Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Szymczak

Michał Szymczak

Jarocin

Przyjrzyjmy się faktom. Podróżuję po świecie nieprzerwanie od 11 lat. Przejechałem autostopem prawie 50 krajów, w 16 z nich mieszkałem, imałem się rożnych prac. Niewiele posiadam ponad śpiwór, kamerę, plecak i namiot. Przez 7 lat namiot był moim domem, a i zdarzyło mi się przez pól roku mieszkać w jaskini w Andaluzji. Mówią o mnie mistyk, uduchowiony wędrowiec, poeta, nomada, włóczykij... aj, mówią wiele, ale dla siebie samego, jestem po prostu sobą. Zapraszam na swego bloga - PASIKONIZM CZYLI JAK PRZEBIMBAĆ SOBIE ŻYCIE.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6061 PLN z 5525 PLN

62 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2014.

Inlakesh czyli Ja jestem innym Ty

RSS

Witam wszystkich :) Dodano 26.06.2016, godz. 17:04

Jak się okazuje, dzieło które stworzyłem/tworzę, ma o wiele większy potencjał, aniżeli z początku zakładałem. Jest to film, który ma szansę zostać filmem kultowym, który znacznie przyspiesza i podnosi wibrację naszej planety. Sam jestem nieco oszołomiony tym faktem, ale wszelkie opinie i recenzje wskazują, iż jest to dzieło genialne, które powinno dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Ziemi. W związku z tym zmieniłem również politykę poprowadzenia filmu dla świata. Podejrzewam, że nawiążę współpracę z odpowiednimi firmami, które wypromują "Inlakesh" na rynkach wielu krajów. W związku z czym, wciąż "walczę" z detalami edycyjnymi i sprawami technicznymi, a i polska premiera będzie się przedłużać dalej, tak jak wciąż się przedłuża. Może to niektórych z Państwa trochę zniechęcić, sam również przez jakiś czas czułem presję czasu i stres z tym związany, byle szybciej doprowadzić film na rynek. Zmieniłem podejście, kidy zrozumiałem, że ma on pojawić się w odpowiednio późniejszym czasie, aby każdy z nas mógł skonfrontować swe doświadczenia i zmiany w swoim życiu. Wszystko dzieje się w odpowiednim czasie:)
Tym samym chciałbym w końcu wysłać Państwu prezenty, które już od tak długiego czasu czekają na premierę "Inlakesh". Dostaniecie je Państwo przed premierą, bo ile można czekać:) Tym samym bardzo proszę tutaj wszystkich, którym należą się nagrody o uaktualnienie adresów przesyłki wraz z imieniem i nazwiskiem, na które ma dojść paczka. Adresy można wysyłać tutaj w komentarzach, w osobistych wiadomościach lub bezpośrednio na mejla pasikonizm@gmail.com.
Tam gdzie nagrodą ma być film na DVD lub dostępny online, zostanie wysłana jeszcze jedna przesyłka tuż po polskiej premierze:)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i czekam na adresy!
Ahoo
Dodano: 06.12.2016, 14:42
  matt72
matt72
Pasikoniku kochany dzięki za przesyłkę :))) Z niecierpliwością razem z tłumem znajomych czekamy na premierę filmu i spotkanie gdzieś w Polsce :) Pozdrawiam
Dodano: 12.07.2016, 18:04
  Martyna Piasecka
Martyna Piasecka
A w imieniu mojego taty piszę adres:
Martyna Piasecka ul. Traktorowa 43 m.68 91-117 Łódź :)!
POWODZENIA
Dodano: 12.07.2016, 18:02
  Martyna Piasecka
Martyna Piasecka
No mam nadzieję, że w końcu obejrzę to Twe dzieło :)! Może nawet pojadę do Ciebie na tę obczyznę, by obejrzeć FILM

Projekt "Inlakesh" w technicznej i osobistej (od)budowie Dodano 23.11.2015, godz. 20:12

Witajcie.
Na początku pragnę wszystkich przeprosić za opóźniające się wszystko... Na mej drodze do zakończenia projektu, premiery, trasy z filmem i wydania filmu na DVD stanęły poważne przeszkody. Z większością z nich udało mi się już uporać, nie mniej jednak premiera filmu musiała zostać przesunięta na wiosnę przyszłego roku... Ta, która miała odbyć się w Berlinie, finalnie nie odbyła się.
Nagrody cały czas grzecznie czekają na wydanie filmu na DVD, aby wysłać Wam paczkę razem z płytą i z filmem. Jeśli wydawanie na płytach wciąż się będzie przedłużało, wyślę Państwu paczkę na dwa razy. Jedną z nagrodami, drugą z filmem, kiedy będzie gotowy. Wydanie filmu na DVD łączy się technicznie z opublikowaniem go dla darczyńców w internecie, więc wciąż trzeba trochę poczekać. Bardzo proszę o jeszcze szczyptę cierpliwości.
Czasem wydaje mi się, że \"Inlakesh\" ma przynieść tyle dobrego dla świata i ludzi, że jakieś \"ciemne siły\" blokują i utrudniają przepływ... Moje życie osobiste zostało w pewnym momencie.. zrujnowane. Na długi czas. Wszystko jednak wydaje się już być na dobrej drodze, a zaistniałe zdarzenia umocniły mnie po raz kolejny.
Nigdy o Was nie zapomniałem, a rzeka wdzięczności za pomoc, wsparcie i pozytywną Energię cały czas leje się z mojego serca.
Pozdrawiam wszystkich ciepło i serdecznie
Dziękuję, że jesteście.

