Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marek Lapis

Marek Lapis

Poznań, Polska

Fotograf, dokumentalista z Poznania. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Absolwent Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Uczestnik warsztatów agencji Magnum Photos i Ryszard Horowitz Workshop Art. Do 1996 roku fotoreporter „Wprost”, od 1997 r. prowadzi własną agencję fotograficzną Artmedia. Publikował m.in. w: Time, The Sunday Telegraph, Reuters, Le Figaro, Focus. Wykładowca w WSNHiD w Poznaniu, obecnie w Wielkopolskiej Szkole Fotografii. Zwycięzca i finalista wielu konkursów: IPA, PX3 Paris, Tokyo International Foto Awards, Grand Press Photo, Black & White Spider Awards Los Angeles, Leica Street Photo, BZ WBK PRESS FOTO, Moscow International Foto Awards, Polski Konkurs Fotografii Sportowej, National Geographic Polska, Monochrome Awards. Interesuję go człowiek i jego emocje. 

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8574 PLN z 8000 PLN

109 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.01.2019.

KSIĄŻKA FOTOGRAFICZNA MAREK LAPIS 'BIAŁO-CZERWONA'

RSS

Bezsenny pakiet na noc! Dodano 14.12.2018, godz. 17:00

Widzieliście już?!

Tych którzy nie zauważyli informujemy: po północy dodaliśmy 5 Pakietów Bezsennych. Szczerze podziękowania składamy Darkowi Szubińskiego który wsparł nas 5 książkami i pocztówkami!

Bezsenna - to książka której zbiórka została zrealizowana w tym roku - za fotoedycję i pomoc przy składzie była odpowiedzialna ta sama osoba co u nas: Adrian Mirgos

Link do zbiórki: PolakPotrafi
Link do filmu z prezentacją książki: YouTube

Drugi dzień zbiórki - dziękujemy ! Dodano 13.12.2018, godz. 22:49

 

Niebywałe, po drugim dniu akcji mamy juz 26,5 % celu podstawowego... 8000 pln.

Wielkie podziękowanie za Wasze wsparcie!

Właśnie zaczynamy dodawać nowe prezenty - cenne albumy zaprzyjaźnionych osób i instytucji, które postanowiły wesprzec nasza inicjatywę !

Coraz mniej ksiązek w promocyjnej cenie, ale spokojnie je jeszcze rzutem na tasmę złowicie. 

Jutro ze względu na konieczne do przeprowadzenia prace konserwacyjne mające wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń portalu , konieczna jest przerwa techniczna, która potrwa ok 2 godzin. Portal może być niedostępny w godzinach 10-12 w dniu 14.12.2018r.

 

Witajcie, jesteście niesamowici ! Dodano 12.12.2018, godz. 22:25

Dziękuje serdecznie za wsparcie , po jednym dniu akcji mamy juz 20,8 % celu podstawowego... 8000 pln

Obiecuję, gdy go przekroczymy -  to uruchomię drugi cel!

W najśmielszych snach się nie spodziewałem, że nastapi to tak szybko.  Zostało jeszcze trochę albumów w promocyjnej cenie, ale po mału ich ubywa - bądźcie czujni!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.01.2019 22:10