Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KolekcjaSukienek / Marzena Więcek

KolekcjaSukienek / Marzena Więcek

Zielona Góra

Reżyserka, aktorka, poetka. Laureatka ponad stu rozmaitych nagród (m.in. srebrny medal za reżyserię na Międzynar. Festiwalu Filmowym w Brnie, Grand Prix w Międzynar. Konkursie Literackim „O złote cygaro Wilhelma”, Grand Prix w Konk. Literackim im. R. Wojaczka. Pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Kina Quest Europe pod patronatem J. Hoffmana oraz Akademii Twórczych Poszukiwań (Lubuska Szkoła Tv i Filmu, Lubuska Szkoła Fotografii. Etiudy i dokumenty: Królewska choroba, Natasza, Inna bajka, Tak, jestem lesbijką, Poczekalnia, Przerwana lekcja bieli, Czworonożna poczekalnia, Wizyta, Masza, Charlie nad morzem. Trzykrotna laureatka nagrody kulturalnej Miasta Z. Góra. Laureatka nagrody kulturalnej marszałka woj. lubuskiego. Wielbicielka zwierząt, domowych i dzikich:)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20267 PLN z 17000 PLN

152 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2015.

KOLEKCJA SUKIENEK - FILM FABULARNY

O projekcie

Jestem reżyserką filmu fabularnego "Kolekcja sukienek", który jest moim debiutem pełnometrażowym. Namówiłam do udziału w projekcie najlepszych polskich aktorów i zaangażowałam świetną ekipę, która pracowała z wielką pasją, zaangażowaniem i wiarą w to, co chcemy wam przekazać! Film realizuję z własnych pieniędzy oraz symbolicznego wsparcia Miasta Zielona Góra i Województwa Lubuskiego. Stanęłam na głowie i mimo braku środków zakończyłam etap zdjęciowy, z którego jestem bardzo, bardzo zadowolona! Teraz potrzebuję waszego wsparcia, by to wszystko poskładać.

 

Osiem współczesnych polskich kobiet w różnym wieku i jeden mężczyzna. Ich lęki, fascynacje, obsesje. Ich codzienne życie i takie, które chcieliby mieć. To wszystko zatem, co nas ubiera. 

Bohaterki naszego filmu są obiektem nielegalnego eksperymentu..
Inspiracją do powstania scenariusza był tekst Marty Rybarczyk pt. "Mówią o sobie".

 

Najtrudniejsze już za nami! Po długich i dokładnych przygotowaniach udało nam zrealizować 100%  materiału zdjęciowego – w sumie było kilka dni zdjęć próbnych i 21 dni zdjęciowych. Zdjęcia są przemyślane i w 100% udane. Mamy już także napisany tekst piosenki do czołówki filmu oraz jesteśmy po wstępnych rozmowach z dystrybutorem. Mamy skończony pierwszy montaż i na początku marca chcemy rozpocząć intensywną pracę nad właściwym montażem. Potem korekcja barwna, udźwiękowienie, muzyka. Chcielibyśmy, by film trafił do kin tak szybko jak tylko jest to możliwe. Będziemy go równiez wysyłać na wszystkie ważne festiwale, bo czujemy, że opowiedzieliśmy wam o czymś  ważnym i zrobiliśmy to wkładając w to 100% serca i 100% doświadczenia.

 

 

 

Potrzebujemy środki na posprodukcję - korekcja barwna, montaż, muzyka - skomponowanie i nagranie orkiestry i wokali, obróbka dźwięku i udźwiękowienie, tłumaczenie list dialogowych i zrobienie angielskich napisów, skomponowanie i nagranie piosenki do czołówki i tyłówki, efekty wideo, wydanie materiałów promocyjnych oraz promocję filmu w mediach. Dzięki pomocy wielu zaprzyjaźnionych artystów i specjalistów uda nam się to wszystko zrobić " po kosztach".

 

 

 

ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI

Wybitny aktor filmowy i teatralny, pedagog, kompozytor muzyki do etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek, które sam wykonuje. Dwukrotnie otrzymał nagrodę za pierwszoplanową rolę męską na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.  Aktor znajduje też czas na działalność pedagogiczną – jest wykładowcą piosenki aktorskiej w łódzkiej szkole filmowej. Od kwietnia 2008 roku jest Członkiem Rady Fundacji Centrum Twórczości Narodowej.

