Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kobieta Ślimak

Kobieta Ślimak

Warszawa

Ilona "Kobieta-Ślimak" Myszkowska jest autorką jednego z najbardziej znanych komiksów internetowych w Polsce - Chata Wuja Freda. Komiks jest o różnych dziwnych przemyśleniach, refleksjach, całkowitym braku romantyzmu i o życiu bardziej życiowym niż samo życie. Charakterystyczna kreska, przewijający się absurd oraz uderzająca prawdziwość historii stanowią znak rozpoznawczy historii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

73911 PLN z 10000 PLN

473 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 28.06.2014 16:04

iGranie z Gruzem - Gra Planszowa

RSS

WAŻNE! Kubki, koszulki i kilka informacji Dodano 08.02.2015, godz. 20:43

Witajcie,

dzisiaj postaramy się krótko i na temat :)

Cały weekend pracowaliśmy nad Waszymi pakietami i jutro opuści nas niemal 200 paczek i wszyscy, którzy wybrali opcję z wysyłką i podali swoje dane, powinni wypatrywać we wtorek kuriera.

I tutaj BARDZO WAŻNA sprawa.
Jeśli zamówiliście pakiet z kubkiem, odbierzcie i sprawdźcie paczkę jeszcze w obecności kuriera. Staraliśmy się, by kubki dotarły w perfekcyjnym stanie, ale wszystko jest możliwe. Jeśli niestety kubkowi się nie uda dotrzeć do Was w jednym kawałku, koniecznie spiszcie formularz szkody z kurierem. Bez tego dużo trudniej będzie nam coś załatwić z odpowiedzialnymi za szkodę :)

Jak już jesteśmy w tym temacie - za koszulki i kubki odpowiedzialny jest nasz partner, Maginarium.pl. Bardzo im dziękujemy za współpracę i solidnie wykonane gadżety :)
Prosili też, żeby zwrócić Waszą uwagę na sposób prania i dbania o koszulki, pojawi się ona jutro w komentarzu do tej aktualności - nie chcemy spamować aktualnościami, a edytować się nie da :)

Po raz kolejny prosimy wszystkich, którzy wybrali pakiety z odbiorem osobistym (YOLO, Gruz oraz limitowany Derp) o wypełnienie ankiety dotyczącej punktów odbioru. Jeśli nie pamiętasz, jaki pakiet wybrałaś /wybrałeś, lub masz jakieś inne pytanie - napisz do nas maila na igraniezgruzem@gmail.com :)
Link do ankiety: https://docs.google.com/a/munchkin.pl/forms/d/1fSEInVY-AGkUwEcw6xjcL5U_oh1YIEhNqSeFR6inEas/viewform

Paczki z tymi zamówieniami, do których powyższa ankieta została wypełniona ruszą już jutro, także we wtorek można już będzie odbierać :) Jeśli zdążycie wypełnić ankietę do jutra, do 13:00, to te pakiety również wyślemy.

Pozdrawiamy,
ekipa iGrania z Gruzem

Dodano: 09.03.2015, 22:01
  Bartek Luks
Bartek Luks
Cześć,
18 lutego wysłałem do Was (igraniezgruzem@gmail.com) zapytanie o odbiór osobisty w Warszawie.
Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi
Pozdrawiam,
Bartek
Dodano: 01.03.2015, 11:14
  nulinka
nulinka
Oświadczam, że odbiór własny w Wa-wie to jakaś porażka. Po dotarciu pod wskazany adres dowiaduje się człowiek, że wszystko fajnie ale to nie tu...
Dodano: 28.02.2015, 18:35
  Saelneth
Saelneth
Kiedy można spodziewać się odpowiedzi na mail wysłany koło 11 lutego ? ;]

Wysyłka ruszyła! Dodano 06.02.2015, godz. 13:54

Witajcie ponownie!

Jesteśmy już po wczorajszym wysłaniu pierwszej porcji paczek, część szczęśliwców powinna dziś otrzymać swoje gry i wybrane gadżety. Ruszyły od nas też niektóre paczki, które gry wcale nie zawierały. Kolejność jest nadal dość losowa :)

Oczywiście siedzieliśmy wczoraj do późnych godzin wieczorno- nocnych, pakując kolejne paczki, tak samo jak i dziś od rana. Powinno dzisiaj nas opuścić kolejne kilkadziesiąt pakietów, dotrą niestety dopiero w poniedziałek. Cały weekend będziemy pracować nad tym, by z kolei w ten poniedziałek wysłać już całą, spakowaną resztę pakietów.

