GrupaPolak
50 tys.

Horror na Roztoczu - Zbiór opowiadań grozy

Kategoria - Książki/Publikacje

360%

Postęp

2706 zł

Mamy już

Udany!

Status
Poster Image

O projekcie

Horror na Roztoczu: Koszmar spoza granicy snów

To publikacja prezentująca 17 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu oraz wokół tej krainy. Między innymi w Zamościu, Kraśniku, Szczebrzeszynie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Hrubieszowie.
Wszystkie historie są inspirowane snami pomysłodawcy projektu.

Baner 

Zanim historia, odrobinę aktualności:
Udało nam się już osiągnąć minimalne wsparcie niezbędne do ukończenia projektu. Serdecznie dziękujemy. W ramach wdzięczności postanowiliśmy powalczyć dla wspaniałych wspierających o coś więcej. Co z tego wynikło?

Nawiązaliśmy współpracę ze studiem Fabryka Głosu, które zgodziło się zrobić dla nas audibook "Horror na Roztoczu". W związku z tym informujemy. Jeśli uda się osiągnąć wsparcie przynajmniej na poziomie 5 500 pln - każdy, kto wsparł projekt jakąkolwiek kwotą otrzyma (poza dodatkowymi opowiadaniami z drugiego tomu) Audiobook "Horror na Roztoczu".

Po zakończeniu akcji audiobook będzie dostępny tylko w sprzedaży (prawdopodobnie za 37 lub 47 pln), a to oznacza że TERAZ jest niepowtarzalna okazja, aby otrzymać książkę + audiobook gratis :)

Trochę historii przedsięwzięcia:
Od wielu miesięcy pomysłodawca projektu - Łukasz Kiełbasa zapisywał historie, które nachodziły go podczas snów. Jednak dopiero na przełomie 2013 i 2014 roku udało się rozpocząć przekształcanie tych wizji w opowiadania, a następnie w publikację.
Dzięki współpracy z panem Zbigniewem Zygiem oraz Grzegorzem Wasylko powstało wydawnictwo Alter Manes oraz udało się zaprosić do współpracy przy projekcie wspaniałych artystów - literatów:
Piotr Paweł Strugała, Karolina Skrzek, Kalina Śmigielska, Inga Gumieniak, Gracjan Marlikowski, Magdalena Godlewska, Marek Zychla, Renata Kiszczak, Marcin Wnuk i Ernest Kiełbasa

oraz artystów – ilustratorów:
Sebastian Bezeg, Anna Piątek, Kamil Jelinek, Piotr Fydryszek, Marta Fic, Angelika Niemiec, Piotr Giełzak, Beata Bloch, Karolina Kwiatkowska, Paweł Mróz, Arkadiusz Twardowski, Karolina Kościuk, Tomasz Pietraszek.

W konsekwencji tych wszystkich działań w zbiorze znajduje się 17 opowiadań grozy napisanych przez 11 autorów. Całość zilustrowana jest przez 13 rysowników.
Dzięki takiemu podejściu - w Horrorze Na Roztoczu, twórcy mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności szerszemu gronu odbiorców oraz wypromowaniu siebie i swoich prac.

Koszty:
Większość kosztów związanych z realizacją przedsięwzięcia zostało już pokrytych z kieszeni twórców projektu. Dlaczego? Bo marzyli o tym, aby zrealizować ten projekt, nawet pozbywając się oszczędności lub zaciągając kredyty.
Akcja przeprowadzana na PolakPotrafi.pl ma charakter przedsprzedaży. Wszelkie pieniądze uzyskane w jej ramach zostaną przeznaczone na druk, promocję oraz pokrycie kosztów stworzenia projektu.

