Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

AGENTomasz

AGENTomasz

Warszawa

Filmowiec z wykształcenia, radiowiec z umiłowania.
Twórca popularnego podcastu Agent wyróżnionego nagrodami za najlepszy debiut 2011, najlepszy podcast 2012.

Reżyser filmu IN-DEPENDENCIA, dokumentu o perspektywach wolności obywatelskich i ekonomicznych w Katalonii po ewentualnym odłączeniu się od Hiszpanii. Twórca teledysków, realizator produkcji video wszelkiego typy.

Libertarianin, Free-Lancer, Twórca.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

58054 PLN z 33000 PLN

659 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

175%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2014.

Korwin. The Movie - jedyny tego rodzaju dokument.

Dodano: 03.12.2015, 13:44
AGENTomasz
AGENTomasz
Witajcie,
w sprawie gadżetów:
Po zaakceptowaniu grafik, przygotowaniu wspólnych, ale różnych wzorów, nagraniu komentarza na dvd i br, mamy już kolejny czekpoint osiągnięty. Projekty jadą do wypalenia, wymalowania i w końcu wysłania. Na pierwszy ogień idą kubki sponsorów. Zaraz potem będą gotowe płyty.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania w sprawie strefy, to piszcie na maila Mirka:
mirek.kazior@edukatorium.pl

Pozdrawiam,
Tomasz
Dodano: 18.10.2015, 1:01
AGENTomasz
AGENTomasz
Drodzy koledzy piszący o strefie sponsora.

Strefa ta istnieje od ponad roku. Co kilka tygodni powiadamiam o nowym materiale w środku. Filmiki na YT informowały o nowych tematach związanych ze strefą.
Jeżeli więc pytacie o dostęp w dniu premiery filmu w niej, to niestety nie damy rady każdemu pomóc na czas projekcji.

Po detale piszcie do mirek.kazior@edukatorium.pl, gdyż mimo premiery na stronie korwinthemovie.pl do strefy wciąż będą trafiać materiały.

Pozdrawiam,
póki co film już mamy na stronie korwinthemovie.pl
Dodano: 18.10.2015, 0:00
sylwekk
sylwekk
Wsparłem projekt, dostałem potwierdzenie emailem i żadnej strefy sponsora/producenta jak nie było tak nie ma - czyli film podobno jest ale go nie mam!?
Dodano: 17.10.2015, 11:00
blanik
blanik
hmm gdzie znajdę strefę sponsora?, wsparłem powstanie filmu
Dodano: 16.10.2015, 22:58
AGENTomasz
AGENTomasz
@ Dawid - film jest w strefie sponsora, a jeśli nie masz strefy (nie wspierałeś filmu) to daj nam jeszcze chwilkę na projekcje w gronie sponsorów i za niedługo na korwinthemovie.pl będzie film w najlepszej jakości, dla każdego. Pozdrowionka.
Dodano: 16.10.2015, 22:51
Dawid Ciężarkiewicz
Dawid Ciężarkiewicz
Witam. Nie używam FB. Gdzie i kiedy mogę obejrzeć film?
Dodano: 29.06.2014, 15:35
AGENTomasz
AGENTomasz
John, KoD997, Hary, luki - odpowiadam zbiorczo:

newsy dotyczące postępów są publikowane na stronie FB projektu, nie tutaj. Zawsze też jest korwinthemovie.pl, które wkrótce stanie się niezależną stroną projektu i tam pojawi się strefa.

Strefa producenta - z tego co wiem jest już technicznie gotowa (lub bliska gotowości) natomiast dopóki nie zostaną przejrzane nagrane materiały, zmasterowane audio z wywiadów, i nie zrobiona masa roboty z naprawdę mocą materiału nagranego, to nie będziemy tam nic wrzucać "ot tak".