EWA SZYKULSKA

Absolwentką PWST została w 1971 roku; już wówczas miała na koncie dwie role, które po dziś dzień funkcjonują jako jedne z najbardziej charakterystycznych w dorobku Szykulskiej. Pierwsza to rola zmysłowej panny Joli w legendarnej Hydrozagadce Andrzeja Kondratiuka (1970), druga - Karen Petersen w ekranizacji powieści dla dzieci i młodzieży Pan Samochodzik i templariusze Zbigniewa Nienackiego. Wielokrotnie grała w radzieckich, bułgarskich, fińskich, niemieckich,węgierskich produkcjach u zagranicznych reżyserów. Ma na koncie również kilkanaście ról w Teatrze Telewizji. Wystąpiła w kilkudziesieciu filmach, zdobyła wiele nagród za swoje kreacje.

KATARZYNA BUJAKIEWICZ

Aktorka filmowa i teatralna.Zagrała w wielu filmach, np. Sława i chwała"; (reż. Kazimierz Kutz), "Kochaj i rób co chcesz"; (reż. Robert Gliński), "Stara baśń" (reż. Jerzy Hoffman), "Nie ma zmiłuj" (reż. Waldemar Krzystek), "Poranek kojota" (reż. Olaf Lubaszenko), "Inferno"(reż. Maciej Pieprzyca), "Stacja"(reż. Piotr Wereśniak), "Rób swoje, ryzyko jest twoje" (reż. Marian Terlecki).Popularność przyniosły aktorce seriale telewizyjne, przede wszystkim: "Twarze i maski" (reż. Feliks Falk), "Marzenia do spełnienia"(reż. Maciej Pieprzyca) oraz "Na dobre i na złe", "Magda M.", "Lekarze". W 2004 roku zdobyła nagrodę aktorską za rolę Myszki w "Portugalii"Zoltana Egressyego (reż. Iwona Kempa) na IV Festiwalu Dramaturgii Współczesnej "Rzeczywistość przedstawiona"w Zabrzu. 

DOROTA STALIŃSKA

W 1976 debiutowała w filmie małą rolą w wielkim „Człowieku z marmuru” Andrzeja Wajdy. W tym samym roku pojawiła się w „Niedzielnych dzieciach” Agnieszki Holland. Do grona najpopularniejszych polskich aktorek dołączyła po swoich występach w między innymi biograficznym „Miłość ci wszystko wybaczy” (1981) Janusza Rzeszewskiego, „Debiutantce” (1982) Barbary Sass, „Krzyku” (1982) Barbary Sass oraz „Lata dwudzieste... lata trzydzieste” (1983) Janusza Rzeszewskiego. W latach 80. pojawiła się także między innymi w takich przebojach jak: „Seksmisja” (1984) Juliusza Machulskiego, „Dziewczęta z Nowolipek” (1985) Barbary Sass, „Ga, ga: Chwała bohaterom” (1985) P. Szulkina, „Dekalogu III” (1988) Krzysztofa Kieślowskiego, „Ostatnim dzwonku” (1989) M. Łazarkiewicz, a następnie w „Historii niemoralnej” (1990) Barbary Sass i „Ferdydurke” (1991) Jerzego Skolimowskiego.

MARZENA TRYBAŁA

W 1972 r. ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Aktorka Teatru Polskiego w Poznaniu, (1972-78) Teatru Słowackiego w Krakowie (1978-82) i Teatru Narodowego (od 1983).  Zagrała między innymi w trzech filmach Krzysztofa Kieślowskiego: "Przypadek", (1981) "Bez końca" (1984) i "Trzy kolory. Biały" (1993). Inne ważne filmy, w których wystąpiła to: "Komediantka" (1986) w reżyseriiJerzego Sztwiertni, "Korczak" (1990) Andrzeja Wajdy i "C.K. Dezerterzy" (1986) Janusza Majewskiego.Pojawiła się również w polsko-węgierskim dramacie "Spotkania, pożegnania";. Następnie mogliśmy ją zobaczyć w "Pogodzie na jutro" Jerzego Stuhra. Widzom dała się zapamiętać również za sprawą swoich  ról serialowych. 

