Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Kłysewicz

Marcin Kłysewicz

Southampton, UK

Marcin obecnie mieszka w Anglii ale już za kilka miesięcy wraca do Polski. Najlepszym dowodem tęskonoty za krajem są filmy które wyprodukował razem z bratem Krystianem. Ukończyli z sukcesem projekt Bieszczady - Cztery Pory Roku czyli serię filmów poklatkowych pokazujących oryginalne piękno Bieszczadzkich gór. Pierwszy na tę skalę projekt w Polsce dotyczący tych pięknych gór. Pierwszy i jak na razie jedyny!
Marcin z wykształcenia jest psychologiem percepcji, a z zamiłowania muzykiem kompozytorem oraz fotografem oraz domorosłym filmowcem. W nieustającym pościgu za doskonałością szlifuje warsztat i inwestuje w sprzęt dzięki któremu kolejne multimedialne produkcje nabierają coraz bardziej profesjonalnego wyglądu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

582 PLN z 3850 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.05.2015.

Jurajska Kraina

RSS

Dziekuje Dodano 21.05.2015, godz. 14:52

Przepraszam za brak polskich znakow w tym tekscie. Projekt sie zakonczyl i serdecznie wszystkim wspierajacym za wiare we mnie i sam projekt dziekuje. Przyznaje sie bez bicia ze za malo poswiecilem czasu na promocje tego projektu ale takie zycie. Nadal jest na obczyznie i dopiero za nieco ponad miesiac wracam do kraju. Bedzie kolejny projekt wkrotce wiec na pewno sie odezwe. O Jurajskiej Krainie bede filmami opowiadal, ze wzgledu na brak dodatkowych funduszy bedzie to wszystko powstawalo bardzo powoli ale filmy beda powstawac. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia przy kolejnym projekcie.

Marcin Klysewicz

9 dni Dodano 07.05.2015, godz. 21:51

Czasu mało ale właśnie ogłosiliśmy bardzo ważną wiadomość - listę filmów które w ramach projektu są planowane! Oto co w trawie piszczy:

Jeszcze w tym roku planujemy premierę trzech pierwszych odcinków serialu „Jurajska Kraina”– w sierpniu internautom zostanie zaprezentowany odcinek pt. „Magiczny Kraków", w październiku „Ojcowski Park Narodowy – Zachowane Piękno", a w grudniu „Ogrodzieniec – Zamek Legend,". Kolejne „Jura w Jaskiniach”, „Drewniana Jura – Szlakiem Architektury Drewnianej”, „Naturalne Piękno, Jura Orlich Gniazd – zamki i ruiny”, „Częstochowa – Miasto z Duszą” na swoją premierę będą musiały poczekać do przyszłego roku.

Terminy mogą ulec zmianie. Priorytetem będzie film z Parku Ojcowskiego jeśli tylko ten projekt na Polak Potrafi zakończy się sukcesem.

Pozdrawiam

Marcin Kłysewicz

1zł Dodano 24.04.2015, godz. 18:25

No i to chodzi :). Teraz jakby tak nalazło się jeszcze te 3000 z kawałkie chętnych na wpłacenie 1zł byłoby super. Zostało 22 dni. Oferta ciągle aktualna.

10% już jest. Dodano 15.04.2015, godz. 21:08

No i jest 10%. Dziękuję. I proszę o pomoc bo jeszcze trochę czasu zostało i do zebrania kolejne 90%. Wpłacenie złotówki to nie wstyd - poważnie. Każda złotówka się liczy. Najważniejsze w tym momencie by o projekcie dowiedziało się jak najwięcej ludzi a zatem proszę pokażcie i powiedzcie znajomym.

Warsztaty Dodano 10.04.2015, godz. 1:36

Myślę że to dobra i ciekawa nowina - sprawdźcie opis projektu gdzie dodałem nowy klip wideo wyjaśniający o co chodzi. W skrócie - jak się projekt na Polak Potrafi zakończy sukcesem to będą warsztaty!

Święta święta Dodano 07.04.2015, godz. 21:21

i po świętach. Jest już pięć osób które zdecydowały się wesprzeć projekt. Serdecznie dziękuję i podkreślam - nawet złotówka jest potrzebna a przy okazji opowiadajcie o projekcie znajomym, choćby mimochodem :).
Dzisiaj pokażę Wam moją ostatnią produkcję z której jestem bardzo dumny. Film o moim Tacie, dokument. To człowiek który od 40-tu lat robi pisanki. Zobaczcie skąd we mnie krew twórcza się wzięła. Oto historia o Drapaczu Jaj!
https://www.youtube.com/watch?v=snQNJn6URVg

Co trzy głowy... Dodano 27.03.2015, godz. 22:07

Serdecznie dziękuję za wsparcie ze strony kolejnej osoby. To już troje ludzi którzy mi zaufali i wierzą w moje możliwości. To zobowiązuje. Nie tylko nie mogę zawieść co nie zawiodę.

Powoli trwają przygotowania do przeprowadzki. Trzeba znaleźć mieszkanie, dzieci posłać do przedszkola i takie tam. Proza życia. Ale przygotowania są też by ruszyć projekt. Więcej informacji przy okazji kolejnej wpłaty :). Zapraszam. I pamiętajcie - jeśli Tobie projekt się spodobał może ktoś z Twoich znajomych uzna że też warto pomóc. Dzielcie się zatem linkiem do tego projektu.

Pozdrawiam

Marcin

1% już jest Dodano 21.03.2015, godz. 21:38

Jeszcze tylko 99% i będzie sukces. Dziękuję za wiarę w moje możliwości. Najważniejszy ten pierwszy krok. Mam nadzieję że na tym nie staniemy. Jak uzbiera się 25% będzie ważna aktualizacja! Opowiadajcie znajomym o szaleńcu co chce promować kraj nasz piękny!

Pierwsza wpłata Dodano 18.03.2015, godz. 20:36

Panie Januszu! Dziękuję za pierwszą wpłatę. Jeśli projekt na Polak Potrafi zakończy się sukcesem dostanie Pan nagrodę specjalną za pierwszą wpłatę w postaci plakatu z Jurajskiej Krainy.
Dodano: 18.03.2015, 20:38
Marcin Kłysewicz
Marcin Kłysewicz
Zapomniałem tylko dodać że na nagrodę trzeba będzie poczekać aż projekt wystartuje i będą porządne zdjęcia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.05.2015 18:06