Pasikonik
Dodano: 30.11.2015, 12:15
  Martyna Piasecka
Martyna Piasecka
Pasiko, Ty wiesz, że zawsze życzę Ci jak najlepiej. Najwyraźniej ten czas miał byc dla Ciebie, więc korzystaj z niego, miej czas, poczuj się wolny i przepełniony pozytywną energią, jak wtedy, gdy się poznaliśmy :). Życie tak się toczy, byśmy zawsze mogli je doceniac :), dlatego też zdarzają się spadki formy, byśmy nauczyli się zauważac wszystkie cuda porozrzucane na naszej drodze, a Ty wiesz jak ich szukac, tylo może na chwilę zapomniałeś tej sztuki :)!
A film... ja WIEM, czuję to, że Inlakesh, to nie tylko film, to przesłanie, otwarcie umysów i spojrzenie na świat przez inny pryzmat. Czekam cierpliwie z niecierpliwością, by móc go zobaczyc :)!

Trzymaj się i nie dawaj się :).
Jesteśmy z Tobą :)!
Do zo :)!
Martyna
Dodano: 24.11.2015, 7:17
  tataMartyny
tataMartyny
Jesteśmy z Tobą, Pasikoniku :) jak poznałeś na własnej skórze praca edytora i wydawcy jest znacznie trudniejsza od pracy reportera :) trzymamy kciuki i ....czekamy cierpliwie :)
Tata Martynki
Dodano: 23.11.2015, 20:55
  k@mil
k@mil
Pasikoniku wielkie dzieki za ten update!
Wszystkiego dobrego zycze.
Cierpliwie zaczekamy.
KS

TRAILER do filmu INLAKESH Dodano 06.01.2015, godz. 23:23

Kochani!
Edycja i postprodukcja filmu trwa. Trochę się wszystko przedłuża, bo pracy jest naprawdę dużo, ale postępy są ogromne i już niebawem ukończę projekt:) Dziś chciałbym Was zaprosić na oficjalny trailer filmu "Inlakesh", o tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=oxEcWv95I2s
a także na pełną wersję mojego poprzedniego filmu "Sezon na lwy" o mojej podróży autostopem przez Amerykę Południową:) O tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=f9P4iKGNJ6g

Bardzo proszę wszystkich o jeszcze kilka kropel cierpliwości. Film "Inlakesh", nagrody, cały projekt z PolakPotrafi zostanie wkrótce zamknięty:)

Tymczasem życzę Szczęścia, zdrowia i dużo dużo uśmiechów w Nowym Roku:)
Pozdrawiam
Pasikonik
Dodano: 06.01.2015, 23:28
  k@mil
k@mil
mam nadzieje ze napisy w naszym jezyku beda, bo z hiszpanskim moze byc problem :)
dzieki za update!
najlepszego w 2015!

Osiągnęliśmy limit!!! Dodano 01.04.2014, godz. 20:43

100%!!!!! 5525zł uzbierane, limit osiągnięty!!! Dziękuję. Nie mogło być inaczej :) Wierzyłem i zawsze będę w Was wierzył! Dziękuję! Tak jak Wy we mnie wierzycie, dziękuję i jeszcze raz dziękuję! Do końca akcji zostały jeszcze 4 dni. Na nową kamerę prawdopodobnie już nie uzbieram (brakuje około 2000zł), jednak mam teraz fundusze na ukończenie filmu cudzym sprzętem, zakup rejestratora dźwięku, naprawę komputera, zakup dysków twardych i kilkumiesięczną edycję obrazu i dźwięku!!! Dziękuję! Jesteście wspaniali. Film "INLAKESH" STANIE NA NOGI :)

Pozostało 9 dni Dodano 27.03.2014, godz. 20:44

Uzbieramy brakujące 800zł ??? Bo ja z całego gorącego serducha wierzę, że tak!
Dodano: 31.03.2014, 23:12
  k@mil
k@mil
To co udalo sie chyba nie?
Gratulacje :)

Zmiana kodu - trójka z przodu! Dodano 15.03.2014, godz. 20:36

Po kilku dniach stagnacji i praktycznie zerowych wpływów na poczet ukończenia mojego filmu, odpaliłem rano komputer, a tam wpłata w wysokości 600zł!!!! Dziękuje ogromnie!!! Morale odbudowane! Zebraliśmy kochani ponad 3 tysiące!!!
Kilka ważnych portali umieściło informacje o moim projekcie także będzie tego więcej!
Więc siadajcie! Biegamy!
Dodano: 31.03.2014, 14:09
  dunderświśnie
dunderświśnie
jeszcze tylko 3 stówki

no przeciez ja chyba oszaleje ze szczescia! Dodano 24.02.2014, godz. 20:27

Jestescie tak kochani, ze ja juz sam nie wiem, co z tej Milosci zrobic! W ciagu 4 dni - ponad 1000zl!!!! To przechodzi najsmielsze oczekiwania! Cala Polska w akcji!!! Uzbieramy na kamere, a potem bede Was krecil, we wszystkkich kierunkach i na wszystkie sposoby!!! Tako rzecze pasikonik! Dziekuje przenajpiekniej!!!!
Dodano: 29.03.2014, 18:06
  Rafał Łuczak
Rafał Łuczak
można wykonać przelew dzięki PayPal, ale musi to być przelew na minimum 30 zł.
Dodano: 27.03.2014, 22:02
thomson1990
thomson1990
Pytanie, jak zrobic przelew z zagranicy? ta stronka nie obsluguje mojego banku. jest mozliwosc wsparcia bezposrednio na rachunek bankowy?
Dodano: 04.03.2014, 17:22
Michał Szymczak
Michał Szymczak
Nooo, pierwszy filar filmu "Sezon na lwy" wyraźnie głosi, że nie ma że się nie da! Więc na kino Uff!owe trafię z zamkniętymi oczami:) Dzięki wszystkim, jesteście aniołami!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2014 18:06