Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

drogadowolnosci

drogadowolnosci

Warszawa

Film dokumentalny ( pełnometrażowy ) opowiadający o podróżowaniu autostopem w Polsce i nie tylko. W filmie chcemy przedstawić historię kilku ludzi, ich opinie co sądzą na temat autostopu oraz przedstawić historię polskiego autostopu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2035 PLN z 25000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.01.2020.

Film dokumentalny - Autostop Droga do wolności

O projekcie

KIM JESTEŚMY ?

 

Jesteśmy niezależną grupą początkujących filmowców, którzy postanowili przenieść swoją fascynację podróżami autostopem na pole twórczości filmowej i wprowadzić historię tego niekonwencjonalnego sposobu przemieszczania się na kinowe ekrany. 

 

 

Nasza ekipa pracuje nad projektem nieodpłatnie, poświęcając swój czas i zaangażowanie oraz dokładając wszelkich starań, aby działać w pełni profesjonalnie.

 

NA CO ZBIERAMY ?

 

W związku z tym celem naszej akcji crowfundingowej jest zebranie funduszy jedynie na etap postprodukcji filmu, czyli ukończenie montażu i udźwiękowienie, oraz na zapewnienie filmowi licencji, niezbędnej do zaprezentowania go na festiwalach, a następnie w kinach studyjnych.

 

Każdy wkład finansowy pozwoli Wam poczuć się współtwórcami tego niezależnego przedsięwzięcia.

 

 

BUDŻET FILMU

 

Kwota, która pozwoli nam opłacić etap postprodukcji i skończyć film to 25 000 .

Oczywiście minus koszty dla operatora obsługującego każdą wpłatę i prowizję.

 

 

REALIZACJA PROJEKTU

 

Zakończenie produkcji planowane jest na czerwiec 2020r., natomiast premierę filmu planujemy na grudzień 2020r. 

 

Po zakończeniu produkcji, film będziemy chcieli pokazać na festiwalach filmowych, a następnie w kinach studyjnych na terenie całej Polski. 

 

 

 

Od roku nieustannie działamy, docieramy do kolejnych bohaterów i organizujemy dni zdjęciowe, aby wkrótce pokazać historię autostopu w Polsce w pełnometrażowym dokumencie. 

 

 

Poprzez film chcemy nie tylko przybliżyć perspektywę kilku pokoleń podróżników, lecz także pokazać, jak wygląda świat z perspektywy autostopowicza oraz utrwalić niezwykłe doświadczenia naszych rozmówców. 

 

 

Wśród bohaterów filmu pojawią się, m.in. Jurek Owsiak, Przemysław Kossakowski, Aleksander Doba, czy Martyna Wojciechowska. 

 

 

MARZENIE

 

Mamy marzenie, które chcemy zrealizować. Dlatego zachęcamy Państwa do wsparcia tego przedsięwzięcia. Wasze zaangażowanie pozwoli na dokończenie projektu, czyli utrwalenie i przybliżenie szerszej publiczności historii autostopu w Polsce oraz zaznaczenie obecności tego zjawiska w naszej kulturze.

 

 

NAGRODY ZA WSPARCIE !

 

W zamian za wsparcie naszego projektu, mamy do zaoferowania wiele różnych rzeczy, m.in.: zaproszenia do specjalnej grupy na facebooku, gdzie pokarzemy Ci jak na bieżąco wyglądają prace nad filmem, certyfikat z podziękowaniem za wsparcie, zostaniesz również umieszczony w napisach końcowych jako współautor filmu, czy zaproszenie na oficjalną premierę filmu w kinie.

 

WESPRZYJ NASZĄ AKCJĘ !

 

Możesz nam pomóc urzeczywistnić nasze pragnienie wspierając nas choćby drobną kwotą, która przybliży nas do celu.  Z góry dziękujemy.

 

 

KONTAKT

 

Jeśli zainteresował Cię nasz projekt i masz pytania lub chcesz złożyć nam propozycję współpracy, to skontaktuj się z nami: biuro@drogadowolnosci.pl

 

 

WIĘCEJ O PROJEKCIE:

 

Strona projektu: http://drogadowolnosci.pl/

Instragram: https://www.instagram.com/autostop.drogadowolnosci/

Facebook: https://www.facebook.com/autostopdrogadowolnosci/

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Chcą nakręcić pierwszy pełnometrażowy film o autostopie.

wtonacjikultury.pl | 2020-01-07

Niezależna grupa filmowców z Warszawy postanowiła zrealizować dokument, w którym przyjrzy się zjawisku podróżowania autostopem, traktując je nie tylko jako niskobudżetowy sposób poznawania obcych kultur i odległych zakątków świata, lecz także proces odkrywania siebie i własnej drogi do wolności.

Projekt “Autostop - droga do wolności”

radiokampus.fm | 2019-12-02

Projekt “Autostop - droga do wolności” - pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny o autostopie z udziałem najpopularniejszych polskich podróżników.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.01.2020 22:10