Nagrano mnóstwo materiałów, wywiadów, wykładów, opinii, ujęć z podróży i przygotowań, setek z ludźmi bliżej i dalej od JKM`a i to wszystko wymaga ogromnej ilości czasu.
Im większa ilość materiału jest uporządkowana, tym łatwiej wybrać materiały do strefy. Więc z czasem powinno się ich pojawić dość sporo.

Na razie minęły dwa tygodnie od zakończenia zdjęć (trwających prawie dwa miesiące) i naprawdę trudno jest to wszystko ogarnąć na tyle, by wszelkie "extras" eksportować (montować, udźwiękawiać, renderować - osobna robota).

Co do uwagi KoD997 o poświęcaniu kilku minut darczyńcom :

Dzięki między innymi twojej wpłacie powstaje ten film. Poświęcam teraz czas na produkcję, nie na darczyńców. Ale robię to właśnie dla nich, bo dla nich jet ten film. I nie kilka minut tylko kilkanaście godzin na dobę. Póki jednak trwa etap ogarniania materiałów, nie będę się rozdrabniał na nagrywanie podcastów, czy odpisywanie na komentarze. Albo jedno, albo drugie.

Dłuższe wersje wywiadów, oraz pierwsze zbitki montażowe oczywiście do strefy trafią, ale pamiętajmy że jest do jeden film, a nie telewizja nadająca regularne materiały.
40 minutowy, prosty strukturalnie dokument IN-DEPENDENCIA (link w opisie akcji) zajął mi półtora miesiąca na montaż. W przypadku JKM`a jest to znacznie trudniejsze, a wciąż spływają materiały archiwalne oraz nagrane przez ludzi, którzy pomagali.

pozdrawiam,
autor
Dodano: 29.06.2014, 15:05
KoD997
KoD997
Co się dzieje z projektem? Miała być Wirtualna Strefa Producenta, a nic takiego nie zostało stworzone. Nie ma też nowych informacji dotyczących filmu. Dostaliście 58 000 zł od darczyńców, więc chyba wypadałoby poświęcić nam kilka minut?
Dodano: 27.06.2014, 14:12
John Maruda
John Maruda
Cos sie dzieje, czy kasa poszla na przelew? ;)
Dodano: 17.06.2014, 12:52
Hary
Hary
Kiedy film będzie gotowy ?
Dodano: 09.06.2014, 14:56
luki
luki
Jakieś wieści na temat włączenia strefy producenta? Gdzie można monitorować postępy produkcji?
Dodano: 18.05.2014, 15:48
Wojciech Klodnicki
Wojciech Klodnicki
Ok pytanie niaktualne. Sorry za zasmiecanie komentarzy
Dodano: 14.05.2014, 18:04
John Maruda
John Maruda
A nie chcialbys umiescic w napisach calego adresu lacznie z telefonem? Ogarnij sie chlopie :)
Dodano: 11.05.2014, 16:17
Wojciech Klodnicki
Wojciech Klodnicki
Jeszcze jedno pytanko do autora: w napisach koncowych wyswietlony zostanie moj nick czy bedzie mozna gdzies podac moje imie i nazwisko?
Dodano: 09.05.2014, 18:38
Konto usunięte
Konto usunięte
To co, jakiś wywiad z Mariuszem Max Kolonko będzie? :D