Tymczasem, ze spraw bardziej bieżących - tych z Was, którzy wybrali pakiety z odbiorem osobistym (Derp, Yolo, Gruz) prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej wyboru punktu odbioru osobistego.
Oczywiście ci z Was, którzy już to zrobili (a jest Was naprawdę sporo!), nie muszą wypełniać ponownie - to tylko przypomnienie.

Powtarzając - prosimy podać w niej imię i nazwisko osoby odbierającej, nick konta w serwisie polakpotrafi.pl z którego dokonane było wsparcie, adres e-mail powiązany z tym kontem oraz pakiet nagród, który został przez Was wybrany. Informacje te trzeba będzie podać w danym lokalu, by odebrać pakiety :) Po więcej szczegółowych informacji dotyczącej ankiety i odbiorów zajrzyjcie do poprzedniej aktualizacji z 31. stycznia :)

LINK: https://docs.google.com/a/munchkin.pl/forms/d/1fSEInVY-AGkUwEcw6xjcL5U_oh1YIEhNqSeFR6inEas/viewform

Mamy nadzieję, że zestawy zostaną wysłane do sklepów i lokali już w poniedziałek lub wtorek (liczymy że będziemy wtedy posiadać już znaczną większość wypełnionych ankiet), żebyście od wtorku lub środy mogli je odbierać. Oczywiście będziemy na bieżąco informować o postępach prac :)

I na sam niemal koniec, zdjęcie z wczorajszą dostawą Gruzu:
http://bit.ly/1AzzgLj

I oczywiście, jak zawsze - w razie pytań lub spraw związanych z wysyłką czy czymkolwiek dotyczącym iGrania, piszcie mailowo na igraniezgruzem@gmail.com - łatwiej nam podczas pakowania monitorować skrzynkę, niż komentarze pod aktualnościami. Ale żeby nie było - tutaj też będziemy regularnie zaglądać! :)

Pozdrawiamy,
Ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 10.02.2015, 19:43
  joasui
joasui
Z przyjemnością donoszę, że moja paczucha dotarła zgodna z zamówieniem i w stanie nieuszkodzonym. Jak Wy to ogarniacie, nie wiem. ;)
Dodano: 08.02.2015, 12:11
  Santelle
Santelle
Już mam, piękna gra :3
Teraz tylko zebrać drużynę i iGrać z gruzem :D

Odbiory osobiste - informacje i ankieta! Dodano 31.01.2015, godz. 19:21

Witajcie ponownie,

zgodnie z wczorajszą obietnicą, przedstawiamy nasz pomysł na rozwiązanie odbiorów osobistych :)

Zacznijmy może od przypomnienia, że pakietami z odbiorem osobistym były Yolo (120 zł), Gruz (130 zł) oraz limitowany Derp (99 zł).
Paczki z Waszymi pakietami zostaną przygotowane i spakowane u nas, po czym grupowo prześlemy je tam, gdzie zadeklarujecie swój odbiór. Deklarację złóżcie w ankiecie pod poniższym adresem. Na razie nie będziemy dręczyć Was pojedynczymi mailami, zaczniemy to robić dopiero w poniedziałek - gdy część z Was, miejmy nadzieję, już swoje preferencje nam prześle :)

Oto link do ankiety dotyczącej miejsc odbiorów: http://goo.gl/forms/e8M4JgKqNB

Gdy odwiedzicie wybrany lokal, zostaniecie poproszeni o przedstawienie jakiegoś dokumentu tożsamości, podanie nicku z polakpotrafi.pl i adresu e-mail, na który rejestrowane było konto. Nazwa wybranego pakietu również może być wymagana. Mamy nadzieję, że to nie będzie dla Was problem, ale wolimy mieć zbyt dużo pewności, niż zbyt mało :) Po otrzymaniu paczki, złożycie podpis na liście i tyle - iGranie wraca z Wami do domu!

Kwestia terminów - według naszego ostrożnego planowania, część paczek powinna znajdować się w miejscach odbioru już w piątek, 6.02, ale najbezpieczniej będzie powiedzieć, że pierwsze odbiory będzie można realizować od poniedziałku, 9.02. Mamy nadzieję, że wszystkie paczki dotrą najpóźniej 11.02. Wynika to z potrzeby przygotowania wszystkich paczek do jednego miejsca naraz i może się okazać, że na niektóre dane będziemy musieli poczekać.

