Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Wesołowski

Piotr Wesołowski

Ruda Slaska

Jestem pisarzem, trenerem mentalnym, pełnię służbę ludzim i dla ludzi. Jestem ciekawy świata, ludzi. Lubię rozmawiać, poznawać nowe poglądy, co ludzie myślą. Cieszę się przyrodą, nowymi smakami, sztuką, pięknem otaczającego nas świata.

Tak jak już wiesz drogi przyjacielu, drugiego człowieka uważam za najlepszy, najcudowniejszy projekt Pana Boga. To co posiadasz w sobie jest skarbem. Żeby rozkwitnąć musisz się podzielić swoim bogactwem z resztą świata. Posiadasz ukryte talenty, które trzeba pokazać światu. Idę tam, gdzie inni się wstydzą i się boją. Idę do zlęknionych, utrudzonych życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

340 PLN z 15000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.11.2018 22:10

Ekstremalne Spełnienie Mężczyzny - książka, audiobook

O projekcie

"Żeby umrzeć,  To trzeba najpierw Żyć".  Słowa te zostały wypowiedziane przez księdza Jana Kaczkowskiego. Każdy człowiek jest najdoskonalszym projektem Pana Boga. Pomagam ludziom którzy się pogubili. Idę do tych zapomnianych, którzy  dla nas nie istnieją. Idę tam, gdzie inni się boją. 

Projekt wsparty przy udziale Jaśka Meli - udzielił poruszającego wywiadu do książki, oraz Augusta Jakubika - ultramaratończyka, mistrza 24 i 48 godzinnych biegów. Zapowiada się mentalna rewolucja w myśleniu. Zapraszam.

DLA KOGO ?

Największym darem jest nasze życie.  To że czytasz moje słowa dowodzi tego, że jesteś wielkim szczęściarzem, szczęściarą. Masz dostęp do internetu, smarfona, masz ciepło, przytulnie, przyjemnie. Tylko, że tam gdzie nasz wzrok nie sięga toczy się życie zupełnie inne od twojego. Toczy się życie, które od początku było niechciane. Ten młody człowiek nadajmy mu imię Krzysiek wychowywał się w oparach alkoholu i przemocy.  Uważam, że trzeba im podać pomocną dłoń, Nie ich winą jest, że urodzili i wychowali się w trudnych warunkach. Ty masz ciepło i przytulnie. Wielu młodych ludzi pogubiło się totalnie, swoje życie spędzają w poprawczakach i więzieniach. a ja ci powiem, że oni też jak ty są najlepszymi projektami Pana Boga. Wystarczy im dać możliwości. Będąc w areszcie dla kobiet słyszałem wiele mądrych słów o tęsknocie za córkami, synami, mężami. Przy życiu podtrzymuje ich pragnienie miłości i tęsknota za rodziną. 

http://www.sw.gov.pl/aktualnosc/W-niebie-jest-pieknie

Ty masz lepiej.

Ja idę do wykluczonych. Podaję im pomocną dłoń. Tak to prawda, powinęła się im w życiu noga, ale jak ty należą do społeczeństwa. Jedyną ich winą jest że urodzili się w dysfunkcyjnej rodzinie i w chwili słabości ulegli pokusie. Jesteśmy pokoleniem wielkiego narodu, wielkich polaków. Jesteśmy pokoleniem Jana Pawła II i naszym obowiązkiem jest podać pomocną dłoń.

NADAĆ SENS ŻYCIU

Spotykam się z tymi ludźmi, daję im nadzieję. Motywuję ich do lepszego życia. Talenty tych ludzi są potrzebne do ubogacania naszej kultury. Odwiedzając areszt zostałem zaprowadzony do kaplicy w której znajdowała się mistrzowsko wykonana droga krzyżowa. została wykonana techniką wypalania w drewnie za pomocą lutownicy. Zaskoczyła mnie precyzja wykonania, dbałość o każdy szczegół. Można to porównać do rysunku ołówkiem, gdzie widoczny jest najdelikatniejszy nawet nacisk ołówka na papier, każdy cień. Uważam że jest to wielkie arcydzieło. Moje pierwsze zdanie po ujrzeniu tego arcydzieła brzmiało - "gdy ten człowiek wyjdzie na wolność, to zostanie bardzo bogatym człowiekiem. 