A tak ogólnie, to jak będzie można obejrzeć film? Będzie w sprzedaży, czy do obejrzenia w internecie? Bo nie mogłem się doszukać nic na ten temat.
Dodano: 08.05.2014, 9:44
BlackEmperor
BlackEmperor
A jak chcecie posucha o rónicy miédzy ko-libami i libertarianami to polecam audycje z udzialem moim i Hugo http://www.kontestacja.com/gornicy-morduja-ludzi,2839
Dodano: 08.05.2014, 9:41
BlackEmperor
BlackEmperor
Hej ludzie! Jesli chcecie wiecej informacji o postepach to polecam Agentowy podcast:
http://www.kontestacja.com/londyn-wita,2833
Dodano: 02.05.2014, 21:36
Karol Sudak
Karol Sudak
@Michal Andrzejowicz
idź narzekać gdzieś indziej
Dodano: 02.05.2014, 14:23
Piotr Fijalkowski
Piotr Fijalkowski
Jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Nawiasem mowiac mozliwe ze ostatni gwizdek na realizacje takiego przedsiewziecia, Korvin mlodszy juz nie bedzie...
Dodano: 02.05.2014, 14:17
KoD997
KoD997
No i jest 50 000zł :D Kiedy jakieś nowe informacje o filmie?
Dodano: 01.05.2014, 16:54
Pyotr Malishevskiy
Pyotr Malishevskiy
No i jak tam, udało się wyjechać do Anglii?
powodzenia przy realizacji projektu, nie mogę się doczekać na efekt końcowy :)
Dodano: 27.04.2014, 12:51
Albert Jasiński
Albert Jasiński
Michal Andrzejowicz:

Korwin wielokrotnie też siebie określał jako libertarianin i jak najbardziej miał do tego prawo, bo libertarianizm jest tym samym co konserwatywny liberalizm.

Słowo "liberalizm" na skutek nasilonej medialnej indoktrynacji stało się pojęciem na wskroś lewicowym - kojarzonym z wolnością seksualną i narkotykową, oraz z socjalizmem mającym zapewnić każdemu pieniądze na realizowanie tych wolności.

Słowo zmieniło znaczenie, ale prawdziwie wolnościowa ideologia została. Dawni liberałowie - nie chcieli aby ich kojarzono z tymi powykrzywianymi wartościami.
Polscy wolnościowcy przyjęli więc nazwę Konserwatywnych Liberałów (czyli liberałów w dawnym znaczeniu - takich którzy definiują wolność w tradycyjny sposób).
Amerykańscy wolnościowcy nie chcieli jednak ryzykować, że ktoś może ich kojarzyć z liberalną lewicą i postawili na zupełnie nowe słowo: Libertarianizm.

Do momentu powstania Partii Libertariańskiej - libertarianizm był uważany za synonim konserwatywnego liberalizmu.

Po powstaniu, PL usilnie stara się przekonać wolnościowców, że różnica między libertarianami a konserwatywnymi liberałami istnieje.
Co więcej jako główną różnicę podają wolność w kwestiach moralnych, której oczywistość nigdy nie była podważana przez konserwatywnych liberałów - ale nigdy też nie była traktowana jako główny temat do promowania wolności.

Innymi różnicami mają być stosunek do konfliktów międzynarodowych, czy sposób prowadzenia polityki zagranicznej, oraz stosunek do tradycji narodowych (w tym religijnych).
Owszem, Partia Libertariańska i KNP różnią się w tych kwestiach, ale te różnice nie wynikają z różnic między pojęciami libertarianizmu i konserwatywnego liberalizmu.
Te różnice są zupełnie pobocznymi sprawami nie mającymi nic wspólnego z pojmowaniem wolności jednostki.

AGENTomasz który określa siebie libertarianinem - swoimi produkcjami dokumentalnymi wyraźnie promuje tradycyjne, momentami narodowe wartości. Sądząc po twórczości, jest mu dalej do PL niż do KNP (choć jak zapewnia - Korwin nie jest jego guru). O bliskości współpracy całego tego środowiska wolnościowego (ponad podziałami) świadczą fakt, że DJFunkyKoval - twórca muzyki do podcastu AGENTomasz i współpracownik Agenta, w poprzednich wyborach stworzył Piosenkę Wyborczą promującą KNP.
Z resztą, jestem przekonany, że nawet zwolennicy PL będą w wyborach do PE kibicować Korwinowi - bo po prostu ma realne szanse.