Poniżej znajdziecie listę zaprzyjaźnionych lokali, które zgodziły się pomóc nam w zrealizowaniu tego projektu. Ich adresy pocztowe oraz internetowe powinny Wam ułatwić zlokalizowanie ich :)

1. POZNAŃ - Cube, ul. Winogrady 10, http://cubecp.pl/

2. WARSZAWA - Yatta, ul. Chmielna 10, https://yatta.pl/

3. KRAKÓW - Hex, pub dla graczy, ul. Dwernickiego 5, https://www.facebook.com/HEXspot

4. WROCŁAW - Dyngs.pl, ul. Grunwaldzka 30, http://dyngs.pl

5. GDAŃSK - REBEL Centrum Gier, ul. Matejki 6, https://www.facebook.com/rebelsklepstacjonarny

6. BIELSKO-BIAŁA Strefa Gry, ul. Gazownicza 21A, http://strefamarzen.pl/

7. KATOWICE Rudy Goblin Fantasy Inn,
ul. Wita Stwosza 5, https://www.facebook.com/FantasyInn.RudyGoblin

Powyższe 7 lokali zgodziło się pomóc nam bezinteresownie i z czystej dobroci serca. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni, bo to oznacza, że dzięki tym ludziom gry trafią do Was szybciej i łatwiej :)
Oczywiście odbiory na konwentach będą nadal możliwe, najbliższym "pewnym" miejscem odbioru będzie impreza PILSKIEGRANIE, która odbędzie się w wielkopolskiej Pile 14.02. Jeśli jesteście zainteresowani odbiorem na tej imprezie, nie wypełniajcie ankiety tylko napiszcie do nas maila, a ustalimy wszystkie szczegóły :)
Kolejnym "pewniakiem" w kolejce jest Pyrkon 2015, ale być może Kobieta-Ślimak pojawi się gdzieś wcześniej i również uda się coś załatwić.

W każdym razie mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie lokal dla siebie :)

W razie pytań, problemów, sugestii, prosimy pisać oczywiście na igraniezgruzem@gmail.com - staramy się odpowiadać każdemu najszybciej jak się da. Niektóre sprawy bywają bardziej złożone niż inne, dlatego czasami trwa to chwilę dłużej - ale odpowiedź zawsze staramy się znaleźć!

Prosimy o szybkie wypełnianie ankiet (raptem 5 odpowiedzi), im szybciej to zamkniemy, tym szybciej paczki trafią do odpowiednich miejsc!

Pozdrawiamy serdecznie,
ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 10.02.2015, 20:01
  RudaMysza
RudaMysza
Doszła! Piękna, pachnąca, cudowna gra! Ach ach ach! Dziękuję :)

P.S. W mojej paczce są 2 karty postaci - Stefan. Podejrzewam, że wkradł się mini błąd. Jeżeli jest ktoś, u kogo będzie brakowało tejże karty, proszę o kontakt. Prześlę ją pocztą :)

kontakt: majcia.krause@gmail.com

P.S.S. Kobieto Ślimaku, czy mogłabyś tę informację umieścić jeszcze gdzieś, gdzie uznasz za stosowne, aby doszła ona do większego grona iGraczy w iGranie?
Dodano: 07.02.2015, 13:27
Kobieta Ślimak
Kobieta Ślimak
@reddie137 - przyznamy szczerze, że wysyłanie dziesiątek maili z informacją o wysłaniu paczki na chwilę obecną nas nieco przerasta. Ale możliwe że jutro, jak pakowanie się uspokoi, powiadomimy wszystkich tych, których paczki zostały spakowane w piątek, że gry są w drodze :)
Dodano: 06.02.2015, 11:49
  reddie137
reddie137
Czy szczęśliwcy, którzy już mają nadane paczki zostali o tym poinformowani? Czy mamy pozostawać w stałej czujności ? :)

Odbiory osobiste - update Dodano 30.01.2015, godz. 21:23

Szanowni wspierający,

Wiemy że najpóźniej do dziś mieliśmy udostępnić Wam informację na temat odbiorów osobistych, ale nie udało nam się "dopiąć" ostatnich dwóch miejsc na 100%. Potrzebujemy jeszcze chwili czasu, mamy nadzieję że już jutro wszystko będziemy mieli potwierdzone, lub po prostu podamy Wam informacje "robocze", z pominięciem dwóch miast (tymczasowym!).