Co jest wspaniałego w tym projekcie:

1. Sama koncepcja jest bardzo ciekawa i mimo tego, że dla niektórych może być brzmieć jak tani chwyt marketingowy (Zbiór opowiadań grozy inspirowanych snami), jest oparta na rzeczywistych snach jednego z autorów. Może brzmieć to trochę nie realnie, ale w literaturze bardzo wielu twórców inspiruje się snami.
Większość dzieł H.P.Lovecrafta (którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać) powstało na podstawie jego koszmarów, a także liczne dzieła Stephena Kinga i innych twórców, setek czy nawet tysięcy artystów malarzy, grafików, rzeźbiarzy, projektantów, wynalazców itd.
Czy w tym kontekście wciąż jest to nie realne?

2. Kolejną fantastyczną sprawą w tym projekcie jest fakt, że możesz uczestniczyć w nim nie tylko poprzez kupienie książki, ale także poprzez wzbogacenie naszego mrocznego uniwersum Roztocza o swoją unikalną postać. W ramach przedsprzedaży pozostawiliśmy Tobie możliwość nadania postaciom Twoich cech charakteru oraz imienia i nazwiska.
Dodatkowo jeśli mieszkasz na Roztoczu możesz zaprosić HORROR do swojej miejscowości i pozwolić bohaterom uwiecznić jej nazwę już na zawsze w literaturze grozy.
Prawda, że ciekawa możliwość?

3. Otrzymujesz 17 bardzo mrocznych historii, których akcja dzieje się na Roztoczu. Dla jednych to znajomy region, dla innych zupełnie nieznana kraina Polski. Dla każdego, miejmy nadzieję, po przeczytaniu książki – miejsce warte odwiedzenia i przeżycia koszmaru.
Bo u nas Koszmary są na porządku dziennym.
Jeśli więc kochasz lub chociaż lubisz literaturę grozy, zapraszamy do udziału w naszym Horrorze. Staraliśmy się stworzyć dla Ciebie coś unikalnego, mrocznego i pierwotnego.

4. Horror na Roztoczu – to dopiero początek. Jeśli uda nam się zainteresować tą publikacją większą liczbę osób, Koszmar będzie miał swoją kontynuację.
Ograniczeni objętością książki oraz budżetem pozwoliliśmy sobie na przedstawienia zaledwie 17 z wyśnionych koszmarów.
Na zaprezentowanie światu czeka jeszcze grubo ponad 20 kolejnych historii.
Kupując tą książkę wspierasz nie tylko tą publikację, ale uczestniczysz w czymś znacznie większym.

5. Kolejną ze wspaniałych rzeczy w tym projekcie to fakt, że wspólnie promujemy polską literaturę grozy oraz młodych artystów. Tworząc wielkie dzieło, a może tylko kolejną ciekawą książkę z dreszczykiem. Tego jeszcze nie wiemy.

W jaki sposób możesz wesprzeć projekt:

* ZAMAWIAM KSIĄŻKĘ "HORROR NA ROZTOCZU" *

Najlepszym ze sposobów wsparcia jest kupienie książki, której cena w przedsprzedaży jest całkiem niezła:Tylko 
27 pln za publikację drukiem z wliczoną dostawą oraz 17 pln za publikację e-book

* ZAMAWIAM DODATEK DO KSIĄŻKI - GRĘ PLANSZOWĄ "PRZETRWAĆ HORROR NA ROZTOCZU" *

Kolejnym bardzo dobrym sposobem wsparcia projektu jest zakupienie gry planszowej, która jest dodatkiem do książki (aczkolwiek grać można także bez znajomości publikacji).

Gra planszowa

Tylko 21 pln za grę w wersji drukowanej (wydrukowana instrukcja, mapa, kostka, pionki), 17 pln za grę w wersji drukowanej (czyli mapa + instrukcja), ale bez pionków i kostki oraz 7 pln za grę w wersji PDF do własnego wydruku.

 

Możesz oczywiście wspierać projekt także na inne sposoby, poprzez uczestniczenie w jego realizacji i umieszczanie w nim swoich znaków (np. zasponsorowanie jednej strony, jednej historii lub całej książki).
Sprzedaż odpowiedniej ilości książek pozwoli nam na realizację kolejnych etapów projektu. Zerknij jak to wygląda (poniżej).

