Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016.

Gruzińska Robota

Sukces i kolejne wyzwania

Dodano 19.07.2016, godz. 1:13

Witajcie przyjaciele,

Mimo, że kampania jeszcze się nie skończyła, to już teraz możemy Wam szczerze pogratulować. Zrobiliście coś niebywałego! Założony próg minimalny (3900 zł) został przekroczony. Tak, to Wasza zasługa!

Nie mniej jednak, zbiórka trwa jeszcze przez kilkanaście godzin. Zgodnie z zapowiedzią, ujawniamy kolejny próg.

110%, czyli 4290 zł - jeśli akcja zakończy się powyżej tej kwoty, przeznaczymy dodatkowe środki na pokrycie kosztu promu z Bułgarii do Gruzji, którym zmuszeni jesteśmy płynąć, ze względu na niestabilną sytuację w Turcji.

Co to oznacza dla Ciebie? Oznacza to, że doceniamy wszystko, co dla nas robisz i zapraszamy Cię na przyjęcie dla naszych Wspierających. Będzie to pierwsza okazja, aby spotkać się z nami po powrocie z wyprawy i posłuchać o przeżyciach z nią związanych (a dodatkowo skosztować przysmaków przywiezionych z Gruzji).

Cieszymy się, że jedziemy na wyprawę z Waszym wsparciem.

Dziękujemy,
Tripersi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016 15:03