Z resztą jak już napisałem: libertarianami (konserwatywnymi liberałami) są wszyscy którzy pragną prawdziwej wolności jednostki. Są nimi zarówno członkowie partii KNP, UPR, PL, organizacji takich jak Koliber (itp.) oraz ludzie niezrzeszeni w żadnych organizacjach, a wyznających takie poglądy.
Dodano: 27.04.2014, 10:22
dk14yo
dk14yo
@Arkadiusz Sobiech
Wiem, rozumiem. Miałem na myśli, że po prostu wyrażane poglądy nie są równoznaczne z przynależnością do partii. W każdym razie, to nie jest miejsce na tego typu dyskusje.
Pozdrawiam :)
Dodano: 27.04.2014, 9:55
Arkadiusz Sobiech
Arkadiusz Sobiech
dk14yo, libertarianizm to znacznie więcej niż tylko "zbiór poglądów na ekonomię".
Dodano: 26.04.2014, 21:58
dk14yo
dk14yo
Libertarianizm to filozofia - zbór poglądów na ekonomię, a nie przynależność do partii. Ja też się deklaruję jako libertarianin, a nie mam związku ani z tą partią, ani z KNP.
Dodano: 26.04.2014, 20:56
k@mil
k@mil
@Michal Andrzejowicz

a co to znaczy lepiej zróbcie coś o ruchu narodowym..?

dogadaj sie z Agentem, lub innym tworcą, ile wezmie za takie zlecenie i zarejestruj nowy projekt.
zbierzesz kase fajnie bedzie film, kasy nie bedzie znaczy temat nie jest ciekawy i nie ma widowni

>Na waszym miejscu wycofałbym z tego projektu swoją kasę....
a co Ty bedziesz mowil wspierajacym na co maja wydawc wlasna kase...
Dodano: 26.04.2014, 19:02
Michal Andrzejowicz
Michal Andrzejowicz
"AGENTomasz
Warszawa

Filmowiec z wykształcenia, radiowiec z umiłowania.
Twórca popularnego podcastu Agent wyróżnionego nagrodami za najlepszy debiut 2011, najlepszy podcast 2012.

Reżyser filmu IN-DEPENDENCIA, dokumentu o perspektywach wolności obywatelskich i ekonomicznych w Katalonii po ewentualnym odłączeniu się od Hiszpanii. Twórca teledysków, realizator produkcji video wszelkiego typy.

Libertarianin, Free-Lancer, Twórca".

jak o nie jest związana?

lepiej zróbcie coś o ruchu narodowym..
Dodano: 26.04.2014, 17:35
dk14yo
dk14yo
Michale, nie wprowadzaj internautów w błąd, bo autorzy projektu nie są wcale związani z partią libertariańską. Zresztą AgenTomasz sam napisał, że dokument będzie obiektywny. Pozdrawiam :)
Dodano: 26.04.2014, 16:51
Michal Andrzejowicz
Michal Andrzejowicz
Drodzy Korwiniści, moim zdaniem ten film to zwykłe lansowanie się libertarian waszym kosztem...

NA PEWNO będzie to podsumowanie korwina i całego knp w bardziej negatywnym świetle, by tylko wypromować swój plankton jakim jest właśnie partia libertariańska.
Na waszym miejscu wycofałbym z tego projektu swoją kasę....
Dodano: 22.04.2014, 22:23
Leszek
Leszek
No to mamy premierę w Warszawie...
Dodano: 22.04.2014, 13:10
ServioDao
ServioDao
Super pomysł...myślałem o tym pare dni temu :D 2014 rok jest zupelnie magiczny...wszystko o czym pomysle sie spełnia, jeszcze tylko czekam na wynik rekrutacji jednej fajnej firmy i wtedy to juz bedzie moj ulubiony rok :P

