Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

marcin.ciepielewski

marcin.ciepielewski

Kraków

Jestem absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wspinam się od 2001 roku, należę do Klubu Wspinaczkowego Kotłownia oraz Sekcji Wspinaczki Sportowej KS Korona. Swoją przygodę z aparartem fotograficznym zacząłem jeszcze na studiach, ale dopiero połączenie fotografii i wspinaczki przerodziło się w prawdziwą pasję, fakt, że sam jestem czynnym wspinaczem pomaga mi w uchwyceniu piekna, ruchu i dynamiki fotografowanych w skałach scen. Aparat jest nieodłączną częścią mojego ekwipunku podczas wyjazdów w rejony skałkowe i góry. Do tej pory odwiedziłem swktory wspinaczkowe nie tylko w Polsce, ale też w Austrii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Francji, Hiszpanii, Maroku, Niemczech, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii, Turcji, Włoszech. Oprócz wspinania i fotografowania wspinaczy interesuję się także fotografią pejzażową i portretową oraz historią sztuki. Na stałe mieszkam i pracuję w Krakowie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15256 PLN z 30000 PLN

115 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

50%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2019.

Kalendarz wspinaczkowy - Images of Passion

RSS

Edelrid - kolejnym partnerem Projektu Kalendarz Wspinaczkowy Dodano 03.10.2019, godz. 19:06

Miło mi poinformować, że mój projekt zyskał kolejnego Partnera. W wydanie kalendarza wspianczkowego zaangażowała się jedna z wiodących marek producentów sprzętu wspinaczkowego - firma Edelrid. Bardzo dziękuję za wsparcie i wiarę w powodzenie mojego przedsięwzięcia :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2019 22:10