Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kobieta Ślimak

Kobieta Ślimak

Warszawa

Ilona "Kobieta-Ślimak" Myszkowska jest autorką jednego z najbardziej znanych komiksów internetowych w Polsce - Chata Wuja Freda. Komiks jest o różnych dziwnych przemyśleniach, refleksjach, całkowitym braku romantyzmu i o życiu bardziej życiowym niż samo życie. Charakterystyczna kreska, przewijający się absurd oraz uderzająca prawdziwość historii stanowią znak rozpoznawczy historii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

73911 PLN z 10000 PLN

473 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

739%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.06.2014.

iGranie z Gruzem - Gra Planszowa

Prace trwają, ale już niedługo!

Dodano 12.08.2014, godz. 14:48

Drodzy wspierający,

Kurz po zbiórce opadł już na dobre, ale to nie znaczy, że u nas nic się nie dzieje. Praca wre, ostatnie grafiki są kończone, pudełko składane a figurki w produkcji. Teoretycznie szacujemy, że uda nam się dotrzymać oryginalnego terminu, tj. przełomu września i października. Także na razie nie ma powodów do paniki :)

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować za udzielone wsparcie, gdyby nie Wy wszyscy, ten projekt nigdy nie zostałby zrealizowany w takiej formie. W ramach swoistego podglądania pracy w toku, prezentujemy Wam gotowy art na tył karty postaci z Marcinem i jedną Kartę Zaradności:

Marcin:
http://blackmonk.pl/iGranie/artmarcin.png

Karta Zaradności:
http://blackmonk.pl/iGranie/zaradnosc08.png

Jak zauważyliście, Karty Zaradności są teraz nieco zmienione - każdą z nich można użyć na dwa sposoby. Testowaliśmy ten pomysł i stwierdziliśmy, że mocno dodaje to dynamizmu rozgrywce. Wierzymy, że Wam też przypadnie on do gustu :)

Mamy nadzieję, że chcecie zobaczyć efekt końcowy równie mocno jak my, ale potrzebne jest jeszcze nieco cierpliwości. iGranie nadchodzi!

Pozdrowienia,
ekipa iGrania

Dodano: 14.09.2014, 16:30
  Karolomen
Karolomen
Jak prace? Gra będzie w terminie wrzesień/październik, czy jednak to opóźnicie?
Dodano: 12.08.2014, 17:06
  ratsilves
ratsilves
Wow, wow... x_x To zaczyna b/grzmieć... co raz realniej. Znaczy groźnie.
Jestem tak podekscytowany, że aż umyłem wszystkie zęby! Nie mogę się doczekać!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.06.2014 16:04