Tomku, jakbys potrzebowal pomocy montazowej lub zrobienie fajnego intro/efektow/color grading to wal na m.liban@lazniak.com - czym bedziecie krecic btw?
Dodano: 21.04.2014, 21:35
Arkadiusz Sobiech
Arkadiusz Sobiech
ssw182, tutaj można znaleźć "rozkład jazdy". http://korwin-mikke.pl/polecane_spotkania/zobacz/jkm_w_anglii__14_maja/93261
Dodano: 21.04.2014, 21:21
Wojciech Klodnicki
Wojciech Klodnicki
do autora: Piszecie że będziecie w Londynie 1-3 maja (zebraliście ponad 35 klocków). Gdzie będzie można was spotkać? Chodzi mi głównie o 3 maja. Pozdrawiam
Dodano: 19.04.2014, 21:18
Aleksander Pietraszunas
Aleksander Pietraszunas
Fajna sprawa, przyda się bardziej profesjonalny materiał :-) Trzymam kciuki i pozdrawiam.
Dodano: 19.04.2014, 13:58
maly
maly
@rafal b wysyłkami będzie zajmował się agentomasz, a nie serwis polakpotrafi.pl

@pawelobb jeśli chcesz otrzymać dwie oddzielne nagrody musisz założyć dwa oddzielne konta
Dodano: 19.04.2014, 12:12
rafal b
rafal b
Ja sie zastanawiam jak ten system poradzi sobie z wysylkami nagrod, skoro nigdzie nie proszono o adres, poza danymi do zwrotu kasy.
Dodano: 19.04.2014, 11:33
pawelobb
pawelobb
Witam,

krótkie pytanko, najpierw wpłaciłem kwotę ponad 101 zł, a następnie 77 zł na płytę z filmem, natomiast system po drugiej wpłacie automatycznie zaksięgował całą kwotę na rzecz płyty z filmem. Czy w takim układzie możliwe jest tylko wybranie jednej nagrody?
Dodano: 18.04.2014, 21:18
maly
maly
Niezły wynik, w 3 dni uzbierana kwota. Myślę, że premiera w Warszawie jest nie zagrożona, śmiem twierdzić, że 50000 jest jak najbardziej realne :)
Dodano: 18.04.2014, 21:04
JMY1
JMY1
Do kin z tym!
Dodano: 18.04.2014, 9:56
eswu3
eswu3
@Dorogon
Po wpłacie wybierasz którą chcesz nagrodę, możesz wybrać którąkolwiek spośród tych na które pozwala Twój budżet. Czyli możesz np. wpłacić 10000 i wybrać nagrodę za 33.
Niestety można chyba wybrać tylko jedną nawet gdyby wpłata starczała na kilka.
Dodano: 18.04.2014, 1:13
emmetroad
emmetroad
Niektore komentarze sa naprawde bezcenne. Proponuje z nich zrobic ksiazke. Jakis mocny tytul, np. "Gdzie moj kubek? Czyli jak sponsorowalem film dokumentalny" :)
Dodano: 17.04.2014, 22:45
Morgtus
Morgtus
@Karol
Pisałem długi komentarz z odpowiedzią, ale przy publikacji wystąpił błąd, więc napiszę tylko, że przy zbiórce szczególnie takiej kwoty powinien być podany kosztorys, bo ogólne stwierdzenie, że potrzebuję kasy na sprzęt i ekipę montażową to trochę za mało. Kosztorys to podstawa w budżecie na zrobienie czegokolwiek, czy to komercyjnie, czy niekomercyjnie/niezależnie. A może jest kosztorys (skądś wzięli sumę 33tys), tylko sponsorzy nie są godni go poznać, choćby w uproszczeniu.
Dodano: 17.04.2014, 21:20
Karol Sudak
Karol Sudak
@Morgtus
ale masz świadomość, że tak można napisać o wszystkim... ?
jak ktoś jest dobry muzykiem...

jak ktoś jest dobrym pisarzem...

itp itd...
Dodano: 17.04.2014, 21:01
Morgtus
Morgtus
Ja tutaj jednego nie rozumiem, skoro jest to ekipa filmowa która chce się zająć takim projektem, to powinni mieć pewne doświadczenie, bez niego nie ma sensu zabierać się za tak duże produkcje. Dlatego pytanie kim jest ekipa filmowa, że potrzebuje kupować sprzęt, wynajmować specjalistów od montażu i operatorów kamery. Skoro potrzebują zatrudniać tylu specjalistów, to można wysnuć, że sami nie mają za dużego doświadczenie, a przynajmniej nie na tyle tak dużego aby zabierać się za taki projekt.

