Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

drogadowolnosci

drogadowolnosci

Warszawa

Film dokumentalny ( pełnometrażowy ) opowiadający o podróżowaniu autostopem w Polsce i nie tylko. W filmie chcemy przedstawić historię kilku ludzi, ich opinie co sądzą na temat autostopu oraz przedstawić historię polskiego autostopu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2035 PLN z 25000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.01.2020.

Film dokumentalny - Autostop Droga do wolności

RSS

Konkurs świąteczny - Wygraj dzień na planie zdjęciowym Dodano 14.12.2019, godz. 7:30

Czas zacząć przedświąteczny konkurs !

Zasady konkursu są proste, osoba która wpłaci największą kwotę na dalszą produkcję naszego filmu w serwisie PolakPotrafi.pl, pojedzie z nami na dzień zdjęciowy w styczniu i spędzi dzień z naszą ekipą.

Konkurs trwa do 20 grudnia do godziny 20.00. Ogłoszenie wyników w sobotę o godz. 10.00.

Podaruj komuś dzień zdjęciowy na planie pod choinkę ! Zrób to już dziś i podaruj komuś wyjątkowy prezent:
https://polakpotrafi.pl/projekt/film-autostop

Pozyskaliśmy nowego sponsora - Palladium Polska Dodano 08.12.2019, godz. 19:23

W ostatnim czasie naszym projektem zainteresowała się firma We Global Distribution, będąca dystrybutorem superwygodnych butów Palladium Palladium Polska. Historia obuwia tej marki sięga 1947 roku - przez wiele lat popularne było wśród podróżników, odkrywców i geologów, stanowiło również część umundurowania Legii Cudzoziemskiej. Wysoka jakość butów, ich odporność na różne warunki i komfort użytkowania zyskały sławę na skalę globalną. Aktualnie marka Palladium posiada szeroką ofertę damskich i męskich modeli, dostosowanych do każdego wieku oraz co sezon wprowadza na rynek nowe kolekcje, odpowiadające na bieżące trendy w modzie. Wygodne i wytrzymałe buty to must have każdego autostopowicza, zatem gorąco zachęcamy do zapoznania się z produktami tej firmy, które można zakupić w sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz na stronie internetowej:

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.01.2020 22:10