Przepraszamy za tę usterkę :)

Pozdrawiamy,
ekipa iGrania
Dodano: 31.01.2015, 0:05
  Piotr Białoszewski
Piotr Białoszewski
Bądźcie przeklęci gruzem, gra akurat będzie dostępna w połowie sesji x.x

Aktualność #21: Najbliższe dni i sprawa odbiorów osobistych Dodano 28.01.2015, godz. 19:29

Witajcie,

wiemy że trochę ucichliśmy, jednak musieliśmy się skupić na pracach wykończeniowych, organizacji ostatnich dostaw i przygotowywaniu się do wysyłki tak dużej liczby paczek :)

Jesteśmy już niemal gotowi do wysyłki, czekamy aż dojadą do nas ostatnie bonusy - koszulki i kubki - i oczywiście gry.
Dziś dostaliśmy ostateczne potwierdzenie terminów i zaczynamy wysyłkę od 4-5 lutego, w zależności od tempa przyjazdu ciężarówki z iGraniem :) Pierwsi gracze (kolejność niemal idealnie losowa!) powinni dostać swoje egzemplarze już 6. lutego!

Mamy też kilka informacji dla tych z Was, którzy wybrali odbiór osobisty. Pierwotnie zakładaliśmy odbiory w Warszawie i Poznaniu, jak i na konwentach w całej Polsce. Wiemy jednak, że aktualnie sezon konwentowy jeszcze się nie rozkręcił i wymyśliliśmy inne rozwiązanie.

Udało nam się umówić z zaprzyjaźnionymi sklepami z grami (i nie tylko!) w kilku miastach w całej Polsce, które zgodziły się przyjąć do siebie gotowe paczki, które będziecie mogli dla siebie odebrać.

Listę miejsc i "procedurę" przedstawimy jutro lub pojutrze, kiedy dopniemy ustalenia z ostatnimi partnerami. Równocześnie ruszy mini ankieta, w której określicie punkt odbioru, który Was interesuje, żebyśmy wiedzieli gdzie wysłać Wasze pakiety.

Ankieta pojawi się zarówno w aktualności, jak i w skrzynkach odbiorczych wszystkich osób, które wybrały pakiety z odbiorem osobistym. Z góry przepraszamy za nadmiar maili, ale chcielibyśmy jak najszybciej posiadać komplet informacji :)

W razie pytań piszcie na igraniezgruzem@gmail.com - staramy się odpowiadać wszystkim na bieżąco. Monitorujcie też swoje skrzynki mailowe, które podaliście przy wypełnianiu formularzy, bo niektórzy z Was mogą dostawać od nas prośby o ostateczne potwierdzenie danych lub inne specjalne wiadomości :)

Pozdrowienia,
ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 06.02.2015, 15:18
  m.stusinska
m.stusinska
A jak kto nie pamięta co wybrał? Ja chyba yolo, żebyście mi wysłali ale zabić sie nie dam.
Dodano: 29.01.2015, 20:24
Kobieta Ślimak
Kobieta Ślimak
@aster812,
przepraszamy - w czasie trwania zbiórki wiele planów wyglądało nieco inaczej :)
Dzięki za wsparcie, termin może już tylko przesunąć nienawiść pogody i zamiecie śnieżne! ;)
@Vainamoinen,
mamy nadzieję, że zadziałają!

pozdrawiamy,
ekipa iGrania :)
Dodano: 29.01.2015, 13:22
  aster812
aster812

Ech... Nie można było się wcześniej ugadać z tymi sklepami? To bym wziął pakiet "Gruz" zamiast "Yolo style".

A poważnie - trzymię kciuki za ten termin :)

Praca wre! Dodano 13.01.2015, godz. 14:21

Drodzy wspierający,

prace nad dostarczeniem do Was gier idą sprawnie, na gry wciąż musimy czekać, ale powoli pojawiają się wszystkie pozostałe nagrody. Dzisiaj do zaprezentowania mamy gotową, wydrukowaną wersję albumu oraz bajeranckie, białe kości i mhroczne, czarne kości sześciościenne z Derporożcem!
Patrzcie jak się chłopak cieszy, że zastępuję szóstkę :)

Link: http://blackmonk.pl/iGranie/komiksy_kosci.jpg

Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek pytań czy kwestii związanych z pakietami lub wysyłką, piszcie do nas na igraniezgruzem@gmail.com, tamtędy najłatwiej do nas dotrzeć :)

Pozdrawiamy,
ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 13.01.2015, 14:54
Kobieta Ślimak
Kobieta Ślimak
@Inqwi,

jak twierdzi sama autorka, koncept zmieniał jej się w głowie 30 razy, ale, i tutaj cytat, "duch zapierdolu w treści pozostał" ;)
Dodano: 13.01.2015, 14:28
  Inqwi
Inqwi
Może mnie pamięć zawodzi, ale czy wersja papierowa nie miała być "Kronikami zapierdolu"? :)

Aneks do albumu i mała ciekawostka :) Dodano 18.12.2014, godz. 20:22

Drodzy Wspierający,

mamy nadzieję, że ostatnio rozesłane albumy i tapety przypadły Wam do gustu :)
Bardzo przepraszamy za zamieszanie związane z wpadaniem wiadomości do Spamu. Następnym razem postaramy się znaleźć lepszy sposób na rozesłanie takiej ilości wiadomości naraz. Jeżeli wiadomość do Was nie dotarła, lub linki nie działają, piszcie do nas na igraniezgruzem@gmail.com - postaramy się na bieżąco pomagać Wam z problemami z dostępem do plików.