W każdym z nas drzemie wielki mistrz, wielki twórca. Tak jak kobieta wydaje na świat nowo narodzone dziecko i każdego dnia daje swoją miłość, często podczas wielu nieprzespanych nocy, tak  samo my, naszym obowiązkiem jest dawanie miłości tym którzy jej oczekują. Zapraszam cię do współpracy.

http://salartf16.dobreportfolio.pl/w-niebie-jest-pieknie-spotaknie-z-piotrem-wesolowskim/

 DLACZEGO POTRZEBUJĘ TWOJEGO WSPARCIA?

Każde twoje wsparcie jest poruszeniem twojego serca. Trzeba to ogłosić całemu światu. Zrobię to osobiście na moim profilu FB i yutubie. Niech cały świat usłyszy.

Zmienianie świata jest moją Pasją. Zmieniam siebie wraz z zmieniającym się światem. Jest jeszcze wiele rzeczy we mnie, które muszę zmienić. Nie jestem doskonały. Mam tak w życiu, że powycierałam wszystkie kąty świata żeby nauczyć się pokory. Uczę się jej do dzisiaj. Tak naprawdę wielkość to nie  stanie na firmamencie sukcesu. To pomaganie innym w spięciu się wyżej. Pokory nauczyłem się podczas akcji Szlachetnej Paczki.

(To ja z koleżankami z SZLACHETNEJ PACZKI)

 NIECH TWOJE SERCE ZAPŁONIE!!!

Odwiedziłem pewną rodzinę. Mama ze stwardnieniem rozsianym wychowująca samotnie 11-letnią córkę. Mama i córka to wielcy bohaterowie dla mnie. Natalia gotująca dla mamy obiady i piecze pyszne ciasteczka maślane. Bohaterka, która nauczyła mnie pokory. Marzeniem jej mamy było wyjście z domu do świata. Ja  mam nogi i mogę to zrobić w każdej chwili, a jej wyprawa do ludzi to jak podróż na Marsa. Jej marzeniem był wózek elektryczny, żeby mogła wyjechać nim na zakupy, na kawę lub do kina w galerii. Tak mało, a zarazem tak wiele.

Zmienianie rzeczywistości jest bardzo trudne, ale kto jej nie spróbuje zmienić przyczyni się do zakończenia jej historii. Wraz z tobą chcę zmieniać rzeczywistość. Chcę budować cywilizację Miłości. Razem stworzymy zespół. Chcę ci wyjawić pewien sekret. Piszę książkę pod tytułem "Ekstremalne Spełnienie Mężczyzny". Chcę ją napisać razem z tobą. Będę cię informował o jej dalszych losach, o procesie jej powstawania. Na jesieni wybieram się na Targi Książki i chcę cię na nie już zaprosić. Jeśli będziesz w pobliżu mojego miejsca zamieszkania chętnie spotkam się z tobą. A jeśli ja będę w pobliżu twojego miejsca zamieszkania i będziesz tego sobie życzył/życzyła to chętnie się spotkam z tobą.   

 "Ekstremalne Spełnienie Mężczyzny" jest tytułem drugiej mojej książki i audiobooka, które chcę wydać na wiosnę 2019 roku. Na ich podstawie tworzę nowatorski program współpracy polegający na skonsolidowaniu wszystkich trzech ośrodków naszego istnienia: ciała, psychiki i duszy. Na jej podstawie tworzę nowatorski program współpracy. Chcę go skierować do każdego człowieka chcącego postawić na rozwój swojej osobowości, który jest integralną i harmonijną postacią tych trzech stanów naszego istnienia. Chcę wyjść do ludzi wykluczonych, pogubionych, którzy stracili sens swojego istnienia. Moja znajoma, która pracuje w szpitalu psychiatrycznym opowiadała mi o jednym oddziale na którym leczą się prezesi ogromnych firm, dyrektorzy, członkowie rad nadzorczych, generałowie, wybitni naukowcy. Nagle coś wydarzyło się w ich życiu, coś pękło i rozsypało się. Trzeba wyjść do tych ludzi, podać rękę przebywającym w zakładach poprawczych, więzieniach. Trzeba do nich wyjść i powiedzieć, że są potrzebni, że świat bez nich jest uboższy. Trzeba ich przywrócić społeczeństwu. Cześcią książki jest wywiad z Jaśkiem Melą (z którym miałem sposobność spotkać już w 2018 r.)