Etap Pierwszy:Udało się zebrać 750 pln – Jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni. Dzięki Tobie projekt zostanie zrealizowany, a my mamy dodatkowe fundusze na pokrycie kosztów wydruku egzemplarzy obowiązkowych, które trafią do bibliotek w całym kraju. Co za tym idzie, nasza książka otrzyma numer ISBN.

Etap Drugi:
Etap 2
Udało się zebrać 2 500 pln – Projekt chyba Ci się podoba, skoro Ty oraz tak wiele innych osób nabyło publikację.

W związku z tym każdy kto wsparł projekt otrzyma dodatkowo jedno opowiadanie z drugiego tomu (kiedy już będzie gotowe) – który być może także ukaże się drukiem (przy założeniu, że zrealizujemy następny etap).

+ EBOOK "Słowem i obrazem - czyli nieznane prace autorów oraz ilustratorów publikacji Horror na Roztoczu" dla wszystkich, którzy wsparli projekt.

Etap Trzeci:
Etap 3
Udało się zebrać 5 500 – Teraz wiemy już na pewno. Pomysł przypadł Ci do gustu, w związku z czym zaczynamy realizację drugiego tomu cyklu. W drugim tomie poza kilkunastoma kolejnymi, mrocznymi historiami, dowiesz się w jaki sposób wszystkie opowieści są połączone. Poznasz kolejny fragment mrocznego sekretu Roztocza.

To nie wszystko. W związku z osiągnięciem trzeciego etapu, każdy kto wsparł projekt otrzyma nie jedno, a dwa opowiadania z drugiego tomu (kiedy już będą gotowe).

+ AUDIOBOOK "Horror na Roztoczu" dla wszystkich, którzy wsparli projekt (możliwe, że zostanie dostarczony później niż publikacja, ze względu na czas niezbędny na nagranie).

Etap Czwarty:
Etap 4
Udało się zebrać 11 000  - Natychmiast rozpoczynamy prace nad drugim tomem, dzięki czemu zechcemy go zaprezentować nie później niż pół roku po zakończeniu przedsprzedaży na PolakPotrafi.pl.

Dodatkowo każdy, kto wsparł projekt otrzyma nie jedno, nie dwa, a 5 opowiadań z drugiego tomu (kiedy już będą gotowe).

Etap Piąty:
Etap 5
Udało się zebrać 18 000 – Jesteśmy w siódmym niebie. Zamiast pracować tylko nad drugim tomem, rozpoczynamy pracę także nad trzecim. Trzeci tom zechcemy zaprezentować nie później niż rok po zakończeniu przedsprzedaży na PolakPotrafi.pl

Dodatkowo każdy, kto wsparł projekt otrzyma 5 opowiadań z drugiego tomu i 3 z trzeciego. W trzecim tomie w końcu rozwikłają się pewne sekrety Roztocza i dowiesz się, że...

Dostępność:
Horror na Roztoczu – jest dostępny w przedsprzedaży na PolakPotrafi.pl.

Po zakończeniu przedsprzedaży zajmiemy się wprowadzaniem niezbędnych modyfikacji do publikacji i realizacją złożonych zamówień. Przewidujemy zakończyć ten etap do połowy maja.

Dopiero potem książkę będzie można nabyć w bardziej tradycyjny sposób np. poprzez wydawnictwa, zewnętrznych dystrybutorów, na spotkaniach autorskich, poprzez serwisy aukcyjne itd.

Oznacza to, że jeśli chcesz wesprzeć projekt Horror na Roztoczu, najlepiej zrób to jeszcze dzisiaj. Dzięki temu Ty otrzymasz jako jeden z pierwszych ukończoną publikację (książka będzie dostępna w tradycyjnej dystrybucji nie wcześniej niż 30 dni po zakończeniu przedsprzedaży, może później), a my będziemy wiedzieć na czym stoimy – i czy mamy kontynuować projekt, poprzez wydanie drugiego tomu, czy raczej nie.

