Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Wesołowski

Piotr Wesołowski

Ruda Slaska

Jestem pisarzem, trenerem mentalnym, pełnię służbę ludzim i dla ludzi. Jestem ciekawy świata, ludzi. Lubię rozmawiać, poznawać nowe poglądy, co ludzie myślą. Cieszę się przyrodą, nowymi smakami, sztuką, pięknem otaczającego nas świata.

Tak jak już wiesz drogi przyjacielu, drugiego człowieka uważam za najlepszy, najcudowniejszy projekt Pana Boga. To co posiadasz w sobie jest skarbem. Żeby rozkwitnąć musisz się podzielić swoim bogactwem z resztą świata. Posiadasz ukryte talenty, które trzeba pokazać światu. Idę tam, gdzie inni się wstydzą i się boją. Idę do zlęknionych, utrudzonych życiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

340 PLN z 15000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.11.2018 22:10

Ekstremalne Spełnienie Mężczyzny - książka, audiobook

RSS

W mojej książce przeczytacie wywiad z Jaśkiem Melą Dodano 26.10.2018, godz. 22:09

W mojej ksiązce "Ekstremalne Spełnianie Mężczny" przeczytacie rewelacyjny i ponadczasowy wywiad z Jaśkiem Melą. 

 

Dużo dobrych wiadomości. Dodano 19.10.2018, godz. 18:48

Mam parę wiadomości dla was kochani. Rozmawiam z jednym z cenionych w Polsce wydawnictw, które ma wydać moją książkę. Druga dobra wiadomość jest taka, że patronatem obejmie ją znana fundacja dobroczynna, na którą pójdzie część dochodu ze sprzedaży książki i audioboka i razem w Polsce zorganizujemy cykl konferencji i spotkań z młodzieżą. Forma książki będzie rozszerzona o nowe wywiady. Dziękuję też za zainteresowanie wydawnictw, różne formy wsparcia, nie tylko finansowego, ale także technicznego i logistycznego. Dziękuję także za emisję wywiadu w Radiu Em i oani redaktor Katarzynie Podsiadło za fantastyczne przyjęcie i wspaniałą atmosferę wywiadu. Emisja miała miejsce 12 październiaka o godzinie 9.00. Dziękuję wszystkim za dobre słowa.