Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Fundacja Zostaw Swój Ślad

Fundacja Zostaw Swój Ślad

Gdańsk, Polska

Festiwal Wrażliwy powstał, żeby zwrócić uwagę na pokazywane i opisywane przez reporterów prawdziwe historie i wynikające z nich obserwacje zjawisk i problemów społecznych. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Zostaw Swój Ślad, która wspiera rodziny nieuleczalnie chorych dzieci i wspiera ideę opieki, zapewniania komfortu radości i spokoju dla dzieci śmiertelnie chorych w Dziecięcych Hospicjach Domowych.
Festiwal jest dowodem na to, że działalność społeczna może sprzyjać organizacji wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.
Festiwal gromadzi wokół siebie największe polskie autorytety ze świata mediów, sztuki, biznesu i organizacji społecznych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4405 PLN z 3300 PLN

33 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.12.2018 22:10

UNIKALNE STATUETKI dla zwycięzców Festiwalu Wrażliwego

RSS

MAMY 100%!!! Co dalej? Dodano 06.12.2018, godz. 7:10

Wrażliwość ma moc! Wy ją macie!

100% tej zbiórki oznacza nie tylko nagrody dla najlepszych reporterów, ale także to, że dostaniemy od UP Foundation grant na organizację festiwalu! Yuupiii!

Dla uczestników konkursu festiwalowego te nagrody mają teraz jeszcze większą wartość - to WY je przyznajecie. Wy doceniiliście ich pracę, zaangażowanie, wrażliwość. 

A ponieważ zbiórka trwa aż do wigilii, kolejnym naszym marzeniem jest wydanie GAZETY FESTIWALOWEJ, w której będziecie mogli przeczytać najlepsze reportaże, które staną w szranki o nasze cudne statuetki.

Wydanie gazety kosztuje 5500 PLN - każda złotówka, którą nam podarujecie na ten cel zwiekszy szansę na to, że życie tych reportaży i ich siła będą żyć dłużej. Przechodzić z rąk do rąk i zmieniać świat. 

Działamy!

 

 

 

Jeszcze jeden kroczek! I zbieramy na Gazetę Festiwalową! Dodano 04.12.2018, godz. 17:16

Już prawie! Już niewiele brakuje!

Jak zbierzemy więcej to sie nie zmarnuje ;)

Jak zbierzemy więcej to wydamy gazetę festiwalową, w której opublikujemy najlepsze reportaże jakie zostana zgłoszone do festiwalowego konkursu.

Nadamy im nowe życie. Nową szansę, by zagrały z nami w zmienianie świata!

Jesteście uczestnikami i współtwórcami tej zmiany.

Na wydanie gazety festiwalowej potrzebujemy 5500 PLN.

Jest tego warta!

 

1/3 w 3 dni! :) Dodano 18.11.2018, godz. 17:07

Drodzy!

To nie tylko radość, że projekt i zbiórka posuwają się do przodu. To przede wszytskim uczucie wdzieczności dla tych ludzi, którzy w nas wierzą, zobaczyli urodę tych małych dzieł sztuki i tych, na których zawsze możemy liczyć realizując nasze idee.

Dziękujemy Wam - dodajecie skrzydeł!

Zespół Festiwalu Wrażliwego

:) :) :)