Gdzie nas znajdziesz:
www.HorrorNaRoztoczu.pl - tutaj będziemy zawsze, nawet po zakończeniu akcji na PolakPotrafi.pl
www.altermanes.pl/koszmar-spoza-granicy-snow-horror-na-roztoczu/
https://www.facebook.com/pages/Koszmar-spoza-granicy-snów-Horror-na-Roztoczu/504768889636738

I na zakończenie:
Niezależnie od etapu, który uda nam się wspólnie osiągnąć – w imieniu wszystkich autorów i ilustratorów, dziękuję za wsparcie i wiarę w HORROR NA ROZTOCZU.

Łukasz Kiełbasa

Media o Twoim projekcie:

Do 11 kwietnia trwa akcja zakupu książki „Horror na Roztoczu”.

roztocze.net | 2014-04-09


O tym projekcie pisaliśmy wcześniej TUTAJ. Teraz dobiega końca akcja zbierania pieniędzy a Łukasz Kiełbasa, inicjator przedsięwzięcia próbuje podsumować akcję i prezentuje fragmenty książki w formie audio. Jak twierdzi, „audiobook jest naturalnym rozwinięciem tematu książki”.

Powstaje książka na podstawie koszmarów sennych

ezoter.pl | 2014-04-06


Powstaje książka na podstawie koszmarów sennych! Uwaga! Horror na Roztoczu! Taki właśnie tytuł nosi publikacja, która niemalże w całości jest zapisem sennych koszmarów.

Beata Bloch – sylwetki ilustratorów publikacji „Horror na Roztoczu”

zyciezamoscia.pl | 2014-03-30


W ramach promocji publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów. Z ogromną przyjemnością oraz niekłamaną satysfakcją przedstawiamy jednego z autorów: Beata Bloch

HORROR NA ROZTOCZU - SYLWETKI AUTORÓW - MAREK ZYCHLA

towarzyskizamosc.pl | 2014-03-27


Marek Zychla jest trzydziestoparolatkiem śmiało stawiającym pierwsze kroki w literackim światku. Biolog, emigrant – na stałe mieszkający w Irlandii, księgowy, mąż i ojciec, który zakochał się w książkach. Miłośnik fantastyki i s-f, fan Stephena Kinga, Terry’ego Pratchetta i drużyny piłkarskiej z Liverpoolu. Domator, przyjaciel dobrej kuchni, muzyki sprzed lat dziewięćdziesiątych minionego stulecia i komiksów – zarówno nowych, jak i tych równie starych jak on. Publikował w antologiach...

Kamil Jelinek – sylwetki ilustratorów publikacji „Horror na Roztoczu”

zyciezamoscia.pl | 2014-03-27


W ramach promocji publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów. Z ogromną przyjemnością oraz niekłamaną satysfakcją przedstawiamy jednego z autorów: Kamil Jelinek

Nowa antologia grozy pt. "Horror na Roztoczu"

www.horror.gildia.pl | 2014-03-25


W serwisie crowdfundingowym Polak Potrafi jeszcze przez 17 dni będzie trwać zbiórka pieniędzy na wydanie antologii 17 opowiadań grozy pt. Horror na Roztoczu, napisanych przez 11 autorów i zilustrowanych przez 13 artystów, których akcja dzieje się na Roztoczu oraz wokół tej krainy. Między innymi w Zamościu, Kraśniku, Szczebrzeszynie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Hrubieszowie.

Anna Piątek – sylwetki ilustratorów publikacji „Horror na Roztoczu”

zyciezamoscia.pl | 2014-03-25


W ramach promocji publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów. Z ogromną przyjemnością oraz niekłamaną satysfakcją przedstawiamy jednego z autorów:

Powstaje książka na podstawie koszmarów sennych!

www.paramythology.pl | 2014-03-24


waga! Horror na Roztoczu! Taki właśnie tytuł nosi publikacja, która niemalże w całości jest zapisem sennych koszmarów. Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami pomysłodawcy projektu.

