Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Kłysewicz

Marcin Kłysewicz

Southampton, UK

Marcin obecnie mieszka w Anglii ale już za kilka miesięcy wraca do Polski. Najlepszym dowodem tęskonoty za krajem są filmy które wyprodukował razem z bratem Krystianem. Ukończyli z sukcesem projekt Bieszczady - Cztery Pory Roku czyli serię filmów poklatkowych pokazujących oryginalne piękno Bieszczadzkich gór. Pierwszy na tę skalę projekt w Polsce dotyczący tych pięknych gór. Pierwszy i jak na razie jedyny!
Marcin z wykształcenia jest psychologiem percepcji, a z zamiłowania muzykiem kompozytorem oraz fotografem oraz domorosłym filmowcem. W nieustającym pościgu za doskonałością szlifuje warsztat i inwestuje w sprzęt dzięki któremu kolejne multimedialne produkcje nabierają coraz bardziej profesjonalnego wyglądu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

582 PLN z 3850 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.05.2015.

Jurajska Kraina

Dodano: 09.05.2015, 21:52
  Marta Księżniak
Marta Księżniak
Ja już wsparłam na ile mnie w tej chwili stać, oprócz tego udostępniłam na facebook'u link do tego projektu, ale proponuję, żebyś stworzył jeszcze wydarzenie na fb, w którym po krótce opiszesz o co chodzi, zamieścisz link do PolakPotrafi oraz do swoich poprzednich filmików - poprzez takie "wydarzenia" znacznie łatwiej jest rozprzestrzeniać informację poprzez "znajomych znajomego", nie zaszkodzi spróbować ;)
Powodzenia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.05.2015 18:06