Co do samego albumu - niektórzy zgłosili, że plansza na stronie 9 jest nieczytelna - oto odpowiedź prosto od Kobiety - Ślimak:

"Owszem, nie bardzo miała szansę być czytelna, bo była przygotowywana na format A3 i jak by nie kombinować nijak nie zmieściłaby się na B5 I w albumie była umieszczona na zasadzie "taki plansza miała kształt i formę i burdel literkowy". Ponadto była przygotowywana przez człowieka, który cierpiał na straszną dysleksję i miała dużo błędów ortograficznych. Jeśli ktoś jest ciekawy jak wyglądała mimo wszystko - tutaj link, oryginalna najpierwsza wersja, nietknięta interwencją człowieka ni autokorety:"
http://blackmonk.pl/iGranie/najpierwsza_wersja_planszy_z_ortami,_bo_robil_ja_kamil_dysortografik.jpg

Skoro jesteśmy już przy tym temacie, a tutaj bardziej ogarnięta wersja planszy, też w ramach ciekawostki:

LINK http://blackmonk.pl/iGranie/n-ta_wersja_planszy.jpg

I na koniec jeszcze przypominamy - jeśli ktoś nie wypełnił jeszcze naszej ankiety dotyczącej nagród i wysyłki, to prosimy o nadrobienie tego jak najszybciej!
Część z Was dostała też maile z prośbą o wypełnienie ich - zrobienie tego w najbliższej przyszłości pozwoli nam przygotować się do zwartej i szybkiej wysyłki paczek, gdy gra do nas dotrze!

W razie wszelkich pytań, piszcie na igraniezgruzem@gmail.com - na pewno odpowiemy!

Pozdrawiamy,
ekipa "iGrania z Gruzem"
Dodano: 06.01.2015, 22:36
  ephemeral.grace
ephemeral.grace
Napisałam dwa maile na podany adres i nie dostałam odpowiedzi na żaden - co czynić? I tak, sprawdzałam spam, też nie było ;)
Dodano: 03.01.2015, 10:37
  bwilkowska76
bwilkowska76
Wiadomo już kiedy będzie gra?
Dodano: 19.12.2014, 20:11
  Santelle
Santelle
Jeśli dane się nie zmieniły, to nie trzeba znów wypełniać ankiety?

I kiedy zaczniecie rozsyłać iGranie? W jakiej kolejności będzie rozsyłanie?

Wysyłka cyfrowych nagród oraz aktualizacja informacji Dodano 12.12.2014, godz. 17:41

Witajcie!

Jak część z Was pewnie już wie, wysłaliśmy dzisiaj elektroniczne nagrody do wszystkich wspierających. Posługiwaliśmy się przy tym zewnętrzną platformą mailingową, więc jest szansa, że mail zawierający wszystkie linki trafił Wam do spamu - sprawdźcie to, bo powinno dotrzeć już do wszystkich.
Jeśli mimo tego ktoś nie otrzymał takiego maila, to piszcie do nas na igraniezgruzem@gmail.com - nadrobimy.

Przepraszamy Was gorąco za powstałe opóźnienie, wszelkie informacje znajdują się w tym mailu. Wszelkie pytania najlepiej kierować na podany wyżej adres mailowy - igraniezgruzem@gmail.com - obiecujemy poprawę komunikacji.

Jeśli komuś zmienił się adres dostawy czy inne dane, prosimy albo o pisanie maili, albo o ponowne wypełnienie ankiety iGraniowej, dostępnej pod adresem:

https://docs.google.com/a/munchkin.pl/forms/d/1fgPZbyXH8aB7OU3GOSYE-gb2qybpWO4nkW3ktHF_6wU/viewform

Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie,
ekipa "iGranie z Gruzem"
Dodano: 19.12.2014, 11:13
  Bartek Luks
Bartek Luks
Do mnie nie dotarł. Wypełniłem jeszcze raz formularz.
Dodano: 18.12.2014, 20:24
Kobieta Ślimak
Kobieta Ślimak
@vissenna oraz Łukasz,

link do albumu miał ograniczenie czasowe jak chodzi o ważność i jego dostępność, dlatego może już nie działać dla Was. Napiszcie do nas maila na igraniezgruzem@gmail.com, a prześlemy Wam aktualny link (chyba, że już to zrobiliśmy ;) )
Dodano: 17.12.2014, 10:04
  vissenna
vissenna
Link do albumu nie działa :(
Coś pechowe to wydawnictwo...