Horror na Roztoczu w Radio Złote Przeboje

www.horrornaroztoczu.pl | 2014-03-17


Horror na Roztoczu – kibicujemy! :)

bruszkowski.cba.pl | 2014-03-15


NASZ PATRONAT “Horror na Roztoczu” - Marek Zychla

www.tomaszowski.com.pl | 2014-03-15


Miło nas poinformować iż Tomaszowski Portal Informacyjny objął patronatem medialnym promocję publikacji z serii "Horror na Roztoczu". Na łamach portalu przedstawiać będziemy sylwetki autorów opowiadań oraz rysowników, którzy okrasili karty książki swoimi malunkami. W ramach promocji publikacji „Horror na Roztoczu” (www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów.

Horror na Roztoczu!

www.roztoczewita.pl | 2014-03-14


Już 11 kwietnia kończy się przedsprzedaż publikacji „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami inicjatora przedsięwzięcia. W projekcie bierze udział 11 pisarzy oraz 13 ilustratorów.

„Horror na Roztoczu”

kulturainfo.pl | 2014-03-14


W ramach patronatu medialnego publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy dwoje z nich

„Horror na Roztoczu”

kulturainfo.pl | 2014-03-14


W ramach patronatu medialnego publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy dwoje z nich

"Horror na Roztoczu" - zobacz ILUSTRACJE książki

zamosc.naszemiasto.pl | 2014-03-12


Myślałeś, że Roztocze to lasy, łąki i koniki polskie? Skąd. To miejsce dosłownie koszmarne. Książka "Horror na Roztoczu" Cię o tym przekona.

Wsparcie Projektu: Horror na Roztoczu - Koszmary wypełzają na wolność!!

alicyawkrainieslow2.blogspot.com | 2014-03-12


„Życie nie tylko po to jest by brać…” (książki w domyśle oczywiście). Jako, że w portfelu wiatr hula, że aż niemiło, nie wspomogłam akcji tak jakbym chciała – dałam ile wyskrobałam. Jak tylko wygram w lotka, to się poprawię. Tak czy siak cieszę się, bo będę miała okazję przeczytać, ponieważ: za wsparcie finansowe projektu można otrzymać książkę :-)

Karolina Kościuk – sylwetki ilustratorów publikacji „Horror na Roztoczu”

zyciezamoscia.pl | 2014-03-12


W ramach promocji publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów. Z ogromną przyjemnością oraz niekłamaną satysfakcją przedstawiamy jednego z autorów: KAROLINA KOŚCIUK

Uwaga! Horror na Roztoczu! Czy nasz region stanie się nową stolicą literatury grozy?

www.hrubieszowska.pl | 2014-03-11


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Kraśniku, Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju czy Hrubieszowie. W projekcie bierze udział 11 pisarzy, 13 ilustratorów oraz wiele innych osób.

Horror na Roztoczu - Zbiór opowiadań grozy

hrubieszow.tv | 2014-03-11


Zapowiedź Horroru na Roztoczu na PolakPotrafi.pl

Horror na Roztoczu…

roztocze.net | 2014-03-10


Niebawem ukaże się książka z mrocznymi opowieściami, których akcje rozgrywają w naszym regionie.

„Horror na Roztoczu”

pwszzamosc.pl | 2014-03-09


Takiego projektu jeszcze nie było. Na rynku niebawem ukaże się zbiór 17 opowiadań grozy, których akcja rozgrywa się w naszym regionie, m.in. w Zamościu, Kraśniku, Szczebrzeszynie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju i Hrubieszowie. „Horror na Roztoczu” reprezentuje naprawdę wysoki poziom artystyczny, ponieważ stworzyli go wyselekcjonowani pisarze z całego kraju. Co więcej, wszystkie opisywane historie wydarzyły się naprawdę. Na szczęście tylko we śnie.