ADRIANNA BIEDRZYŃSKA

Aktorka filmowa i teatralna, w latach 80-tych jedna z czołowych gwiazd polskiego filmu. Zadebiutowała w filmie „Co dzień bliżej nieba” (1983). Rok później nastąpił właściwy debiut w filmie M. Nowickiego „Miłość z listy przebojów”, w którym zagrała główną rolę Elizy. W 1987 roku zagrała w serialu J. Sztwiertni „Komediantka” oraz w filmie „Jedenaste przykazanie”. Rok później miała okazję współpracować z Krzysztofem Kieślowskim na planie „Dekalogu IV”, w którym stworzyła przejmującą kreację Anki, obok Janusza Gajosa w roli jej „ojca”. Aktorka jest laureatką Nagrody im Stanisława Wyspiańskiego za dokonania aktorskie (1988), Nagrody Aktorskiej im. Zbyszka Cybulskiego (1989), Wiktora (1990) oraz Złotej Kaczki dla Najlepszej Aktorki w 1994 roku.

MARZENA WIECZOREK

Aktorka teatralna, od 20 lat związana z Teatrem im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, wcześniej pracowała w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Zagrała w około 100 spektaklach (dramatycznych, komediowych, spektaklach muzycznych, bajkach oraz innych przedsięwzięciachteatralnych). Za swoje kreacje sceniczne otrzymała rozmaite nagrody, m.in.: I Nagrodę za kreację aktorską / Wiosna Monodramów Elbląg 2012r. (Krzyk), I Nagrodę za kreację aktorską / Festiwal Monodramów Monoblok Gdańsk 2011r.(Krzyk), Wyróżnienie w XIX edycji Subiektywnego Spisu Aktorów Teatralnych wg Jacka Sieradzkiego. (2011r.).

IWONA KATARZYNA PAWLAK

Aktorka filmowa i teatralna. W 1986 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Pracę aktorki teatralnej rozpoczęła w 1986 roku w Teatrze Nowym w Łodzi. Przebywała też w Australii i Nowej Zelandii gdzie pracowała  jako aktorka  w serialu TVNZ ,,Gloss"/Melody/ oraz w filmie Marvina Chomskiego ,,Brotherhood of the Rose". Pierwszą rolą filmową aktorki była kreacja Justyny Orzelskiej w adaptacji powieści Elizy Orzeszkowej Nad Niemnem w roku 1986 (film i serial). Wystąpiła  m.in. w filmach ,,Brotherhood of the Rose",, Leśmian",,Siwa Legenda",,Porno",, Nowy Jork, czwarta rano",, Psy 2.Ostatnia krew", ,,Jack Strong" i  ,,Facet /nie/potrzebny od zaraz". Ukończyła również podyplomowo "Zarządzanie w mediach dla producentów filmowych i telewizyjnych" w Akademii Koźmińskiego w Warszawie.

MARZENA WIĘCEK

Epizodyści i statyści: 

Aniela Bartoszko, Bronisława Raszkiewicz, Edward Gramont, Agnieszka Der, Konrad Gramont, Krzysztof Machalica, Lena Grzybowska, Beata Grzybowska, Tomasz Grzybowski, Anna Hryszko, Szymon Grzybowski, Daniel Zieliński, Adrian Zagajewski, Grzegorz Czajka, Adrianna Kołpak, Dagmara Łopatko, Natanael Gramont, Ewa Markowiak, Anna Pacewicz, Kinga Nowak, Zenon Więcek, Patryk Adamczewski, Patryk Jackiewicz, Marcin Wojewoda, Janina Kopij, Tomasz Korż, Leszek Mazurkiewicz, Kacper Koźlarek.