Aktualność #20 Dodano 24.11.2014, godz. 14:45

Hej,

przepraszamy za opóźnienie, ale w zamian mamy dla Was solidną porcję obiecanych materiałów :)

Po pierwsze - zdjęcie gotowych figurek. Na dobry początek trzy z nich:
Gwiazda Rozgrywki Lena, Ulubieniec Tłumów CS, i Najmroczniejszy Stefan.

http://blackmonk.pl/iGranie/Figurki_Foto.jpg

Do tego chcemy Wam zaoferować podgląd tego, co znajdziecie w pudełku i jak iGranie będzie się już wkrótce prezentować na Waszych stołach. Na poniższej grafice znajdziecie znaczną większość elementów gry, mamy nadzieję że Wam się podoba!

http://blackmonk.pl/iGranie/iGranie.jpg

Jeśli macie jakieś pytania do elementów widocznych na stole, śmiało piszcie, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie i każde z nich :)

Co do daty - negocjacje trwają, staramy się zrobić wszystko, by gra trafiła do Was przed świętami!

Pozdrawiamy,
ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 12.12.2014, 17:12
  Łukasz Klyta
Łukasz Klyta
jakoś nie widzę szans na igranie w te święta...
Dodano: 09.12.2014, 20:03
  Karolomen
Karolomen
I co, jak postępy? Dostaniemy grę przed świętami?
Dodano: 25.11.2014, 2:15
  Inqwi
Inqwi
Mogę się mylić, ale czy po skończeniu zbiórki nie został wysłany mail, w którym należało wpisać co się finalnie zamówiło?

"Wielkie dzięki!!! Jesteś SUPER :-)
Po zakończeniu projektu przyjdzie czas na wysyłkę nagród. Możesz mi to ułatwić wypełniając tę [ankietę] "

I jeśli to wypełniliście nie powinno być problemów.
Jak widać- praca poszła do przygotowania, jedna firma (od pionków) wywiązała się w terminie a drukarze jak zawsze coś kombinują(na pewno iluminaci maczają w tym palce). Musimy czekać i liczyć na to, że sprawa pójdzie dalej jak najszybciej. Zrozumcie biedną Ilonkę, która jest teraz bezradna.

Aktualność 3.11.2014 Dodano 04.11.2014, godz. 18:54

Drodzy Wspierający,

Przepraszamy za brak informacji o pracach nad "iGranie z gruzem". Zgodnie z złożoną wam

obietnicą staramy się, by gra pojawiła się jesienią tego roku.

Gra jest już w produkcji. Lada dzień dostaniemy pełną informację kiedy gry będa gotowe do

wysyłki. W najbliższych dniach udostępnimy Wam zdjęcia figurek, a także koszulek i kubków.

Musieliśmy zweryfikować nasze plany wydania gry z przełomu września i października na koniec

tego roku. Wynika to z ilości sugestii, które otrzymaliśmy od Was i naszych testerów.

Specjalnie dla Was uprościliśmy instrukcję, a także zbilansowaliśmy karty. Dzięki temu jesteśmy

pewni, że gra, którą otrzymacie będzie dopracowana i w pełni grywalna. Każda z tych zmian

wymagała kolejnych testów i dodatkowej pracy.

W najbliższych dniach spodziewajcie się aktualizacji z kolejnymi elementami gry w wersji

cyfrowej. Mamy dla Was kilka niespodzianek!