Ogólnie nie widzę sensu tworzenia akurat takiego filmu. No ale to Wasza sprawa, Wasze pieniądze, ja wolę wesprzeć inne projekty.

Pozdrawiam
Dodano: 17.04.2014, 16:39
linkpl
linkpl
Ale po co ta dyskusja ... Jak ktoś chce kubek za 33 to niech idzie do sklepu i kupi sobie lepszy ... Zbiórka jest na film i to o nim powinna być tu dyskusja. A część zachowuje się tak, jak by kupowała kubek ... Zdecydujcie się ...

Może ktoś podsunie jakieś pomysły pomysłodawcy, jakieś wskazówki, może ktoś ma jakieś anegdoty z życia o głównym bohaterze tego filmu ... ale nie na temat koloru kubka tym razem ...

Pozdrawiam
Link
Dodano: 17.04.2014, 15:47
Dorogon
Dorogon
W takim bądź razie opis wprowadza w błąd i powinno pisać "wpłać od 33zł do 43!" lub coś ten teges.
Dodano: 17.04.2014, 14:47
eswu3
eswu3
Najprostszym rozwiązaniem byłoby po prostu dodanie kolejnych bramek dla kombinacji nagród, np. "bramka 110 = kubek + DVD" (44+66). Jeśli można dodawać nagrody do opublikowanego już projektu.
Dodano: 17.04.2014, 13:54
AGENTomasz
AGENTomasz
Moi drodzy, pozwólcie, że rozwieje wątpliwości. "Wpłać tyle lub więcej" odnosi się do konkretnej BRAMKI Z NAGRODĄ.

Wybierasz bramkę 44 z kubkiem - system prowadzi Cię dalej zaznaczając wstępnie sumę za kubek i kubek jako nagrodę. Jak chcesz dodatkowo wesprzeć to możesz wpłacić równie dobrze 45, albo 145 za ten właśnie kubek. Ale wciąż jesteś w bramce "44 - Kubek".

Bramka, którą wybierzesz jest kluczowa. Samo 44 to suma startowa kubka. 44 lub więcej - ale dostajesz kubek. Bo wybrałeś bramkę z kubkiem.

Wybierając bramkę "77" nie dostajesz kubka, tylko to co w opisie bramki.
Wybierając bramkę "101" nie dostajesz filmów na DVD, ani kubka, tylko to co w opisie bramki. To że wpłacisz więcej w danej bramce nie kwalifikuje cię do niczego ponad opis bramki.

Jedyny wspólny element to Strefa Producenta, która ruszy jak zacznie się konkretna praca z materiałami.