MARZENA WIĘCEK - REŻYSERKA, PRODUCENTKA, WSPÓŁSCENARZYSTKA:

Urodziła się w 1977r. w Zielonej Górze. Ukończyła Poznańską Szkołę Aktorską oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach studenckich związana z wrocławskim Kalamburem. Zajmuje się przede wszystkim twórczością filmową, teatralną i literacką. Od 10 lat dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Kina Autorskiego Quest Europe odbywającego się pod honorowym patronatem Jerzego Hoffmana. Zrealizowała kilka filmów oraz reportaży telewizyjnych i radiowych, wydała dwie książki poetyckie, ma na koncie kilka ról teatralnych i filmowych. Za swoje filmy krótkometrażowe, reportaże, scenariusze, książki wielokrotnie nagradzana w kraju i zagranicą.

JACEK KASPRZYCKI - WSPÓŁSCENARZYSTA

Scenarzysta, reżyser, artysta plastyk, publicysta i animator (absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz kierunku Reżyseria filmu animowanego na Wydziale Operatorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi; studia podyplomowe), współpracownik Poznańskiej Wytwórni Filmów Animowanych, członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Wielokrotnie nagradzany na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych (Poznań, Łódź).Wykładowca scenariopisarstwa i podstaw reżyserii filmowej w Lubuskiej Szkole Telewizji i Filmu działającej przy Akademii Twórczych Poszukiwań w Zielonej Górze.Inne uprawiane przez artystę dyscypliny artystyczne i projektowe: malarstwo, grafika rysunek, film dokumentalny, reportaż, video art (taśma magnetyczna), działania intermedialne i realizacje plastyczno - muzyczne.

ŁUKASZ DĘBSKI - AUTOR OBRAZU, SZWENKIER

Łodzianin, operator filmowy i reżyser, a także scenarzysta, montażysta i autor artykułów społeczno-kulturalnych. Absolwent kulturoznawstwa oraz Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, autor filmów i reportaży dokumentalnych, współpracownik Programu 2 Telewizji Polskiej.

Demo real/fabuła:

 

GRZEGORZ CZAJKA - KIEROWNIK PLANU

Od 6 lat dyrektor techniczny Quest Europe. Pracował jako dźwiękowiec i fotosista przy kilku realizacjach festiwalowych, a także zagrał w jednym z filmów promocyjnych festiwalu pt. Charlie nad morzem. Skomponował muzykę do filmu dokumentalnego Marzeny Więcek "Tak, jestem lesbijką".Jego pasje to muzyka, przede wszystkim gra na skrzypcach, fotografia, jazda konna, sporty motorowe i rzeźbienie w drewnie.

ADRIAN ZAGAJEWSKI - I ASYSTENT OPERATORA, OŚWIETLENOWIEC

Absolwent Lubuskiej Szkoły Telewizji i Filmu, producent, operator i montażysta w Studio Video Zagajewscy. Współpracuje również jako operator i montażysta przy organizacji festiwalu filmowego Quest Europe. Prywatnie mąż i ojciec.

HUBERT BĄK - II ASYSTENT OPERATORA

Absolwent Lubuskiej Szkoły Telewizji i Filmu, autor scenariuszy i krótkich form filmowych jako scenarzysta i operator.Wielbiciel klasycznych filmów gatunkowych. Pasjonat mitologii nordyckiej, kryptozoologii oraz zjawisk paranormalnych.Laureat konkursów filmowych i literackich, gitarzysta rockowy. Prywatnie mąż i ojciec.

AGNIESZKA DER - CHARAKTERYZATORKA

Skończyła polonistykę na Uniwersytecie Zielonogórskim.Charakteryzatorka, współwłaścicielka strony powierzchownie.pl, dziennikarka radiowa. Pracę z makijażem i charakteryzacją rozpoczęła w 2010 roku, w 2013 została zaproszona do pomocy przy produkcji filmu promocyjnego Festiwalu Quest Europe. Współpracuje jako wizażystka i charakteryzatorka z lubuskimi fotografami, robi makijażach do sesji zdjęciowych, a także fotografuje. Lubi sport, muzykę, gry komputerowe i literaturę fantasy. Na planie odpoczywała w wannie, bo było to jedyne miejsce nie zajęte przez sprzęt :)

 

WOJCIECH JASKE - DŹWIĘKOWIEC; DŹWIEK NA PLANIE

Puzonista, aranżer, kompozytor, dźwiękowiec. Ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, był etatowym muzykiem Rozgłośni Radiowej w Katowicach, a także kompozytorem i aranżerem muzyki rozrywkowej na potrzeby tej rozgłośni i telewizji. W latach 80 i 90-tych przebywał na kontraktach za granicą. W latach 2000-2005 prowadził Jazz klub Harlem, gdzie udzielał się jako muzyk i organizator koncertów i producent. Obecnie koncertuje i komponuje we własnym studio muzykę elektroniczną typu ambient.