Horror na Roztoczu

bestiariusz.pl | 2014-03-08


Już 11 kwietnia kończy się przedsprzedaż publikacji „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami inicjatora przedsięwzięcia. W projekcie bierze udział 11 pisarzy oraz 13 ilustratorów.

Groza czai się na Roztoczu czyli interesujący projekt na polakpotrafi.pl

ksiegol.blogspot.com | 2014-03-07


Witajcie,dzis chciałem opowiedzieć Wam o ciekawym projekcie literackim jaki zawitał na portal finansowania społecznościowego polakpotrafi.pl.

Koszmar w Biłgoraju...

bilgoraj.com.pl | 2014-03-07


Czy zdarzyło Ci się kiedyś mieć przerażający sen? Ale taki naprawdę przerażający… Koszmar!? Już niedługo Roztocze zadrży w przerażeniu, bo Koszmar zbliża się…

Horror na Roztoczu: Koszmar spoza granicy snów

czytanienieboli.org | 2014-03-06


To publikacja prezentująca 17 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu oraz wokół tej krainy. Między innymi w Zamościu, Kraśniku, Szczebrzeszynie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Hrubieszowie. Wszystkie historie są inspirowane snami pomysłodawcy projektu.

Uwaga! Horror na Roztoczu!

kulturainfo.pl | 2014-03-06


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”.Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie czy Werbkowicach.

UWAGA! HORROR NA ROZTOCZU!

towarzyskizamosc.pl | 2014-03-06


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie czy Werbkowicach...

Marek Zychla – sylwetki autorów publikacji „Horror na Roztoczu”

zyciezamoscia.pl | 2014-03-05


W ramach promocji publikacji „Horror na Roztoczu” ( www.horrornaroztoczu.pl ) prezentujemy sylwetki autorów oraz ilustratorów.

Uwaga! Horror na Roztoczu!

eopinier.pl | 2014-03-05


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami.

Uwaga! Horror na Roztoczu!

www.kostnica.com.pl | 2014-03-05


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami.

Horror na Roztoczu

www.mmzamosc.pl | 2014-03-05


Już wkrótce światło dzienne ujrzy książka „Horror na Roztoczu" przygotowana przez 11 pisarzy oraz 13 ilustratorów. To zbiór 17 opowiadań literatury grozy, inspirowanych snami.

Uwaga! Horror na Roztoczu!

zamosc.tv | 2014-03-05


Czy nasz region stanie się nową stolicą literatury grozy? Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie czy Werbkowicach.

Zamość. Horror na roztoczu - książka.

www.artysci24.pl | 2014-03-04


Już 11 kwietnia 2014r. kończy się przedsprzedaż publikacji „Horror na Roztoczu". Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami inicjatora przedsięwzięcia. W projekcie bierze udział 11 pisarzy oraz 13 ilustratorów.

Horror na Roztoczu!

| 2014-03-04


Już 11 kwietnia kończy się przedsprzedaż publikacji „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami inicjatora przedsięwzięcia. W projekcie bierze udział 11 pisarzy oraz 13 ilustratorów.

Opowiadania grozy na Roztoczu

www.zamojska.pl | 2014-03-04


Do 11 kwietnia trwa akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki pt. "Horror na Roztoczu". Jest to zbiór 17 opowiadań grozy inspirowanych snami. Akcja opowiadań rozgrywa się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie i Werbkowicach.

Uwaga! Horror na Roztoczu!

www.zamosc.pl | 2014-03-04


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie czy Werbkowicach.

Uwaga! Horror na Roztoczu!

ezamosc.pl | 2014-03-04


Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule "Horror na Roztoczu". Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie czy Werbkowicach.

Horror na Roztoczu!

www.zamojska.org | 2014-03-04


Do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule "Horror na Roztoczu". Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Kraśniku, Hrubieszowie czy Werbkowicach.

Szykuje się kolejna antologia grozy

bramygrozy.pl | 2014-03-01


Na co jak na co, ale na brak na naszym rynku wszelkiego rodzaju antologii grozy nie możemy narzekać. Czy "Horror na Roztoczu" znajdzie dla siebie miejsce?

