Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

feelife2019

feelife2019

Gdańsk, Polska

Karolina i Bartek - czyli twórcy projektu FEELIFE. Polska para na jednym z najdłuższych szlaków w USA - Pacific Crest Trail. Wesprzyj naszą wyprawę i zainspiruj się do spełnienia najbardziej niemożliwych marzeń!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16500 PLN z 30000 PLN

124 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 16.03.2019 22:10

FeeLife - półroczny trekking od Meksyku po Kanadę

RSS

DZIĘKUJEMY! Dodano 17.03.2019, godz. 21:33

Kochani! Dziękujemy Wam najmocniej za każdą wpłaconą złotówkę! Jesteście naprawdę niesamowici i to dla Was przejdziemy jeden z najdłuższych szlaków w najlepszym możliwym stylu.

Przygotowania do wyprawy możecie śledzić w naszych mediach społecznościowych.

Ślemy Wam moc pozytywnej energii!

Karola & Bartek

Nowa nagroda dla wszystkich wpłat powyżej 50 zł! Dodano 11.03.2019, godz. 22:51

Drodzy wspierający! Jesteście niesamowici i w podziękowaniu za Wasze zaangażowanie chcemy podzielić się z Wami tym czym mamy najcenniejszego. Co to takiego? Nasze talenty, umiejętności i miłości. Każde z nas ma inne, więc tym razem swoją miłością do fotografii podzieli się z Wami Karolina. Za każdą wpłatę (także tę dokonaną) powyżej 50 zł poza wcześniejszymi nagrodami wyślemy Wam również album w wersji elektronicznej z najlepszymi fotografiami ze szlaku. To może być naprawdę piękna nagroda! 

JESTEŚCIE WIELCY- DZIĘKUJEMY! Dodano 10.03.2019, godz. 18:03

 

Drodzy wspierający! Jesteście wielcy! Dziękujemy Wam za Waszą pomoc, zaangażowanie i każdą wpłaconą złotówkę. Każda z 40 wspierających osób jest naszym Aniołem i współtworzy z nami tę wyprawę. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

Nowe nagrody w naszej zbiórce! Dodano 23.02.2019, godz. 21:43

Witajcie! Serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty!

Po pierwszym tygodniu zbiórki mamy już 35% potrzebnej do wyruszenia na szlak kwoty! Jesteście naprawdę niesamowici!

Z tej okazji wraz z naszym partnerem - sklepem Tuttu.pl oraz marką Fjord Nansen - przygotowaliśmy dla Was kolejne nagrody.

Od teraz do każdej wpłaty (także tych dokonanych) w wysokości 200 zł dorzucamy piersiówkę ze świetnym grawerem oraz buff, który uchroni Cię przed mrozem, wiatrem czy prażącym słońcem. Takich zestawów mamy dla Was 10 i baaardzo chętnie się nimi z Wami podzielimy! Kolory chust wysyłamy losowo.

 

Jeszcze raz najmocniej Wam dziękujemy za każdą złotówkę! Dzięki Wam FEELIFE wyruszy w świat!

Karola & Bartek

www.facebook.com/feelife.journey

www.instagram.com/feelife.journey

www.feelife.pl