Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SZ 2015

SZ 2015

Złotów, Polska

Stowarzyszenie Artystyczno - Kulturalne Złototwórczość zostało założone ponad 10 lat temu na Krajnie; historycznej krainie leżącej na pograniczu Wielkopolski i Pomorza. Organizacja realizuje głównie zadania z zakresu szeroko rozumianej kultury i sztuki; filmu, teatru, literatury etc.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25285 PLN z 25000 PLN

41 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.01.2016.

GRA W BUTELKĘ

Dodano: 04.01.2016, 7:50
  mateusz_leszczynski
mateusz_leszczynski
Witam wszystkich. Jestem jednym z wspierajacych akcje. Tworca filmu idalo sie uzbierac imponujaca kwote pieniedzy na rozpoczecie kolejnego etapu robienia zdjec to filmu ktory jak dla mnie jest wspanialym pomyslem ktory ma bardzo duzy potencjal w polskiej kinematografii.

Do rozpoczecia ostatniego etapu potrzebne jest jeszcze wasze male wsparcie ktore jest kropla w morzu zebranych juz srodkow. To fest ostateczny bieg do mety. byc albo nie byc.. nie pozwolmy by nasza pomoc oraz wysilek tworcow filmu poszedl na marne.

Prosze was jeszcze o minimalne wsparcie by uzbierac kwote docelowa dajaca bardzo duze mozliwosci.

bieg do mety wymaga wydobycia ostatkow sil. ale zwyciestwo i miejsce na podium jest czyms wyjatkowym... Tak mala kwota dzieli od podium :) Jestem taka sama osoba jak wy, kolega przyjacielem znajomym z widzenia... Ale BARDZO chce by ten film zaistnial.

Dziekuje wam jeszcze raz za tak wspanialy wklad i jeszcze troszke dzieli ich od sukceszu. Przyczynmy sie do niego.

Pozdrawiam

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.01.2016 18:06