ultra maratończykiem Augustem Jakubikiem, wstęp zgodził się napisać Marek Kamiński. Do współpracy zaprosiłem też wielu znanych sportowców. Wspomagając mój projekt staniesz się częscią historii tych osób nad którymi postawiono już krzyżyk. Świat ich już osądził, że są już mu niepotrzebni. Ja sądzę inaczej. Jeśli milion ludzi powie: NIE tym ludziom, ja będę tym milion pierwszym, który stanie przeciwko i powie im: jesteście potrzebni, bo pośród nich jest wielu malarzy, wokalistów, mechaników, mistrzów fryzjerstwa, kreatorów-kreatorek mody, wielkich mistrzów kuchni. Trzeba wyjść do tych zapomnianych ludzi i wprost w twarz powiedzieć: JESTEŚ POTRZEBNY. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wsparcie. Już w 2010 roku przeprowadziłem dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 23 Konkurs Dziennikarski w którym nagrodą był występ w Miejskiej Telewizji SFERA i poprowadzenie Programu Informacyjnego.

Prowadziłem też Portal Dzielnicowy i telewizję internetową Tak więc wasze wsparcie zaprocentuje dotarciem do młodych talentów. Zapewniam was, że to dobra inwestycja.

Tych inicjatyw było bez liku, gdzie też wspomagałem miejskie projekty. Wraz kolegą Tadeuszem Jarosikiem zrealizowaliśmy film promocyjny klubu sportowego UKS FLORET  z uwczesną wicemistrzynią Europy Aleksandrą Lasic. Zapraszam do oglądnia mojego profilu na FB i You Tube.

Odbywało się także wiele inicjatyw charytatywnych, koncertów.

Była także wycieczka historyczna szlakiem wspomnień po mojej dzielncy.

PIERWSZY KROK JEST POCZĄTKIEM DROGI

Pierwszy krok jest początkiem drogi. Tak mówi chińskie powiedzenie. Początek dnia, gdy otwierasz oczy, jest początkiem twojego działania, jak i mojego. Oczy otwierają się mimowolnie. Tak i myśli biegną całym pędem przez naszą głowę. Ty masz władzę nad nimi gdzie je ukierunkujesz. Zapraszam cię do zmieniania świata. Proszę o datki na wydanie książki. Każda złotówka się liczy. Jeszcze raz z góry dziękuję za wsparcie.

Staram się też o przeprowadzenie wywiadu z Jerzym Dudkiem, z którym miałem już sposobność się spotkać. Super Gość 

 

a jak na razie przeprowadziłem wywiad z jego bratem Dariuszem Dudkiem.

Gdy osiągnę 150% finansowania, 200% i 300% finansowania moje plany się poszerzą i umożliwią większą skuteczność w dotarciu do ludzi wykluczonych. Wydanie 1000 egzemlarzy książki to kosz 8 tysięcy złotych. Wydanie audiobooka w tym samym nakładzie to koszt 5000 złotych. Pracuję też nad następnym  projektem, który jest programem wparcia człowieka o roboczej nazwie TRINITY LIVE SYSTEM. Ma on pomagać ludziom w ich rozwoju.

WSPÓLNE ZWYCIĘSTWO. Razem z tobą przyjacielu wiem, że to się uda. Zawsze wielka idea zaczyna się od marzeń. Od tysięcy lat ludzie marzyli o możliwości latania w powietrzu. Spełniło się. Teraz mówi się o podboju Marsa. Wiem, że to się spełni jeszcze za naszego życia. Pamiętacie książkę Juliusza Verna "Dwadzieścia tysięcy mil podwodnej żeglugi"? Żyjemy naprawdę w bardzo ciekawych czasach. Mam propozycję dla ciebie. Zapraszam cię do podróży trochę bliższej, w głąb twojego serca, w którym czai się wielkie dobro i ukryta miłość do pomagania. Do zobaczenia.