 

RAFAŁ SZMIGIELSKI - DŻWIĘKOWIEC; DŹWIĘK NA PLANIE, OBRÓBKA DŹWIĘKU

Absolwent Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu na kierunku Asystent Operatora Dźwięku. Dźwiękowiec, gitarzysta, od marca 2014 związany z Telewizją Lubuszan. Uczestniczy w nagraniach programów, koncertów oraz komponuje własną muzykę w szerokim zakresie gatunkowym. Zajmuje się również telewizyjną serwerownią, programuje i tworzy strony internetowe. Pasjonat sprzętu audio, muzyki i majsterkowania. W 2014 roku odpowiadał za nagrania koncertów festiwalu filmowego Quest Europe.

EWA MARKOWIAK - GRAFICZKA

Ukończyła studia na Wydziale Artystycznym (kierunek Malarstwo i kierunek Architektura Wnętrz) Uniwersytetu Zielonogórskiego. Od początku studiów zainteresowana była grafiką komputerową i już przy niej została. Od wielu lat związana z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Kina Autorskiego Quest Europe. Pasjonatka zdrowego podejścia do życia i ludzi. Nauczycielka jogi, grafik komputerowy, żona, matka, córka, siostra...

ANNA ADAMCZEWSKA - KOSTIUMOGRAFKA

Urodzona w 1977 roku w Zielonej Górze. W 2009 roku ukończyła Wzornictwo Przemysłowe w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. W roku 2010 obroniła dyplom magisterski u prof. prof. Zygmunta Laskowskiego "Efekty unikatowe w tkaninie użytkowej" Kolekcja tkanin i ubiorów unikatowych".

 

Nasz projekt wspiera Miasto Zielona Góra oraz Zarząd Województwa Lubuskiego, a w obsadzie znaleźli sie wybitni aktorzy. Posiadamy doświadczenia przy realizacji filmów krótkometrażowych oraz dokumentalnych (wielokrotnie nagradzanych, emitowanych m.in. w Planete, Canal +, TVP, Kino Polska, TVP Kultura).

Można nas łatwo i szybko zweryfikować w necie :)

 

 

Od momentu dopieszczenia scenariusza do pierwszego klapsa droga była zbyt krótka, by rozpoczynać całą machinę związaną z dofinansowaniami z PISFu.. Poza tym wiadomo jak to jest z tymi dotacjami.. można było czekać..na przykład do śmierci...i tak sobie narzekać, że pomysł może i świetny, ale nie ma za co.. albo bez względu na wszystko ruszyć do boju! I tak oto z kilkunastoma znajomymi o podobnej wrażliwosci ruszyłam do tego boju. Tak się złożyło, że dzięki pomocy wielu życzliwych ludzi wiekszość działań udało mi się realizować bezgotówkowo lub za naprawdę niewielkie pieniądze. Sprzętowo wsparła mnie hojnie warszawska wypożyczalna Toolernia, kórą prowadzi mój były student:)

Pracowaliśmy na planie (z przerwami) od maja do lutego. W międzyczasie dowiedziałam się o portalu Polak Potrafi. I oto jestem tu z moim filmowym dzieckiem, które mam nadzieję znajdzie wśród Was swoich chrzestnych :)

 

Płyta DVD z filmem zawierająca dodatkowe materiały

 

Płyta DVD - making of 

 Limitowana płyta "Przeboje z ekranu" z autografami Piotra Machalicy, Marzeny Trybały, Ady Biedrzyńskiej, Krzysztofa Machalicy, Marzeny Więcek oraz muzyków