Pozdrawiam serdeczne.
Tomasz
Dodano: 17.04.2014, 13:50
Davos
Davos
@Dorogon
Nie gadaj bzdur. Za wpłaconą kwotę dostaje się wyłącznie to co jest przypisane dla tej kwoty, nie mniej nie więcej. Autor projektu wyraźnie o tym mówił w swoim ostatnim podcascie.
Dodano: 17.04.2014, 13:42
Dorogon
Dorogon
Ludzie, ludzie, ludzie. Czytajcie ze ZROZUMIENIEM. Przy każdej kwocie macie "Wpłać xxx zł lub WIĘCEJ", czyli, jeżeli daliście 1500zł, to DOSTAJECIE TAKŻE WSZYSTKO PONIŻEJ, ponieważ daliście WIĘCEJ niż 33, 44, 66, 77, 80, 90, 99 i 101 zł. Pozdrawiam.
Dodano: 17.04.2014, 11:58
Aligator
Aligator
@ lehcyfer
Też tak sądzę że projekt się uda. Ja jestem jedną z tych przyciągniętych osób :P
Dodano: 17.04.2014, 9:38
lehcyfer
lehcyfer
Patrząc po postępach zbiórki nie mam najmniejszej nawet wątpliwości że projekt zostanie wielokrotnie sfinansowany. Co więcej, uważam że przyciągnie on do polakpotrafi.pl mnóstwo ludzi którzy dotąd nie słyszeli nawet o czymś takim jak crowdfunding.
Dodano: 17.04.2014, 9:06
Marcin Świerczyński
Marcin Świerczyński
napisy na końcu filmu jest jakiś limit w literach ? Czy np. zmieści się moje imię nazwisko + adres strony www
Dodano: 16.04.2014, 19:42
kolontaj
kolontaj
Dostajecie dokładnie to za co zapłaciliście - jak pisze KUBEK to dostajecie kubek, jak pisze DVD to dostajecie dvd. Podawać adres do wysyłki będzie trzeba JEŚLI projekt zakończy się powodzeniem i będzie już CO wysyłać (chyba są na to 3 miesiące od zakończenia projektu). Także nie napinajcie się, że jeszcze nie dostaliście płyty, która nie została nawet nagrana :)
Dodano: 16.04.2014, 18:01
linkpl
linkpl
Jeśli ktoś przesłał pieniądze na zasponsorowanie tego filmu ponieważ za każdą kwotę dostanie od producenta coś, to pomylił się z własnym przeznaczeniem. Powinien poprosić prowadzącego zbiórkę o oddanie swojej kwoty ...

Pozdrawiam
Link
Dodano: 16.04.2014, 16:28
Marcin Sochoń
Marcin Sochoń
Gdzieś było napisane, że w razie sukcesu akcji (zebraniu kwoty) AGENTomek zgłosi się mailowo o namiary do prezentów.
Dodano: 16.04.2014, 15:58
Kontu
Kontu
Też mnie nigdzie nie poprosiło o podanie danych ;d
Dodano: 16.04.2014, 13:04
Mateusz Prüffer
Mateusz Prüffer
Mam nastepujace pytanie: Wplacilem 80PLN przez PayPal, jednak nigdzie nie zostalem poproszony o podanie adresu do wysylki plyty. Przy powrocie ze strony PayPal na strone „Sklepu” pojawila sie informacja, ze sesja wygasla. Pewnie w tym miejscu mialem podac dane do wysylki. Co powienienem teraz zrobic??
Dodano: 16.04.2014, 9:50
maly
maly
@moorek, maseuo jeśli wpłacicie 101 zł to macie podziękowania w napisach, jeśli chcecie kubek + audiobook to musicie zapłacić oddzielnie 77 zł z innego konta, jedyne co się sumuje to dostęp do Wirtualnej Strefy Producenta
Dodano: 16.04.2014, 9:32
moorekk
moorekk
Podbijam i rozszerzam pytanie maseuo. Jeśli wpłacę >101, to co prócz podziękowań dostanę? Pakiet 3x DVD, czy BR w HD, czy wszystko razem? Co dokładnie wchodzi w pakiet "101 i więcej"?
Dodano: 16.04.2014, 5:33
LordBlick
LordBlick
Film dla wszystkich wolnorurkowców musi powstać… ;)
Dodano: 16.04.2014, 1:58
maseuo
maseuo
Jak wpłacę załóżmy 101zł to oprócz podziękowania dostaję rzeczy z niższych pułapów - kubek, blue-ray'a itp. ?
Dodano: 16.04.2014, 1:02
Rozz
Rozz
Wsparłem, jednakże zgłaszam zapotrzebowanie na więcej opcji z kubkiem i płytą dla posła (jednocześnie).
Dodano: 16.04.2014, 0:22
gantz
gantz
Wpłaciłem pod wpływem chwilowych emocji, ale teraz mam pytanie, jaki sprzęt jest potrzebny, którego nie zastąpi jeden telefon/aparat z dobrym obiektywem. Rozumiem, że część kasy pójdzie na podróże ekipy, ale jakaż to ekipa jest potrzebna by to skręcić. Post produkcja w dokumentach zajmuje czas (jak w każdym filmie - coś o tym wiem, minuta filmu to mniej więcej godzina montażu), ale zapaleńcy powinni to chyba zrobić za darmo, nie? Innymi słowy - co w tym projekcie ma kosztować 33 tys. zł?
Dodano: 15.04.2014, 23:36
Davos
Davos
Jeśli uzbierana kwota przekroczy 50 tys. zł proponuję przeznaczyć nadwyżkę na podróż do Boston, Massachusetts w celu przeprowadzenia wywiadu z Mariuszem Max Kolonko. :)
Dodano: 15.04.2014, 23:33
Konto usunięte
Konto usunięte
Jest możliwa opcja kubek + audiobook "Jak sprawić by państwo było bogate" Ludwiga von Misesa?
Dodano: 15.04.2014, 23:31
AGENTomasz
AGENTomasz
sebidin - sporo tych osob jest już umowionych na wywiad.

