Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

drogadowolnosci

drogadowolnosci

Warszawa

Film dokumentalny ( pełnometrażowy ) opowiadający o podróżowaniu autostopem w Polsce i nie tylko. W filmie chcemy przedstawić historię kilku ludzi, ich opinie co sądzą na temat autostopu oraz przedstawić historię polskiego autostopu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2035 PLN z 25000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 14.01.2020 22:10

Film dokumentalny - Autostop Droga do wolności

RSS

Konkurs świąteczny - Wygraj dzień na planie zdjęciowym Dodano 14.12.2019, godz. 7:30

Czas zacząć przedświąteczny konkurs !

Zasady konkursu są proste, osoba która wpłaci największą kwotę na dalszą produkcję naszego filmu w serwisie PolakPotrafi.pl, pojedzie z nami na dzień zdjęciowy w styczniu i spędzi dzień z naszą ekipą.

Konkurs trwa do 20 grudnia do godziny 20.00. Ogłoszenie wyników w sobotę o godz. 10.00.

Podaruj komuś dzień zdjęciowy na planie pod choinkę ! Zrób to już dziś i podaruj komuś wyjątkowy prezent:
https://polakpotrafi.pl/projekt/film-autostop

Pozyskaliśmy nowego sponsora - Palladium Polska Dodano 08.12.2019, godz. 19:23

W ostatnim czasie naszym projektem zainteresowała się firma We Global Distribution, będąca dystrybutorem superwygodnych butów Palladium Palladium Polska. Historia obuwia tej marki sięga 1947 roku - przez wiele lat popularne było wśród podróżników, odkrywców i geologów, stanowiło również część umundurowania Legii Cudzoziemskiej. Wysoka jakość butów, ich odporność na różne warunki i komfort użytkowania zyskały sławę na skalę globalną. Aktualnie marka Palladium posiada szeroką ofertę damskich i męskich modeli, dostosowanych do każdego wieku oraz co sezon wprowadza na rynek nowe kolekcje, odpowiadające na bieżące trendy w modzie. Wygodne i wytrzymałe buty to must have każdego autostopowicza, zatem gorąco zachęcamy do zapoznania się z produktami tej firmy, które można zakupić w sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz na stronie internetowej: