gatunki poznasz i pokolorujesz w tej książce?

muchołówka żałobna i białoszyja

drozdy: kwiczoł, paszkot i kos

wróbel, mazurek i banda ich bardziej kolorowych kolegów z zimowego karmnika

czaple i bociany (po dwa gatunki, żeby nie było tak prosto)

zimorodek i mysikrólik

...i inne

 

Jak zamówić książkę i kiedy będzie gotowa?

Wybierz odpowiednią nagrodę po prawej stronie. Możesz tym sposobem zamówić książkę, ale również np. zakładkę albo rysunek.

Jeżeli chciałbyś zamówić więcej egzemplarzy książki niż dwa, albo chciałbyś inny gadżet z moim rysunkiem (np. kubek), również skontaktuj się ze mną, jeśli będzie to możliwe technicznie, to dodam opcje takich nagród :)

W tej chwili mam gotowe rysunki do połowy stron. Jeśli zbiórka zakończy się sukcesem, dokończę rysowanie, poskładam książkę i oddam do druku. Myślę, że do końca października książka będzie gotowa do wysłania. Jeśli coś się opóźni, będę pisać tutaj i na swojej stronie na Facebooku. Natomiast pozostałe nagrody będą wysłane wcześniej, jak najszybciej po zakończeniu zbiórki.

 

Na co zbierane są pieniądze?

Oczywiście na druk i wysyłkę książki :)  Książka będzie mieć 24 strony z zagadkami i format 20x25 cm.

 

A co, jeśli finansowanie projektu przekroczy wymagane minimum?

Oba założone dodatkowe progi zostały osiągnięte, więc:

  • po przekroczeniu progu 2000 zł: książka dostanie dodatkowe 8 stron (czyli będzie liczyć 24 strony)
  • po przekroczeniu progu 3000 zł: po wydaniu tej książki zacznę przygotowywać kolejną z tej samej serii – też o ptakach :) (a po tej o ptakach jest pomysł na trzecią - o owadach i innych zwierzakach "6+ nóg", )

Dlaczego crowdfunding?

Serwis działa tak, że projekt rusza dopiero jeśli uzbiera się cała wymagana kwota. Dzięki temu ja wydrukuję książki tylko mając pewność, że są na nie chętni, a jeśli chętnych nie będzie, to wszyscy wspierający projekt dostaną swoje wpłaty w całości z powrotem. Dzięki temu nie ma ryzyka, że projekt padnie w połowie :)

 O mnie

Biolog z wykształcenia - obecnie z zawodu mellitolog (czyli człowiek od pszczół), a z zamiłowania ornitolog (czyli człowiek od ptaków). Poza tym od zawsze, niezmiennie - rysownik.

Kontakt ze mną

przez facebook @podkresska, mail podkresska [@] gmail.com - uwaga, przez dwa "s" ! :) (ewentualnie justyna.kierat @ gmail.com) albo tutaj przez stronę

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.09.2016 13:01