Ale wolimy nie obiecywać, że ktoś będzie, jeśli w końcu nie będzie. Chcemy zrobić maksymalnie duży takich wywiadów i wkomponowac w film.
Dodano: 15.04.2014, 23:29
sebidin
sebidin
Miło byłoby również zobaczyć w tym dokumencie takie postacie jak np. Cejrowski czy Michalkiewicz, ale to oczywiście moje prywatne zdanie. Wierzę, że zrobicie z biografii i spotkań Korwina coś wyjątkowego.
Dodano: 15.04.2014, 23:28
AGENTomasz
AGENTomasz
Oczywiście, jak kwota się nie zbierze, to każdy dostaje 100 proc, zwrot.
Choć z tego co widzę, to raczej zaczniemy rezerwować przeloty i noclegi do realizacji...
Dodano: 15.04.2014, 23:25
AGENTomasz
AGENTomasz
mitra:
Napisz na maila redakcja (malpka) kontestacja.com maila, to wyslemy co trzeba.
Do wszystkich poszlo, ale niewykluczone, że najlepsza panstwowa firma dystrybucyjna mogla cos zgubić. Wyslemy raz jeszcze.
Dodano: 15.04.2014, 23:20
sebidin
sebidin
Czy film o Korwinie będzie ostatecznie dostępny za darmo tak, aby dotarł on do możliwie szerokiej publiczności?
Dodano: 15.04.2014, 22:41
Kaddafi
Kaddafi
Kto by się bez Korwina dowiedział, że na dnie oceanu w rowie Mariańskim od milionów lat żyją Rurkowce?
Dodano: 15.04.2014, 22:35
mitra
mitra
Projekt wspieram tak samo jak "Płytę dla Posła" bo temat tego wart ale płyty CD z "Płyty dla Posła" do tej pory nie dostałem.
Dodano: 15.04.2014, 21:48
Ktokolwiek
Ktokolwiek
@Wojtek Smuga - Jak i dla innych, którzy mają pytania, a nie znają AgenTomasza, który to jest głównym wykonawcą tegóż projektu.
Musicie poświęcić aż kilkanaście minut na przesłuchanie wiadomości w formie podcastu na stronie: http://agentomasz.pl/audycje/korwinstart11
Tuż pod filmikiem z Youtube jest przycisk "Odtwarzaj" i wszystko się wyjaśnia.
Dodano: 15.04.2014, 21:26
asocjal
asocjal
Ważne pytanie - co będzie z filmem po jego ukończeniu? Będzie dostępny za darmo czy płatny?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2014 18:06