Horror na Roztoczu- zbiór opowiadań grozy

poczet-strachu.blogspot.com | 2014-02-28


Inicjatywa, w której tle pobrzmiewa czysty, niczym niezmącony horror rodem z malowniczych polskich wsi winna jest zainteresowania i powszechnego poklasku wśród każdej jednostki, która lubi się bać. Ja do takowych osób należę i chcę podzielić się z wami informacjami o projekcie zacnym na tyle, że warto rzucić na niego bliżej swym kochającym makabrę okiem.

73

Wspierających

2706 zł

Z całkowitej kwoty 750 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 11.04.2014

Wesprzyj projekt

Wpłać 7 zł lub więcej!

Gra planszowa "Przetrwać Horror na Roztoczu" w wersji PDF do własnego wydruku.

1 Wspierający
 
Pozostało: 247

Wpłać 10 zł lub więcej!

Jedna strona w książce jest sygnowana Twoim imieniem i nazwiskiem, nazwą firmy lub produktem np.
Ta strona powstała dzięki... lub Ta strona jest sponsorowana przez... albo Promotorem literatury grozy jest....

+podziękowania w książce.

3 Wspierających
 

Wpłać 17 zł lub więcej!

Publikacja "Horror na Roztoczu" w wersji elektronicznej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

9 Wspierających
 
Pozostało: 50

Wpłać 17 zł lub więcej!

Gra planszowa "Przetrwać Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej (instrukcja + mapa).
Bez kostki oraz pionków.

0 Wspierających
 
Pozostało: 42

Wpłać 21 zł lub więcej!

Gra planszowa "Przetrwać Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej FULL.
Czyli instrukcja + mapa, dodatkowo pionki oraz kostka.

8 Wspierających
 

Wpłać 27 zł lub więcej!

Publikacja "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

27 Wspierających
 
Pozostało: 44

Wpłać 37 zł lub więcej!

Najnowsza płyta zespołu Power Play "The best of", która ukaże się na przełomie kwiecień/maj 2014, z autografem lidera zespołu Sylwestra Gazdy.

+ Publikacja "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

6 Wspierających
 
Pozostało: 46

Wpłać 41 zł lub więcej!

Plakat "Horror na Roztoczu" w wersji limitowanej - drukujemy tylko 50 sztuk. Niedostępny w inny sposób.

+ 1 egzemplarzy publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
+ 1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej

Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania w publikacji

4 Wspierających
 
Pozostało: 48

Wpłać 41 zł lub więcej!

Kalendarz (w formacie A2) "Horror na Roztoczu" w wersji limitowanej - drukujemy tylko 50 sztuk. Niedostępny w inny sposób. Inny niż wersja A1.

+ 1 egzemplarzy publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
+ 1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej

Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania w publikacji

2 Wspierających
 
Pozostało: 7

Wpłać 47 zł lub więcej!

Kalendarz (w formacie A1) "Horror na Roztoczu" w wersji limitowanej - drukujemy tylko 10 sztuk. Niedostępny w inny sposób.

+ 1 egzemplarzy publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
+ 1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej

Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania w publikacji

3 Wspierających
 

Wpłać 53 zł lub więcej!

2x Publikacja "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

3 Wspierających
 
Pozostało: 16

Wpłać 57 zł lub więcej!

100 sztuk imiennych wizytówek "Horror na Roztoczu"
z podpisem - Ambasador Projektu: Pan/ Pani TWOJE IMIĘ I NAZWISKO

1 egzemplarze publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
+ 1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

1 Wspierający
 

Wpłać 127 zł lub więcej!

5 egzemplarzy publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej +
1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej

Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

2 Wspierających
 
Pozostało: 13

Wpłać 127 zł lub więcej!

W jednej z historii bohaterowie będą podróżować przez wybraną przez Ciebie miejscowość z ROZTOCZA!