Przykładowa piosenka z płytki  - Marzena Więcek i Piotr Machalica - Nim stanie się tak

Limitowana płyta "Piosenki nie tylko filmowe" z autografami wokalistów i muzyków

 

Ważny filmowy rekwizyt, który zagrał w 3 scenach filmowych. Otrzyma go pierwsza osoba, która wpłaci  więcej niż 150 zł :)

 

Gra w cyrkiel

ISBN 83-88336-54-1, Liczba stron: 56, Wymiary: 135 x 210 mm, Oprawa: twarda 

 

Nagrody elektroniczne prześlemy niedługo po zakończeniu projektu, natomiast resztę nagród po oficjalnej premierze filmu. 

 

 

 

 

 

http://kolekcjasukienek.wix.com/kolekcjasukienek 

 

email: kolekcjasukienek@akademia.zgora.pl

 

 

 

 

  

   

   

 

 Ekipa specjalna - pomoc przy realizacji sceny 149:

Katarzyna Berć, Jakub Sztuk, Łukasz Piotrowski

Słuchacze Lubuskiej Szkoły Telewizji i Filmu / fotosy, klaps, making of:

Róża Adamska, Oskar Karpiński, Michał Wróbel, Angelika Korszewska, Arleta Rewers, Paulina Zaręba

Obsługa kranu:

Sebastian Kwidzyński

Pomogli również:

Lokacje:

Krzysztof Machalica, Janina Niedzielska, Agnieszka Der, Agnieszka Hryniewicz, Anna Pacewicz, Halina i Zenon Więcek, Daniel Zalewski, Teresa Truszkiewicz

 Rekwizyty:

Liliana Lazarska, Mariusz Kowalaszek, Piotr Puchała, Paweł Karchut, Agata Karchut, Daniel Zalewski, Beata Grzybowska, Agnieszka Hryniewicz, Teresa Pawlak, Teresa Samulczyk, Andrzej Brachmański, Łukasz Więcek, Kajetan Góra, Katarzyna i Daniel Ślusarz, Anna Hryszko, Sebastian Błaszczak, Komenda Policji Miejskiej w Zielonej Górze.  

 

Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Portal Filmowy:

http://www.sfp.org.pl/wydarzenia,5,18996,1,1,W-Zielonej-Gorze-ruszyly-zdjecia-do-Kolekcji-sukienek.html

http://www.portalfilmowy.pl/wydarzenia,5,20585,1,1,wideo-Trwaja-zdjecia-do-Kolekcji-sukienek.html

http://www.sfp.org.pl/blog,335,20906,2,1,Wiosenna-Kolekcja-sukienek.html

http://www.sfp.org.pl/blog,335,20878,2,1,Zostan-wspoltworca-filmu.html

Gazeta Wyborcza:

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35182,16631818,Kolekcja_sukienek_na_duzym_ekranie__Casting_w_Zielonej.html

Stopklatka:

http://stopklatka.pl/zwiastuny/-/139994844,-kolekcja-sukienek-fragmenty-nowego-filmu-zbigniewa-zamachowskiego

Onet wiadomości:

http://wiadomosci.onet.pl/lubuskie/zbigniew-zamachowski-zagra-w-regionie/bhwlj

Cinema pl:

http://cinema.pl/aktualnosci/artykuly/3494-kr%C4%99c%C4%85-film-w-zielonej-g%C3%B3rze.html

Zielona News:

http://zielonanews.pl/index/news/l/pl/k/0/n/wydarzenia/news/3991

 

 

Media o Twoim projekcie:

Wspomóż film z Zamachowskim

kulturaonline.pl | 2015-03-23

Trwa zbiórka na fabularny film Marzeny Więcek z fantastyczną obsadą (m.in. Zamachowski, Szykulska, Bujakiewicz, Stalińska, Trybała, Biedrzyńska). Zobaczcie zdjęcia z planu.

Zostań współtwórcą filmu

www.portalfilmowy.pl | 2015-03-20

Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Szykulska, Dorota Stalińska i wielu innych - w takiej obsadzie powstaje właśnie film „Kolekcja sukienek” w reżyserii Marzeny Więcek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2015 18:06