Dzisiaj, na początek, mamy dla Was jedną planszę komiksu, który trafi do Was wraz z grą: http://blackmonk.pl/iGranie/Plansza_Komiks.jpg

Serdeczne pozdrowienia,
ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 20.11.2014, 16:27
  Karolomen
Karolomen
Minęły kolejne dwa tygodnie i nadal nie ma obiecanych zdjęć. Kiedy można się ich spodziewać?
Dodano: 10.11.2014, 14:14
  marikakom
marikakom
Prawda jest taka, że mogłabyś prosić o wsparcie finansowe bez oferowania czegokolwiek w zamian - myślę, że ludzie (ja) i tak by pomogli. Jednak jeśli coś się obiecuje i podaje terminy to zwyczajnie wypada ich dotrzymać. Myślę, że jeśli dojdzie do kolejnych opóźnień (np. mail w grudniu - kochani, to już ostatni raz, ale na wiosnę itd. itp.) to będzie to zwyczajnie słabe.
Dodano: 10.11.2014, 1:11
Kobieta Ślimak
Kobieta Ślimak
@penny-lane - naprawdę przepraszamy, robimy co możemy na tym etapie, by gra trafiła do Was jak najszybciej.
@pfronczak - niee, tak to na pewno nie ;) Ale też jesteśmy fanami Pana Owsianki!
@Inqwi - na pewno będzie jeszcze okazja, nie bój nic - ale życzymy koleżance jak najlepiej :)
@GigamanTheSinner - mały chochlik językowy, zawsze zauważa się taki, jak już pójdzie "wyślij / dodaj"...
@zizu952 - I tak, i tak. Mocno liczymy że to będzie grubo przed końcem roku, więc technicznie jeszcze jesień, ale nadal nie znamy ostatecznej daty.
@Shun - Nie aspirujemy do bycia przodownikiem opóźnień, ale dzięki za wyrozumiałość ;)

Mamy dwie wiadomości... Dodano 15.09.2014, godz. 16:41

Drodzy wspierający,

mamy dla Was dwie wiadomości - klasycznie, jedną dobrą i jedną złą.
Zaczniemy od złej, również trzymając się klasyki. Niestety, nasze założenia z wyrobieniem się z produkcją nie spełniły się. Nie zdążymy z wydrukiem na początek października, aktualnie najbardziej prawdopodobnym terminem jest koniec października.
Chcieliśmy bardzo Was za to przeprosić, ale pozwólcie że wyjaśnimy skąd się to wzięło.

Od skończenia zbiórki, iGranie odwiedziło wiele konwentów - z Iloną czy z Black Monkiem - na którym niejeden gracz miał możliwość testowania tego tytułu. Zostało zebranych wiele sugestii i obserwacji na temat odbioru gry i jej elementów. Po każdych takich playtestach decydowaliśmy się na wprowadzanie takich zmian, które pozwolą załatać te dziury w zasadach lub w ich zrozumieniu.

Niestety, takie operacje powodowały, że data oddania plików do drukarni była nieco przesuwana. Jednak nam najbardziej zależało na tym, żeby oddać Wam produkt jak najbardziej kompletny i dopracowany, żeby nie pojawiały się problemy z odbiorem gry i zrozumieniem zasad. To dla nas bardzo ważne, żebyście iGrali tak, jak Gruz przykazał.

Ale prace są już naprawdę na finiszu - składamy ostatnie elementy i produkcja powinna ruszyć w tym tygodniu.

A z dobrych wiadomości? Figurki są już częściowo gotowe - niedługo powinny dotrzeć do nas pierwsze egzemplarze i wtedy na pewno dostaniecie ich zdjęcia :) Co więcej, jeśli uda nam się "wyrobić" w czasie, to już na Coperniconie będziecie mogli je zobaczyć i pomacać ;)

I na koniec - coś specjalnie dla wspierających. Ostateczne rewersy kart, które również były przedmiotem konstruktywnej krytyki. Dzięki Waszym sugestiom skupiliśmy się na tym, by można było je odróżnić od siebie na pierwszy rzut oka - co pomaga uporządkować grę po zakończeniu rozgrywki. Oto one:

http://blackmonk.pl/iGranie/Chill.png
http://blackmonk.pl/iGranie/Praca.png
http://blackmonk.pl/iGranie/Zaradnosc.png

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i pozdrawiamy,
ekipa iGrania z Gruzem
Dodano: 30.10.2014, 9:16
  Bartek Luks
Bartek Luks
Koniec października postępuje, a gruzu ni widu ni słychu.
Dodano: 28.10.2014, 13:30
  arkadiuszm
arkadiuszm
Mamy koniec października. Człowiek chory i zmęczony, by pograł w grę nim umrze.
Dodano: 16.09.2014, 15:28
Kobieta Ślimak
Kobieta Ślimak
@Piotr

Między innymi ;) Ale głównie dodatkowymi akapitami w instrukcji :)

Prace trwają, ale już niedługo! Dodano 12.08.2014, godz. 14:48

Drodzy wspierający,

Kurz po zbiórce opadł już na dobre, ale to nie znaczy, że u nas nic się nie dzieje. Praca wre, ostatnie grafiki są kończone, pudełko składane a figurki w produkcji. Teoretycznie szacujemy, że uda nam się dotrzymać oryginalnego terminu, tj. przełomu września i października. Także na razie nie ma powodów do paniki :)