+ 1 egzemplarz publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ oczywiście podziękowania w publikacji

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo w pewnych sytuacjach (gdy nazwa miejscowości będzie nieprawdziwa lub daleko spoza Roztocza) zamiast umieszczać wybraną nazwę - wysłać 5 egzemplarzy publikacji w wersji drukowanej. Proponujemy zapytać przed zgłoszeniem :)

0 Wspierających
 
Pozostało: 11

Wpłać 157 zł lub więcej!

Jedna z postaci epizodycznych ma Twoje IMIĘ I NAZWISKO (tylko jeśli polskie) oraz jedną cechę charakteru, dzięki czemu już na zawsze zostaniesz uwieczniony w literaturze grozy !!!
Opcja dla mężczyzn!

1 egzemplarze publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ oczywiście podziękowania w publikacji

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo w pewnych sytuacjach (gdy imię i nazwisko będzie nie polski, zmyślone, zawierające wulgaryzmy, należało do osoby publicznej - innej niż zamawiający) - wysłać 5 egzemplarzy publikacji w wersji drukowanej zamiast. Proponujemy zapytać przed zgłoszeniem :)

2 Wspierających
 
Pozostało: 13

Wpłać 157 zł lub więcej!

Jedna z postaci epizodycznych ma Twoje IMIĘ I NAZWISKO (tylko jeśli polskie) oraz jedną cechę charakteru, dzięki czemu już na zawsze zostaniesz uwieczniona w literaturze grozy !!!
Opcja dla kobiet!

1 egzemplarze publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ oczywiście podziękowania w publikacji

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo w pewnych sytuacjach (gdy imię i nazwisko będzie nie polski, zmyślone, zawierające wulgaryzmy, należało do osoby publicznej - innej niż zamawiający) - wysłać 5 egzemplarzy publikacji w wersji drukowanej zamiast. Proponujemy zapytać przed zgłoszeniem :)

0 Wspierających
 
Pozostało: 17

Wpłać 157 zł lub więcej!

Jedna historia w książce jest sygnowana Twoim podpisem, nazwą firmy lub produktem np.
Ta historia powstała dzięki... lub Ta opowieść jest sponsorowana przez... albo Promotorem literatury grozy i mecenasem tej opowieści jest...

+1 egzemplarz publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
Czyli 17 mrocznych opowieści grozy rodem z Roztocza

+podziękowania na łamach publikacji

0 Wspierających
 

Wpłać 257 zł lub więcej!

10 egzemplarzy publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej +
1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej

Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

+ podziękowania poprzez umieszczenie w książce Twojego nicku (lub imienia, nazwiska, pseudonimu)

0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 1297 zł lub więcej!

Wpis na okładce:
Ta publikacja nie powstałaby, gdyby nie Mecenas/ Ambasador Projektu i promotor kultury Pan... + TWOJE IMIĘ I NAZWISKO lub NAZWA FIRMY !!! :)

+ 10 egzemplarzy publikacji "Horror na Roztoczu" w wersji drukowanej
+ 1 egzemplarz publikacji w wersji elektronicznej

Czyli 17 mrocznych opowiadań grozy rodem z Roztocza

0 Wspierających

O autorze

Łukasz Kiełbasa

Łukasz Kiełbasa

Zamość

Łukasz Kiełbasa

Autor, filozof, przedsiębiorca, twórca. Absolwent kierunku fotografii na UMCS Lublin.
Pasjonat różnych form sztuki. Wiedzę, umiejętności i doświadczenie zdobywał tworząc skecze do kabaretu, opowiadania, podręczniki do gier RPG, zdjęcia, filmy animowane oraz tysiące scenariuszy do reklam radiowych. Wielbiciel zmian, samokształcenia i rozwoju osobistego.

Ojciec i mąż, poszukujący wciąż nowych wyzwań.

Autor podręcznika \"Rozgrywka Desperata\" wydanego przez ZłoteMyśli.
Pomysłodawca projektu \"Horror na Roztoczu\".

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.