Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

feelife2019

feelife2019

Gdańsk, Polska

Karolina i Bartek - czyli twórcy projektu FEELIFE. Polska para na jednym z najdłuższych szlaków w USA - Pacific Crest Trail. Wesprzyj naszą wyprawę i zainspiruj się do spełnienia najbardziej niemożliwych marzeń!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16500 PLN z 30000 PLN

124 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

55%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.03.2019.

FeeLife - półroczny trekking od Meksyku po Kanadę

RSS

DZIĘKUJEMY! Dodano 17.03.2019, godz. 21:33

Kochani! Dziękujemy Wam najmocniej za każdą wpłaconą złotówkę! Jesteście naprawdę niesamowici i to dla Was przejdziemy jeden z najdłuższych szlaków w najlepszym możliwym stylu.

Przygotowania do wyprawy możecie śledzić w naszych mediach społecznościowych.

Ślemy Wam moc pozytywnej energii!

Karola & Bartek

Nowa nagroda dla wszystkich wpłat powyżej 50 zł! Dodano 11.03.2019, godz. 22:51

Drodzy wspierający! Jesteście niesamowici i w podziękowaniu za Wasze zaangażowanie chcemy podzielić się z Wami tym czym mamy najcenniejszego. Co to takiego? Nasze talenty, umiejętności i miłości. Każde z nas ma inne, więc tym razem swoją miłością do fotografii podzieli się z Wami Karolina. Za każdą wpłatę (także tę dokonaną) powyżej 50 zł poza wcześniejszymi nagrodami wyślemy Wam również album w wersji elektronicznej z najlepszymi fotografiami ze szlaku. To może być naprawdę piękna nagroda! 

JESTEŚCIE WIELCY- DZIĘKUJEMY! Dodano 10.03.2019, godz. 18:03

 

Drodzy wspierający! Jesteście wielcy! Dziękujemy Wam za Waszą pomoc, zaangażowanie i każdą wpłaconą złotówkę. Każda z 40 wspierających osób jest naszym Aniołem i współtworzy z nami tę wyprawę. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

Nowe nagrody w naszej zbiórce! Dodano 23.02.2019, godz. 21:43

Witajcie! Serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty!

Po pierwszym tygodniu zbiórki mamy już 35% potrzebnej do wyruszenia na szlak kwoty! Jesteście naprawdę niesamowici!

Z tej okazji wraz z naszym partnerem - sklepem Tuttu.pl oraz marką Fjord Nansen - przygotowaliśmy dla Was kolejne nagrody.

Od teraz do każdej wpłaty (także tych dokonanych) w wysokości 200 zł dorzucamy piersiówkę ze świetnym grawerem oraz buff, który uchroni Cię przed mrozem, wiatrem czy prażącym słońcem. Takich zestawów mamy dla Was 10 i baaardzo chętnie się nimi z Wami podzielimy! Kolory chust wysyłamy losowo.

 

Jeszcze raz najmocniej Wam dziękujemy za każdą złotówkę! Dzięki Wam FEELIFE wyruszy w świat!

Karola & Bartek

www.facebook.com/feelife.journey

www.instagram.com/feelife.journey

www.feelife.pl

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.03.2019 22:10