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować za udzielone wsparcie, gdyby nie Wy wszyscy, ten projekt nigdy nie zostałby zrealizowany w takiej formie. W ramach swoistego podglądania pracy w toku, prezentujemy Wam gotowy art na tył karty postaci z Marcinem i jedną Kartę Zaradności:

Marcin:
http://blackmonk.pl/iGranie/artmarcin.png

Karta Zaradności:
http://blackmonk.pl/iGranie/zaradnosc08.png

Jak zauważyliście, Karty Zaradności są teraz nieco zmienione - każdą z nich można użyć na dwa sposoby. Testowaliśmy ten pomysł i stwierdziliśmy, że mocno dodaje to dynamizmu rozgrywce. Wierzymy, że Wam też przypadnie on do gustu :)

Mamy nadzieję, że chcecie zobaczyć efekt końcowy równie mocno jak my, ale potrzebne jest jeszcze nieco cierpliwości. iGranie nadchodzi!

Pozdrowienia,
ekipa iGrania
Dodano: 14.09.2014, 16:30
  Karolomen
Karolomen
Jak prace? Gra będzie w terminie wrzesień/październik, czy jednak to opóźnicie?
Dodano: 12.08.2014, 17:06
  ratsilves
ratsilves
Wow, wow... x_x To zaczyna b/grzmieć... co raz realniej. Znaczy groźnie.
Jestem tak podekscytowany, że aż umyłem wszystkie zęby! Nie mogę się doczekać!

Pracujemy! Dodano 14.07.2014, godz. 16:53

Hej, mimo tego, że kampania się skończyła, to my nadal ciężko pracujemy i kończymy iGranie z Gruzem. Mamy już projekt żetonów, a figurki już niedługo ruszają na produkcję. Też nie możemy się doczekać! 

Żetony:
http://blackmonk.pl/iGranie/zetony.jpg

Projekt Derprożca:
http://blackmonk.pl/iGranie/derprozec.jpg

Projekt Cthulhu:
http://blackmonk.pl/iGranie/cthulhu.jpg

Niech Gruz będzie z Wami :)

Dodano: 15.07.2014, 15:22
  maurycyk
maurycyk
Derporożec jest słodki!
Natomiast dziś dopiero uświadomiłem sobie, że nigdy w życiu nie wiedziałem tyłka Cthulhu. Moja wiedza o świecie poszerzyła się!
Dodano: 15.07.2014, 8:42
  Molot
Molot
Derp w miarę spoko, Cthulu wymiata. Oby tylko zadek nic nie stracił z krągłości w modelowaniu ;)
Dodano: 14.07.2014, 20:51
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Cthulu FTW! :D

Koniec Zbiórki! Dodano 01.07.2014, godz. 9:51

Insanity.
Zbiórka zakończyła się już w sobotę, wiem, ale w czasie gdy ona się kończyła, byłam we Wrocławiu na konwencie. Swoje przemyślenia na temat kampanii umieściłam już na blogu, ale tutaj też chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować.

Nie spodziewałam się, że uzbieramy na wszystkie progi, jakie zaoferowaliśmy i niesamowite było tempo odblokowywanie kolejnych z nich w ciągu ostatnich 48 godzin. Było to wszystko bardzo nagłe i wiem że niektórzy nie zdążyli dołożyć odpowiedniej kwoty na nowe figurki - myślimy z Black Monkiem jak to rozwiązać, bądźcie czujni i sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe.
A kto nie wypełnił ankiety, którą dostał na maila, niech jak najszybciej wypełni (jest też tutaj: http://goo.gl/o34DpG) :)

Jeszcze raz dziękuję i wracam do pracy, żebyście dostali grę na czas :D

Ostatnie minuty zbiórki!! Dodano 28.06.2014, godz. 15:27

Wspólnie uzbieraliśmy już na wszystkie progi!! Bardzo dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę!

Jednocześnie to ostatnia chwila, by nabyć jeszcze grę i dodatki od Chaty Wuja Freda! NIE MA NA CO CZEKAĆ ZBIÓRKA TRWA DO 16:00! :)

Chcemy gorąco pogratulować Damianowi Sujkowskiemu za wygranie KINDLE 5 WiFi. Zwycięski tekst to:

"Pleśń z pudełek po pizzy rozwinęła się na tyle, że dokłada się do czynszu. Dostajesz 5 pieniądza." :)

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.